Setari Cookie-uri

Parfumuri dulci!

In speranta ca nu sunt singura de pe aici care se da cu tone de parfum dulce, astept recomandarile voastre!
Top 10 parfumuri preferate:
1. Hot Couture- Givenchy
2. Lolita Lempika- LL
3. Hypnotic Poison- Dior
4.Midnight Fantasy- Britney Spears
5.Pacco Rabbane- Black XS Nu e foarte dulce dar e puternic
6.Island -Michael Kors
7.Love in Paris- Nina Ricci
8.Spirit- Antonio Banderas
9.Prada Tendre-Prada
10.Gardenia-Bottega Verde (un parfum italienesc pe care nu prea il mai gasesc..)
Pe langa astea mai e si Far Away de la Avon care e ff dulce :X
Aleka
Postat pe 16 Mai 2010 02:41
euuuuuuuuu dulci si puternice !

angel - thierry mugler
imi place si angel innocent
am si eu black xs paco rabane si da e dulce putin condimentat
imi place pt vara (desi el e de iarna ) - asta ca sa vezi ce "topita" dupa dulce sunt - elle de la ysl
mi-am luat scent gloss de la costume national - pt vara dar ...nu-mi plac ultimele note sunt prea ....dar incepe ca un dulce floral de trandafiri ...deja l-am dat cuiva sa-l "marit"
am avut hanae mori - dulce si f bun parfumul ! l-am dat la schimb si regret!
ciocolovers de la aqualina - oriental vanilat i se spune unisex dar ...NU cred sa existe vre-un barbat sa se dea cu asa ceva ....e ca o prajitura !
imi place lolita simpla clasica ! de la lollita imi mai place fleur defendue desi se spune ca miroase a cirese amare ...eu tot o lolita il vad ! il stiu si pe ll dar nu tine pe mine ...

imi place lolita clasic masculin....e pretentios dar ...sa gasesti un barbat dat cu el si sa i se potriveasca ...........

mai vrei sa stii ?
daca o sa stau bine cu banii o sa mi iau de la costume national scent sau scent intense ....dulci si puternice !!!!!!


tot la dulci - dar sunt ale fiica -mii! - carolina 212 sexi a fost parfumul ei de suflet pana a dat de allure sensuelle ....
conexion de la lancome
armani code de la armani

nu le mai enumar pe cele care le-am incercat si mi-au placut ...tot dulci evident !

feminite_du_bois
Postat pe 20 Mai 2010 14:36
tot eu de la dior sa incerci midnight poison tot dulce si puternic !

nu stiu ce sa ti recomand...nici nu as incerca ...e un "teren" atat de sensibi ca nu ma incument, dar oricum ai gusturi bune la parfumuri si cred ca esti tanara dupa parfumurile pe care le folosesti - exceptie hot couture care e pentru mature ....l
feminite_du_bois
Postat pe 20 Mai 2010 14:41
Parfumurile din categoria "orientale" sunt cele mai dulci...
kudika226898
Postat pe 12 Iulie 2010 20:21
ia hai nu va mai kkti pe voi ca miroase
Shhh
Postat pe 12 Iulie 2010 20:33
Vai de capul tau!
Aleka
Postat pe 25 Septembrie 2010 00:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Parfumuri FM Group Cosmetics, la preturi de criza 1 De la: _iluzie_ 17 Noiembrie 2009 13:11
Parfumuri ZODIAC 5 De la: kudika226898 3 Aprilie 2011 11:29
Rasasi Royal Blue 75ml EDP 4 De la: Joop92 26 Februarie 2014 21:36
Parfumuri originale-vand 5 De la: Depecher 26 Februarie 2014 21:42
inscriu reprezentanti fm si metropolitan 1 De la: mada_swet 15 Aprilie 2009 08:56