Setari Cookie-uri

ce e iubirea?


Prietena mea s-a casatorit anul trecut.Acum are o inregistrare in care sotul sau face sex cu o femeie in casa lor.El nu recunoaste nimic, spune ca ea e geloasa, ca nu el este inregistrat.
Cum poate dovedi ea ca el minte?cum il poate face sa recunoasaca?
Il iubeste foarte mult(genul de femeie cuminte de cariera) , el nu cred ca o iubeste cu adevarat- este un profesoras care e obsedat de sex oral, are prea mult timp liber si se plictiseste cat ea munceste.
Ce sfaturi imi puteti da?Tin sa mentionez ca de la inceput a fost rece cu ea dar tare la "vrajeala"ca e singura femeie, ca nu s-a mai gandit la alta, dar pastreaza in casa pozele cu fostele..........
Ea sufera enorm si eu pe langa ea si nu stiu cum s-o ajut............sufera ca se despart dar ii e si sila ca a auzit inregistrarea.Eu banuiesc ca el nu a renuntat la fufa asta care ii face tot ce vrea el!
De ce femeile ar trebui sa faca orice numai ca barbatul sa nu se duca la alta?Oare daca exista iubire nu pot discuta ?oare el a iubit-o vreodata?si acum ii declara chiar daca se despart tot pe ea ar cere-o de nevasta......ca e singura ....blabla
kudika069968
Postat pe 13 Mai 2010 15:28
De la: kudika069968, la data 2010-05-13 15:28:13
Prietena mea s-a casatorit anul trecut.Acum are o inregistrare in care sotul sau face sex cu o femeie in casa lor.El nu recunoaste nimic, spune ca ea e geloasa, ca nu el este inregistrat.
Cum poate dovedi ea ca el minte?cum il poate face sa recunoasaca?
Il iubeste foarte mult(genul de femeie cuminte de cariera) , el nu cred ca o iubeste cu adevarat- este un profesoras care e obsedat de sex oral, are prea mult timp liber si se plictiseste cat ea munceste.
Ce sfaturi imi puteti da?Tin sa mentionez ca de la inceput a fost rece cu ea dar tare la "vrajeala"ca e singura femeie, ca nu s-a mai gandit la alta, dar pastreaza in casa pozele cu fostele..........
Ea sufera enorm si eu pe langa ea si nu stiu cum s-o ajut............sufera ca se despart dar ii e si sila ca a auzit inregistrarea.Eu banuiesc ca el nu a renuntat la fufa asta care ii face tot ce vrea el!
De ce femeile ar trebui sa faca orice numai ca barbatul sa nu se duca la alta?Oare daca exista iubire nu pot discuta ?oare el a iubit-o vreodata?si acum ii declara chiar daca se despart tot pe ea ar cere-o de nevasta......ca e singura ....blabla


asa cum expui povestea e trist ca se intampla asa!dar nu crezi ca si ia are partea ei de vina?????undeva ceva scartie.....ca sa nu zic la partea de sex!
anastasia_m
Postat pe 13 Mai 2010 15:36
el stia ca ea nu este experta cand s-au casatorit , ea i-a spus ca el vrea alt tip de femeie...dar el s-a tinut de capul ei pana a acceptat
kudika069968
Postat pe 13 Mai 2010 16:25
mai cand omu desi vede si aude e chior si surd n'ai ce'i face.. crezi tu ca poti sa o ajuti cu ceva din moment ce saraca are dovezi clare si nu le crede?
Shhh
Postat pe 13 Mai 2010 16:37
problema este ca ea i-a spus sa divorteze si el n vrea pentru ca o iubesteeeeeeeeeeee.
Asta nu pricep poti iubi inseland-el nu recunoaste? , fiind rece timp de un an de zile?
Ce trebuie sa faca o fata neexperimentata in materie de sex sa capete experienta sa umble cu unul si cu altul?sa faca ce face el?e si foarte frumoasa are si oferte(doar eu cate stiu) .Daca o iubeste de ce nu are rabdare cu ea?de ce nu o invata?de ce nu poate fi barbat si sa-si asume fapta?nu stiu cum gandesc barbatii sau daca sunt in stare sa iubeasca o femeie pentru curatenia ei sufleteasca si trupeasca...........chiar pentru necunoasterea ei ?.......cred ca intr-o societate in cadere libera unde sexul apare pana si in desenele animate cerem prea mult.
Oare a evolua inseamna sa cobori spre promiscuitate, asta inseamna adaptarea?
Da mi-a pus mii de intrebari plange mereu iar eu la sfaturi nu ma pricep...de aceea va intreb pe voi trebuie sa accepte sa se impace cu el?oare el nu se va duce iar la alta?cat va dura mierea 3 zile?
Dupa mine e genul de barbat fustangiu.......... mai rau a intrebat-o pe fufa de ce nu ia cheie de la casa in care statea cu prietena mea.........Barbatul care nu poate spune "nu" Un cu totul alt tip este cuceritorul in serie. Acesta intalneste o femeie in timp ce are o alta relatie in derulare, iar noua cucerire este absolut uimita cand afla ca o inseala si pe ea. Acest barbat nu se va schimba niciodata, pentru ca nu vrea. Sau nu poate. Exista barbati casatoriti (sau re-casatoriti), cu copii, care isi inseala nevestele timp de luni de zile. Multi au ocazia sa intalneasca des femei datorita profesiunii lor, iar sotiile nu sunt banuitoare tocmai din acest motiv. Dupa cateva ocazii de socializare, acesti barbati incep un flirt - niciodata nevinovat-, care sfarseste intotdeauna intre asternuturi. Acest tip de barbat nu incearca sa gasesca o explicatie psihologica pentru comportamentul lui; eventual, va da vina pe o familie putin iubitoare.E greu de acceptat faptul ca unii barbati nu se schimba niciodata, dar oare nu ar trebui sa fie tratati ca pe orice alt tip de escroc? In mod cert nu ti-ai dori o relatie cu un hot sau un infractor. Atunci de ce sa ai o relatie cu unul care te va insela mereu?
Poate nici prietena mea nu e perfecta dar nic el nu este..........iar trecutul sau se compune din multe femei care l-au parasit........
Mi-ar place daca ar exista un club al oamenilor cu principii morale, sa poti aduce putin alb intr-o lume gri.
kudika069968
Postat pe 13 Mai 2010 17:20
hellow .........ok ........da cine o tine cu forta???? cuvintele lui de iubireeee.....????????

taman de'aia s-a inventat divortul!!!!! ce sfaturi asteapta????? daca e o femeie cu capul pe umerii nu ar varsa lacrimi!!!!!!


sfat: sa dea o petrecere


anastasia_m
Postat pe 13 Mai 2010 18:55
va fi innebunit daca face si ea ca ailalta........................adica sa foloseasca gura pt altceva nu pentru cicaleala.......................sa vedem daca ii mai arde sa zica ceva cu gura plina
marcel_dragus
Postat pe 21 Mai 2010 01:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
heeeeeeellllppp! 42 De la: kudika010627 29 Aprilie 2012 22:59
Vand rochita de mireasa 2 De la: NykoM 30 Aprilie 2010 12:42
gentiii 36 De la: cleopatra89 12 Februarie 2010 16:14
Totul despre unghii.......... 11 De la: playboy 15 Mai 2010 18:42
Iubirea... Iubirea... Iubirea... 9 De la: dany1971 3 Iulie 2009 00:00