Setari Cookie-uri

Merita biochimia???

Voi termina in curand biochimia si nu prea stiu ce sa fac in continuare.
As vrea sa aflu mai multe informatii de la cei ce lucreaza in acest domeniu....cam cat castiga un biochimist intr-un laborator de analize medicale, ce alte optiuni sunt in domeniu?
Daca este cineva care imi poate da un sfat....mi-ar fi de mare ajutor. Va multumesc
kudika152183
Postat pe 29 Aprilie 2010 19:24
da tu in cati ani de facultate ai facut n'ai dat de vreun biochimist? pfff unde ai facut facultatea? in jungla? n'ai facut si tu practica?n'ai avut profesori pe care sa ii intrebi... si inainte sa te apuci de asemenea fac. nu te'ai gandit si tu in ce domenii de activitate te bagi?cam cat costa, e rentabil...?sau te'ai dus inainte ca gasca la prima fac pe care ai vazut'o?? am o verisoara care a terminat chimia, lucreaza la un laborator la o farmacie si mai are inca un servici la o alta firma de curierat, barbatu'su e sofer pe taxi. daca ei in doi ani au strans bani singuri de nunta (cat de cat cu pretentii) inseamna ca se fac bani, sigur banii se fac tb sa stii cum sa'i dramuiesti.
Shhh
Postat pe 29 Aprilie 2010 19:29
De la: kudika152183, la data 2010-04-29 19:24:11Voi termina in curand biochimia si nu prea stiu ce sa fac in continuare.
As vrea sa aflu mai multe informatii de la cei ce lucreaza in acest domeniu....cam cat castiga un biochimist intr-un laborator de analize medicale, ce alte optiuni sunt in domeniu?
Daca este cineva care imi poate da un sfat....mi-ar fi de mare ajutor. Va multumesc

unde anume ai facut facultatea de biochimie?
ca tare ma bate gandul sa incerc si eu...
Lucia38
Postat pe 29 Aprilie 2010 19:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Suntem in vinerea mare , sa va dau si eu un subiect ! 15 De la: Cami_12 21 Aprilie 2009 12:17
:((:((:((:((:((:((:((:(( 1 De la: dolcedya 28 Decembrie 2008 13:26
ziua de nastere 3 De la: ramo_88 18 Decembrie 2008 17:07
venituri prin vanzare in sistem mlm produse Gerovital,Aslavital,Farmec Aver 1 De la: cristiflori5 4 Noiembrie 2008 18:49
cel mai neinspirat cadou primit... 10 De la: bestdevilinside 4 Ianuarie 2009 05:24