Setari Cookie-uri

nu am mai intrat e mult pe acest sait dar acum am o intrebare pentru care nu gasesc raspuns si sper ca voi sa ma ajutati

am 18 ani si la varsta mea deja toate fetele din anturajul meu au prieten si chear relatii de durata insa eu nu am parte de asa ceva sunt o persoana care uraste aventurile imi plac relatiile serioase si totusi...sa nu credeti k sunt o fata dupa care nu se uita nimeni pe strada inca din contra problema mea e ca arat destul de bine si din cauza asta majoritatea baietilor ma vor doar in pat ceea ce nu pot sa accept am avut o singura relatie de 1 an si 8 luni in rest au fost de scurta durata ce credeti ca se intampla cu mine? de ce nu pot sa am o relatie stabila?
kudika111026
Postat pe 12 Aprilie 2010 10:40
pt ca traim in secolul vitezei! nu esti singura care intreaba retoric ce-i cu ea!
miss_darine
Postat pe 12 Aprilie 2010 12:15
pai, probabil pentru ca baietii de varsta ta vor, in general, distractie.

Oricum, stai linistita, nu e nimic in neregula cu tine. Iar eu cred ca decat sa te concentrezi in a avea o relatie de lunga durata cu oricine, mai bine te concentrezi in a fi cu un baiat special intr-o relatie de lunga durata (daca are sens ceea ce am zis )
kitty_krieger
Postat pe 12 Aprilie 2010 12:26
De la: kudika111026, la data 2010-04-12 10:40:24am 18 ani si la varsta mea deja toate fetele din anturajul meu au prieten si chear relatii de durata insa eu nu am parte de asa ceva sunt o persoana care uraste aventurile imi plac relatiile serioase si totusi...sa nu credeti k sunt o fata dupa care nu se uita nimeni pe strada inca din contra problema mea e ca arat destul de bine si din cauza asta majoritatea baietilor ma vor doar in pat ceea ce nu pot sa accept am avut o singura relatie de 1 an si 8 luni in rest au fost de scurta durata ce credeti ca se intampla cu mine? de ce nu pot sa am o relatie stabila?


Te inteleg. Faza e ca unii baieti vor doar sa SEXperimenteze. Dar nu toti. Cel putin eu am avut numai prieteni atenti, iubitori. Totul e sa cauti !
AndreeaM210
Postat pe 22 Aprilie 2010 19:56
asta era si problema mea la 18 ani /stai linistita ca timpul le rezolva pe toate/poate ca nu va iubiti suficient ca sa AI O RELATIE STABILA
denis_roxana
Postat pe 28 Decembrie 2010 07:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
metropolitan 1 De la: larirami 21 Mai 2010 18:47
papuci ugg 1 De la: simona1023 20 Iulie 2010 12:50
este un produs revoluþionar de scãdere rapidã a greutãþii. 5 De la: greenie 16 Ianuarie 2009 13:33
Vreau o schimbare! 2 De la: extensii4u 21 Iulie 2009 15:56
alunite false 6 De la: chinabuye 9 Mai 2010 13:07