Setari Cookie-uri

chiar am nevoie de un sfat!!!

nu ma inteleg deloc cu mama mea.la scoala sunt cea mai buna din clasa niciodata nu am lipsit de acasa fara sa stie, nu am fost la o discoteca undeva sa ma distrez si eu..si sa ma simt bine si tot nu e multumita spune k ma cred prea desteapta pentru valoarea mea....si multe alte comentarii la adresa mea care chiar ma deranjeaza.chiar nu stiu ce sa fac si cum sa fac....niciodata nu am facut-o de rusine sau cv de genul.....nu stiu at mai rezist..va rog sa ma ajutati cu-un sfat!
kudika009707
Postat pe 9 Mai 2010 21:32
De la: kudika009707, la data 2010-05-09 21:32:31nu ma inteleg deloc cu mama mea.la scoala sunt cea mai buna din clasa niciodata nu am lipsit de acasa fara sa stie, nu am fost la o discoteca undeva sa ma distrez si eu..si sa ma simt bine si tot nu e multumita spune k ma cred prea desteapta pentru valoarea mea....si multe alte comentarii la adresa mea care chiar ma deranjeaza.chiar nu stiu ce sa fac si cum sa fac....niciodata nu am facut-o de rusine sau cv de genul.....nu stiu at mai rezist..va rog sa ma ajutati cu-un sfat!


dupa ce spui tu ...........mama ta ar avea nevoie de sfaturii!!!!!!!!!
anastasia_m
Postat pe 15 Mai 2010 19:44
valoarea ta? mama ta e manelista?
freakbabe
Postat pe 15 Mai 2010 20:37
O iei frumusel de mana si va asezati la masa din bucatarie sau pe canapea sau unde vreti voi si incerci sa comunici cu ea. O intrebi cu ce crede ea k ai gresit, ce o nemultumeste la tine si o asiguri k te vei schimba dak tu consideri k are dreptate. Incearca sa o faci sa inteleaga k suferi din cauza asta si k nu e normal, k vrei sa-ti fie cea mai buna prietena, sa puteti discuta deschis despre orice, sa te sfatuiasca cu absolut orice ai nevoie. Multa bafta!!!
kudika136977
Postat pe 15 Mai 2010 21:40
si mama ma certa rau ma injura foarte urat..dar acuma spui ca suntem una si aceeasi fiinta vorbim orice..pur si simplu i-am spus in fatza ce aveam pe suflet.ce ma doare ...ca de ce nu putem fii ca altii?sa ne intelegem si noi.iar acuma este super bine bafta;)
Elif22
Postat pe 20 Mai 2010 02:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
imi este dor de mama!!!! 22 De la: adina_black 20 Octombrie 2009 23:03
Compromisuri 4 De la: erikahd2008 11 Februarie 2009 15:24
Cum sa impresionezi pe cineva drag cu o reteta buna de pasti. 14 De la: OCTAIA 21 Aprilie 2013 03:16
vine sf valentin!! ce facem? cum ne uimim partenerii? 159 De la: ciquy 29 Ianuarie 2009 17:19
OARE ?............ 3 De la: dusmanu_lu_Celina 14 Noiembrie 2010 06:21