nu stiu daca am postat unde trebuie..

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Zsoky Avatarul lui Zsoky

18 mesaje
Oras: iasi

Buna ziua...trebuie sa recunosc ca m`am gandit mult inainte sa postez...dar m`am decis..in cele din urma...ce`o fi o fi :)))....am si eu o mica "problema"...stie cineva unde as putea schimba lire turcesti in iasi?...am incercat pe la toate bancile...am fost la cate schimburi valutare am putut (mi`am pierdut rabdarea pana la urma)...am cautat de google...nu stiu ce sa mai fac....daca stie cineva...spuneti`mi si mie va rog :)....

O zi buna va doresc !
Raporteaza abuz de limbaj
..sail„ns...ai chill iu !!
necunoscut Avatarul lui necunoscut

5640 mesaje

De la: sisica, la data 2010-04-28 12:51:36Buna ziua...trebuie sa recunosc ca m`am gandit mult inainte sa postez...dar m`am decis..in cele din urma...ce`o fi o fi :)))....am si eu o mica "problema"...stie cineva unde as putea schimba lire turcesti in iasi?...am incercat pe la toate bancile...am fost la cate schimburi valutare am putut (mi`am pierdut rabdarea pana la urma)...am cautat de google...nu stiu ce sa mai fac....daca stie cineva...spuneti`mi si mie va rog :)....

O zi buna va doresc !

Sunt 2 variante : Poti incerca numai la BNR sau o varianta mult mai buna , da-le cuiva de incredere care merge in Turcia.Dar cu BNR nu stiu daca ai mare sanse, depinde si de anul emisiunii.
Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria ta valoare. Cu cat cauti sa placi la toata lumea, cu atat esti in primejdie sa nu fii respectat de nimeni. - Delacroix Fereste-te deopotriva de prietenia dusmanului si de dusmania prietenului. - Nicolae Iorga Sunt succese care te injosesc si infrangeri care te inalta. - N. Iorga
Zsoky Avatarul lui Zsoky

18 mesaje

am fost la BNR...cica nu schimba....sunt emise anu asta...sunt lire turcesti noi...iar pe cineva care sa plece in Turcia...nu am...merci mult pentru raspuns...
necunoscut Avatarul lui necunoscut

5640 mesaje

De la: sisica, la data 2010-04-28 16:11:45am fost la BNR...cica nu schimba....sunt emise anu asta...sunt lire turcesti noi...iar pe cineva care sa plece in Turcia...nu am...merci mult pentru raspuns...

Asa e pentru ca BNr stabileste cursul valutelor si ce valute pot fi schimbate pe piata valutara .Din pacate numai cealalta varianta ramane valabila.
Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria ta valoare. Cu cat cauti sa placi la toata lumea, cu atat esti in primejdie sa nu fii respectat de nimeni. - Delacroix Fereste-te deopotriva de prietenia dusmanului si de dusmania prietenului. - Nicolae Iorga Sunt succese care te injosesc si infrangeri care te inalta. - N. Iorga
Zsoky Avatarul lui Zsoky

18 mesaje

ufff. ...merci mult...am sa cumpar o rama ...sa le pun pe perete...knd mi`e foame sa ma uit la ele ....glumesc....multumesc mult inca odata