gambe groase :( Help!

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

kudika178245 Avatarul lui kudika178245

1 mesaj

buna :)
am si eu o :-? sa ii spunem problema, gambele mele sunt groase datorita muschilor facuti neintentionati, nu imi place, ce as putea face ca sa se mai subtieze? sa scap de muschi... stiu ca poate suna putin ciudat dar prefer niste gambe feminine nu muschiuloase :)). Daca ajeti niste sfaturi utile sau orice astept raspunsuri. Multumesc !
Raporteaza abuz de limbaj
dienuscha Avatarul lui dienuscha

172 mesaje
Oras: bucuresti

presupun k ai facut sport de performanta sau ai tras prea mult la sala. pai in primul rand asteapta cateva luni pana ti lasa muschii. si dupa du-te la fitness si vb cu un instructor bun despre problema. linisteste-te dak este vb doar de musculatura se rezolva
"Nivelul de cultura este determinat de atitudinea fata de femeie"
krisutza Avatarul lui krisutza

70 mesaje

Pfff..eu am exact invers...sunt prea subtiri si pana acum 2-3 ani evitam pantalonii scurti sau fustele scurte.Iti recomand sa porti tocuri,mai mascheaza acest "defect",desi eu nu cred k este asa de grav :P
Eventual,poarta acele sandale joase cu barete care se inchid exact pe glezna.
"You're young, you're drunk, you're in bed, you have knives; shit happens!"
Shhh Avatarul lui Shhh

2004 mesaje
Oras: iasi

daca e vb doar de muchi at fara efort fizic ei se lasa, se desumfla, dar daca asa ai tu picioarele de la mama natura n'ai ce sa faci, doar prin operatie estetica
Casatoria e cauza principala a divortului.
baby_jacks3187 Avatarul lui baby_jacks3187

15 mesaje

Mda...dupa 7 ani de taekwondo m-am ales si eu cu asemenea gambe...:) lumea zice ca e ok..ca arata bine dar eu incep sa am un adevarat complex...mai ales cand vad pe strada fete cu gambe subtiri...prietena mea,care e inalta slaba si nu are nici muschi deloc,spune ca ar vrea sa isi gasesasca o pereche de cizme care sa ii vina bine pe picior,iar eu,imi caut iarna in disperare o pereche de cizme care sa imi stea largi pe gambe... am auzit ca daca alergi...in timp,muschii se alungesc si capata o forma frumoasa...problema e ca am devenit atat de comoda in ultimul timp..
Do I look like I care?
cameliaaa Avatarul lui cameliaaa

3 mesaje

"Eventual,poarta acele sandale joase cu barete care se inchid exact pe glezna" - nu ti-as recomanda deloc. Baretele pe glezna nu fac altceva decat s-o puna in valoare pe aceasta.
an3mary19 Avatarul lui an3mary19

25 mesaje

buna!si eu am aceasi problema ....la mne din cauza sportului de performanta si de 1 an de zile am intrerupt orice activitate sportiva si nici pana aqm nu mi`au "slabit" piciorusele.... si eu sunt foarte afectata din cauza asta...
o singura posibilitate ar fi pentru problema asta stretch`ul...am auzit q ar face minuni... nu am incercat pana aqm da... am sa incerc ...
krisutza Avatarul lui krisutza

70 mesaje

De la: cameliaaa, la data 2010-05-28 17:34:46"Eventual,poarta acele sandale joase cu barete care se inchid exact pe glezna" - nu ti-as recomanda deloc. Baretele pe glezna nu fac altceva decat s-o puna in valoare pe aceasta.

Da...scuze :D greseala mea ..nush la ce m-am gandit :)) Sorry
"You're young, you're drunk, you're in bed, you have knives; shit happens!"