Setari Cookie-uri

Vand rochie de mireasa cu trena superba!

Buna fetelor!
Am si eu o superba rochie de mireasa cu trena de vanzare. A fost purtata o singura data (de mine la nunta mea, anul trecut in vara) dupa care am curatat-o si este in stare impecabila (nu este agatata, patata...arata exact ca in ziua in care am cumparat-o). M-am gandit mult inainte de a face acest pas si am ajuns la concluzia ca nu mai am ce sa fac cu ea si este pacat sa o strice timpul cand poate face si o alta mireasa la fel de fericita (sau poate chiar mai mutl) in ziua nuntii!
Materialul, croiala si cusaturile sunt de calitate si asta se poate vedea cu ochiul liber.Este rochie intreaga , nu din doua bucati (nu este formata din corset si fusta), are pe bust, pe fusta si pe trena aplicatii (dar o sa las pozele sa spuna mai multe..)Trena este absolut superba si va garantez ca veti fi foarte admirate purtand aceasta rochie! Eu am 1,67m( si am purtat sandale cu tocuri ) si in jur de 58 kg.
Am cumparat-o de aici: www.erochiidemireasa.ro din colectia Princess collection white pearl, model KL0138
Va garantez ca in realitate arata mai bine decat in poze!
Astept mesajele voastre daca suntetzi interesate si va rog, lasati un id de mess unde sa putem discuta despre mai multe detalii si daca doriti sa vedeti mai multe poze!
Spor la pregatirile de nunta!
P.S. am uitat sa mentionez ca sunt din Bucuresti.
Se pare ca nu pot atasa poze la acest anunt. Pentru cele care doresc sa vada poze cu rochia, le pot gasi pe site-ul de mai sus (cel de unde am cumparat-o ) sau ma pot contacta la urmatorul numar de telefon: 0768.729.621
evelinne
Postat pe 14 Mai 2010 09:52
Vand rochie mireasa "alb si negru" superba + voal. Pret 1.300 ron (initial a costat 2.900 ron cu tot cu voal) , pentru poze vizitati-mi profilul.
dalila_ilona
Postat pe 28 Mai 2010 15:50
vand rochie de mireasa de la Wait Lady,alba,din dantela transparenta in partea de sus,are si o pata de culoare,e un roz pal si trandafiri intr-un colt al ei,si cu perle si cristale pe ea.E superba fetelor,pe mine una m-a facut cea mai fericita!Pret,1.500 ron,negociabil.
kudika022610
Postat pe 8 Septembrie 2010 22:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Totul despre cresterea in inaltime Aici! 1 De la: crestere_inaltime 17 Octombrie 2009 15:21
buna! 4 De la: kudika462712 10 Mai 2012 21:48
cine vrea sa faca o..donatie? 1 De la: doribbb 18 Septembrie 2011 08:31
haine la comanda 2 De la: lenkka 12 Februarie 2011 13:07
Fermecatoarele rochii petrecute 1 De la: LiaGlow 16 Octombrie 2014 23:42