Setari Cookie-uri

nu stiu daca am postat unde trebuie..

Buna ziua...trebuie sa recunosc ca m`am gandit mult inainte sa postez...dar m`am decis..in cele din urma...ce`o fi o fi :)))....am si eu o mica "problema"...stie cineva unde as putea schimba lire turcesti in iasi?...am incercat pe la toate bancile...am fost la cate schimburi valutare am putut (mi`am pierdut rabdarea pana la urma)...am cautat de google...nu stiu ce sa mai fac....daca stie cineva...spuneti`mi si mie va rog :)....




O zi buna va doresc !
Zsoky
Postat pe 28 Aprilie 2010 12:51
De la: sisica, la data 2010-04-28 12:51:36Buna ziua...trebuie sa recunosc ca m`am gandit mult inainte sa postez...dar m`am decis..in cele din urma...ce`o fi o fi :)))....am si eu o mica "problema"...stie cineva unde as putea schimba lire turcesti in iasi?...am incercat pe la toate bancile...am fost la cate schimburi valutare am putut (mi`am pierdut rabdarea pana la urma)...am cautat de google...nu stiu ce sa mai fac....daca stie cineva...spuneti`mi si mie va rog :)....




O zi buna va doresc !


Sunt 2 variante : Poti incerca numai la BNR sau o varianta mult mai buna , da-le cuiva de incredere care merge in Turcia.Dar cu BNR nu stiu daca ai mare sanse, depinde si de anul emisiunii.

Postat pe 28 Aprilie 2010 16:02
am fost la BNR...cica nu schimba....sunt emise anu asta...sunt lire turcesti noi...iar pe cineva care sa plece in Turcia...nu am...merci mult pentru raspuns...
Zsoky
Postat pe 28 Aprilie 2010 16:11
De la: sisica, la data 2010-04-28 16:11:45am fost la BNR...cica nu schimba....sunt emise anu asta...sunt lire turcesti noi...iar pe cineva care sa plece in Turcia...nu am...merci mult pentru raspuns...


Asa e pentru ca BNr stabileste cursul valutelor si ce valute pot fi schimbate pe piata valutara .Din pacate numai cealalta varianta ramane valabila.

Postat pe 28 Aprilie 2010 16:25
ufff. ...merci mult...am sa cumpar o rama ...sa le pun pe perete...knd mi`e foame sa ma uit la ele ....glumesc....multumesc mult inca odata
Zsoky
Postat pe 28 Aprilie 2010 16:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
problem:-s 5 De la: bebits 30 Iunie 2010 16:36
AEROGRAFIE 3 De la: tavihalls 19 August 2009 19:48
fara ''da'' fara ''nu'' :)) 76 De la: Lillyanna 9 Decembrie 2008 21:44
Nikita la "puricat".... 44 De la: _dulcik_ 28 Martie 2009 21:49
Concurs foto! 1 De la: andreeadeeax 23 Martie 2011 19:12