Setari Cookie-uri

Poveste trista..

Sa incep asa....ne cunoastem pe net,ne intalnim in 3 luni.....ne iubim din prima seara. O sa fiu telegrafica sa nu scriu romane.Eu carte deschisa pt ca vroiam sa incepem o relatie bazata pe adevar,el mai putin.....la inceput locuia cu parintii dupa aia sa aflu ca locuieste singur in casa parinteasca,hotaram dupa 8 luni de relatie de wekend sa ne incercam norocul in Anglia la rudele mele.Fa-i acte,da-i servici si casa,ca dupa aia sa aflu ca exista si un copil de 4 ani....si o casatorie neincheiata.....am inghitit atatea minciuni ca sunt ....deceptionata total.Deci nu cred ca mai exista sinceritate...e un cuvant sters din dictionarul meu.Dar sunt tare si merg mai departe cu increderea in barbati total zdruncinata.
kudika090855
Postat pe 29 Aprilie 2010 17:23
De la: kudika090855, la data 2010-04-29 17:23:50 sinceritate...e un cuvant sters din dictionarul meu.


dar naivitate ...exista? Nu te supara , dar ce calitati avea baiatul de ti-a luat asa mintile?
Adica ...stiu si eu , te prinzi ca este teapa de la un punct...
ella_c
Postat pe 29 Aprilie 2010 17:33
De la: kudika090855, la data 2010-04-29 17:23:50Sa incep asa....ne cunoastem pe net,ne intalnim in 3 luni.....ne iubim din prima seara. O sa fiu telegrafica sa nu scriu romane.Eu carte deschisa pt ca vroiam sa incepem o relatie bazata pe adevar,el mai putin.....la inceput locuia cu parintii dupa aia sa aflu ca locuieste singur in casa parinteasca,hotaram dupa 8 luni de relatie de wekend sa ne incercam norocul in Anglia la rudele mele.Fa-i acte,da-i servici si casa,ca dupa aia sa aflu ca exista si un copil de 4 ani....si o casatorie neincheiata.....am inghitit atatea minciuni ca sunt ....deceptionata total.Deci nu cred ca mai exista sinceritate...e un cuvant sters din dictionarul meu.Dar sunt tare si merg mai departe cu increderea in barbati total zdruncinata.


asa...si????
Shhh
Postat pe 29 Aprilie 2010 19:24
De la: Shhh, la data 2010-04-29 19:24:52
De la: kudika090855, la data 2010-04-29 17:23:50Sa incep asa....ne cunoastem pe net,ne intalnim in 3 luni.....ne iubim din prima seara. O sa fiu telegrafica sa nu scriu romane.Eu carte deschisa pt ca vroiam sa incepem o relatie bazata pe adevar,el mai putin.....la inceput locuia cu parintii dupa aia sa aflu ca locuieste singur in casa parinteasca,hotaram dupa 8 luni de relatie de wekend sa ne incercam norocul in Anglia la rudele mele.Fa-i acte,da-i servici si casa,ca dupa aia sa aflu ca exista si un copil de 4 ani....si o casatorie neincheiata.....am inghitit atatea minciuni ca sunt ....deceptionata total.Deci nu cred ca mai exista sinceritate...e un cuvant sters din dictionarul meu.Dar sunt tare si merg mai departe cu increderea in barbati total zdruncinata.


asa...si????

si...nu-i deajuns.
YullyNar3
Postat pe 29 Aprilie 2010 19:32
"Sa incep asa....ne cunoastem pe net,ne intalnim in 3 luni.....ne iubim din prima seara. O sa fiu telegrafica sa nu scriu romane.Eu carte deschisa pt ca vroiam sa incepem o relatie bazata pe adevar,el mai putin.....la inceput locuia cu parintii dupa aia sa aflu ca locuieste singur in casa parinteasca,hotaram dupa 8 luni de relatie de wekend sa ne incercam norocul in Anglia la rudele mele.Fa-i acte,da-i servici si casa,ca dupa aia sa aflu ca exista si un copil de 4 ani....si o casatorie neincheiata.....am inghitit atatea minciuni ca sunt ....deceptionata total.Deci nu cred ca mai exista sinceritate...e un cuvant sters din dictionarul meu.Dar sunt tare si merg mai departe cu increderea in barbati total zdruncinata."

cu siguranta vei trece peste. daca tu zici ca ai facut atatea pentru el si cu toate astea, el ti-a ascuns niste lucruri destul de grave, e un ticalos care cu siguranta nu te merita. dar stai linistita, are balta peste, barbati sunt destui si de toate categoriile. increderea va sti sa ti-o castige un om si un barbat adevarat, sunt sigura ca vei intalni si asa ceva....sunt putini, dar mai sunt si oameni pe lumea asta. deocamdata important este sa iti fie tie bine, sa iti vezi de viata ta, sa treci peste si sa o iei de la capat; desigur data viitoare cu mai multa atentie!
AndM
Postat pe 29 Aprilie 2010 19:41
De la: YullyNar3, la data 2010-04-29 19:32:19
De la: Shhh, la data 2010-04-29 19:24:52
De la: kudika090855, la data 2010-04-29 17:23:50Sa incep asa....ne cunoastem pe net,ne intalnim in 3 luni.....ne iubim din prima seara. O sa fiu telegrafica sa nu scriu romane.Eu carte deschisa pt ca vroiam sa incepem o relatie bazata pe adevar,el mai putin.....la inceput locuia cu parintii dupa aia sa aflu ca locuieste singur in casa parinteasca,hotaram dupa 8 luni de relatie de wekend sa ne incercam norocul in Anglia la rudele mele.Fa-i acte,da-i servici si casa,ca dupa aia sa aflu ca exista si un copil de 4 ani....si o casatorie neincheiata.....am inghitit atatea minciuni ca sunt ....deceptionata total.Deci nu cred ca mai exista sinceritate...e un cuvant sters din dictionarul meu.Dar sunt tare si merg mai departe cu increderea in barbati total zdruncinata.


asa...si????

si...nu-i deajuns.


nu e vb ca nu e deajuns dar cu totii am trecut prin probleme unele poate mai grave ... faza e ca n'am inteles ce a vrut fata...? n'are cui sa se planga?? cui povesti??
Shhh
Postat pe 29 Aprilie 2010 19:43
De la: Shhh, la data 2010-04-29 19:43:37
De la: YullyNar3, la data 2010-04-29 19:32:19
De la: Shhh, la data 2010-04-29 19:24:52
De la: kudika090855, la data 2010-04-29 17:23:50Sa incep asa....ne cunoastem pe net,ne intalnim in 3 luni.....ne iubim din prima seara. O sa fiu telegrafica sa nu scriu romane.Eu carte deschisa pt ca vroiam sa incepem o relatie bazata pe adevar,el mai putin.....la inceput locuia cu parintii dupa aia sa aflu ca locuieste singur in casa parinteasca,hotaram dupa 8 luni de relatie de wekend sa ne incercam norocul in Anglia la rudele mele.Fa-i acte,da-i servici si casa,ca dupa aia sa aflu ca exista si un copil de 4 ani....si o casatorie neincheiata.....am inghitit atatea minciuni ca sunt ....deceptionata total.Deci nu cred ca mai exista sinceritate...e un cuvant sters din dictionarul meu.Dar sunt tare si merg mai departe cu increderea in barbati total zdruncinata.


asa...si????

si...nu-i deajuns.


nu e vb ca nu e deajuns dar cu totii am trecut prin probleme unele poate mai grave ... faza e ca n'am inteles ce a vrut fata...? n'are cui sa se planga?? cui povesti??

Cred ca vrea sa ne aduca aminte ca "unii barbati e porci"!
On topic: Fata draga e ok ca poti sa mergi mai departe,doar incearca sa nu mai fi naiva si sa casti ochii bine cand te mai lansezi intr-o relatie
miss_darine
Postat pe 29 Aprilie 2010 19:52
De la: miss_darine, la data 2010-04-29 19:52:14
De la: Shhh, la data 2010-04-29 19:43:37
De la: YullyNar3, la data 2010-04-29 19:32:19
De la: Shhh, la data 2010-04-29 19:24:52
De la: kudika090855, la data 2010-04-29 17:23:50Sa incep asa....ne cunoastem pe net,ne intalnim in 3 luni.....ne iubim din prima seara. O sa fiu telegrafica sa nu scriu romane.Eu carte deschisa pt ca vroiam sa incepem o relatie bazata pe adevar,el mai putin.....la inceput locuia cu parintii dupa aia sa aflu ca locuieste singur in casa parinteasca,hotaram dupa 8 luni de relatie de wekend sa ne incercam norocul in Anglia la rudele mele.Fa-i acte,da-i servici si casa,ca dupa aia sa aflu ca exista si un copil de 4 ani....si o casatorie neincheiata.....am inghitit atatea minciuni ca sunt ....deceptionata total.Deci nu cred ca mai exista sinceritate...e un cuvant sters din dictionarul meu.Dar sunt tare si merg mai departe cu increderea in barbati total zdruncinata.


asa...si????

si...nu-i deajuns.


nu e vb ca nu e deajuns dar cu totii am trecut prin probleme unele poate mai grave ... faza e ca n'am inteles ce a vrut fata...? n'are cui sa se planga?? cui povesti??

Cred ca vrea sa ne aduca aminte ca "unii barbati e porci"!
On topic: Fata draga e ok ca poti sa mergi mai departe,doar incearca sa nu mai fi naiva si sa casti ochii bine cand te mai lansezi intr-o relatie

nu am uitat nici o clipa...de ce mai trebuia sa-mi mai aduca aminte
YullyNar3
Postat pe 29 Aprilie 2010 20:08
Multumesc pentru comentarii,chiar critice fiind le accept pentru ca sunt aproape de adevar.Am totusi cateva intrebari naivitatea = bunatate?Si daca toata lumea pune problema ca femeile sunt materialiste astazi si in cazul meu nu e asa...atunci cum ramane?Vedeti voi omul se schimba cand da de bine......o zi buna va doresc p.s. de plans nu ma plang ,dar nu pentru asta exista "topic"?toata lumea spune cate ceva....fiecare cu ce-l doare
kudika090855
Postat pe 1 Mai 2010 08:09
De la: kudika090855, la data 2010-05-01 08:09:13Multumesc pentru comentarii,chiar critice fiind le accept pentru ca sunt aproape de adevar.Am totusi cateva intrebari naivitatea = bunatate?Si daca toata lumea pune problema ca femeile sunt materialiste astazi si in cazul meu nu e asa...atunci cum ramane?Vedeti voi omul se schimba cand da de bine......o zi buna va doresc p.s. de plans nu ma plang ,dar nu pentru asta exista "topic"?toata lumea spune cate ceva....fiecare cu ce-l doare

daca esti in Anglia nu-ti mai bate capul
vezi-ti de treaba si uital, sau i-al pe fuga daca inca nu ai facut-o
nu-i adevarat ca femaile sunt materialiste, sunt nenorociti de ambe' sexe
viata este frumoasa si merge inainte
YullyNar3
Postat pe 2 Mai 2010 12:54
Oamenii frustrati pun problema ca femeile sunt materialiste astazi. Oamenii au cautat confortul material si o pozitie mai inalta in societate de cand lumea. La femei mai intervine si instinctul matern (chiar daca inconstient), cand cauti un tata pentru copiii tai care sa le poata oferi un minim de confort. Chestia asta tine de natura umana si ne ajuta sa evoluam (ca de-aia ma duc la facultate, vreau statut de medic, de exemplu, si vreau o slujba mai bine platita).
Desigur ca exista si cazuri extreme, personal cunosc foarte putine, probabil depinde de cercurile in care te invarti. Daca multi zic ca femeile sunt materialiste probabil se invart in astfel de cercuri (ceea ce ii face si pe ei aspiranti la un anumit statut, deci materialisti), ori, dupa cum spuneam, frustrati.

Si, uneori, da, naivitate=bunatate (vezi cazul tau). Nu e nimic in neregula sa fii bun, insa trebuie sa stii cine merita bunatatea ta.
kitty_krieger
Postat pe 2 Mai 2010 13:25
De la: ella_c, la data 2010-04-29 17:33:47
De la: kudika090855, la data 2010-04-29 17:23:50 sinceritate...e un cuvant sters din dictionarul meu.


dar naivitate ...exista? Nu te supara , dar ce calitati avea baiatul de ti-a luat asa mintile?
Adica ...stiu si eu , te prinzi ca este teapa de la un punct...


NU TE PRINZI, ELLA PENTRU CEI CARE TRAIESC CU ASEMENA MINCIUNI IN SPATE STIU SA MINTA ATIT DE BINE, INCIT CRED SI EI 75% DIN MINCIUNA SI TE POT INSELA USOR. AM TRAIT SI EU ASA CEVA, ZICEA CA ARE PRIETENA, CA ARE GRIJA DE PARINTII LUI, CIND COLO NENOROCITUL ERA INSURAT SI AVEA SI 2 COPII ACASA. NUMAI CA NOI NU NE-AM CULCAT, DECIT VORBEAM SI NE DADEAM MESAJE, PINA CIND A GASIT NEVASTA MESAJELEEEEEEEEEEEE SI ATUNCI SA VEZI SCANDAL LA EL, CA EU I-AM SPUS CA NU STIAM CA E INSURAT SI CA MAI ARE SI PURADEI. IN CONCLUZIE ----------- TOTI BARBATII E NISTE PORCI ----------- BINEEEEEEEEEE, MAJORITATEA
michon_11_71
Postat pe 2 Mai 2010 17:45
De la: kudika090855, la data 2010-05-01 08:09:13Multumesc pentru comentarii,chiar critice fiind le accept pentru ca sunt aproape de adevar.Am totusi cateva intrebari naivitatea = bunatate?Si daca toata lumea pune problema ca femeile sunt materialiste astazi si in cazul meu nu e asa...atunci cum ramane?Vedeti voi omul se schimba cand da de bine......o zi buna va doresc p.s. de plans nu ma plang ,dar nu pentru asta exista "topic"?toata lumea spune cate ceva....fiecare cu ce-l doare

iN GENERAL, FEMEILE CIND SE INDRAGOSTESC SINT NAIVE, PENTRU CA DACA GINDESTI CU CREIERUL SI NU CU INIMA, IN IUBIRE, ATUNCI NU MAI E IUBIRE, EXISTA ALTE INTERESE (CA IN CAZUL LUI) Nu ai fost naiva, AI FOST INDRAGOSTITA. Ai sa suferi o perioada, dar gindeste-te la faptul ca TU l-ai iubit pe el, ci nu EL pe tine. gindeste-te ca a fost o jigodie si il vei uita pina la urma, iar mai tirziu, cind iti va mai veni mintea la cap sti ce ai sa spui? Doamne, proasta am mai fost (Daca nu o zici deja acum) Dar va trece, linisteste-te, stai cu prietenii tai adevarati si evita sa te mai gindesti la el. Pupici!
michon_11_71
Postat pe 2 Mai 2010 17:52
De la: michon_11_71, la data 2010-05-02 17:45:29
De la: ella_c, la data 2010-04-29 17:33:47
De la: kudika090855, la data 2010-04-29 17:23:50 sinceritate...e un cuvant sters din dictionarul meu.


dar naivitate ...exista? Nu te supara , dar ce calitati avea baiatul de ti-a luat asa mintile?
Adica ...stiu si eu , te prinzi ca este teapa de la un punct...


NU TE PRINZI, ELLA PENTRU CEI CARE TRAIESC CU ASEMENA MINCIUNI IN SPATE STIU SA MINTA ATIT DE BINE, INCIT CRED SI EI 75% DIN MINCIUNA SI TE POT INSELA USOR. AM TRAIT SI EU ASA CEVA, ZICEA CA ARE PRIETENA, CA ARE GRIJA DE PARINTII LUI, CIND COLO NENOROCITUL ERA INSURAT SI AVEA SI 2 COPII ACASA. NUMAI CA NOI NU NE-AM CULCAT, DECIT VORBEAM SI NE DADEAM MESAJE, PINA CIND A GASIT NEVASTA MESAJELEEEEEEEEEEEE SI ATUNCI SA VEZI SCANDAL LA EL, CA EU I-AM SPUS CA NU STIAM CA E INSURAT SI CA MAI ARE SI PURADEI. IN CONCLUZIE ----------- TOTI BARBATII E NISTE PORCI ----------- BINEEEEEEEEEE, MAJORITATEA
asa se spune ,da ...toti barbatii sant porci si......toate femeile curve !!!!!
cristinxxx
Postat pe 2 Mai 2010 17:54
De la: michon_11_71, la data 2010-05-02 17:45:29
NU TE PRINZI, ELLA PENTRU CEI CARE TRAIESC CU ASEMENA MINCIUNI IN SPATE STIU SA MINTA ATIT DE BINE, INCIT CRED SI EI 75% DIN MINCIUNA SI TE POT INSELA USOR. AM TRAIT SI EU ASA CEVA, ZICEA CA ARE PRIETENA, CA ARE GRIJA DE PARINTII LUI, CIND COLO NENOROCITUL ERA INSURAT SI AVEA SI 2 COPII ACASA. NUMAI CA NOI NU NE-AM CULCAT, DECIT VORBEAM SI NE DADEAM MESAJE, PINA CIND A GASIT NEVASTA MESAJELEEEEEEEEEEEE SI ATUNCI SA VEZI SCANDAL LA EL, CA EU I-AM SPUS CA NU STIAM CA E INSURAT SI CA MAI ARE SI PURADEI. IN CONCLUZIE ----------- TOTI BARBATII E NISTE PORCI ----------- BINEEEEEEEEEE, MAJORITATEA


michon 11 71 , un barbat insurat nu are timpul necesar unei relatii normale cu o alta femeie.Ori te-ai prins si te-ai facut ca ploua , ori nu te-ai prins si asta inseamna ca esti tare naiva .
Daca ai avut tu de-a face cu un dobitoc nu inseamna ca sunt toti la fel. Nici macar majoritatea...
Sunt si ei ca si noi ...Unii buni , altii mai putin buni.

ella_c
Postat pe 2 Mai 2010 18:42
De la: cristinxxx, la data 2010-05-02 17:54:24
De la: michon_11_71, la data 2010-05-02 17:45:29
De la: ella_c, la data 2010-04-29 17:33:47
De la: kudika090855, la data 2010-04-29 17:23:50 sinceritate...e un cuvant sters din dictionarul meu.


dar naivitate ...exista? Nu te supara , dar ce calitati avea baiatul de ti-a luat asa mintile?
Adica ...stiu si eu , te prinzi ca este teapa de la un punct...


NU TE PRINZI, ELLA PENTRU CEI CARE TRAIESC CU ASEMENA MINCIUNI IN SPATE STIU SA MINTA ATIT DE BINE, INCIT CRED SI EI 75% DIN MINCIUNA SI TE POT INSELA USOR. AM TRAIT SI EU ASA CEVA, ZICEA CA ARE PRIETENA, CA ARE GRIJA DE PARINTII LUI, CIND COLO NENOROCITUL ERA INSURAT SI AVEA SI 2 COPII ACASA. NUMAI CA NOI NU NE-AM CULCAT, DECIT VORBEAM SI NE DADEAM MESAJE, PINA CIND A GASIT NEVASTA MESAJELEEEEEEEEEEEE SI ATUNCI SA VEZI SCANDAL LA EL, CA EU I-AM SPUS CA NU STIAM CA E INSURAT SI CA MAI ARE SI PURADEI. IN CONCLUZIE ----------- TOTI BARBATII E NISTE PORCI ----------- BINEEEEEEEEEE, MAJORITATEA
asa se spune ,da ...toti barbatii sant porci si......toate femeile curve !!!!!

INTOTDEAUNA
michon_11_71
Postat pe 3 Mai 2010 12:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sex neprotejat- Va rog rsp. 12 De la: alexandra_n 15 Mai 2009 15:22
sunt mirifice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2 De la: felixcat 8 Noiembrie 2009 21:26
sex masturbare fotbal 21 De la: felixcat 25 Aprilie 2011 14:20
Anticonceptionale logest 5 De la: alina_constantin88 17 Iunie 2010 23:55
rog profesionistele sa dea niste "tips-uri" 85 De la: andronescu_v_anamaria@yahoo.com 18 Ianuarie 2009 08:18