Setari Cookie-uri

voi ce parere aveti

Am o relatie foarte frumoasa de mai bine de un an si jumatate , ( bine ca in orice relatie exista si certuri .. nu foarte mari...dar sunt ) , problema mea este ca iubitul meu inainte a avut o relatie de 5 ani ( concubinaj , daca se poate numi pentru ca vreo 3 ani au locuit impreuna ). Imi spune ca ma iubeste si isi doreste sa fim o familie, sa avem copii , doar ca pe mine ma deranjeaza foarte mult ca el a mai cautat-o pe fosta ( sunt mai geloasa din fire ) si au mai avut intalniri la o cafea, zice el...doar sa mai vorbeasca asa lucruri banale ,o mai suna din cand in cand EL , pentru ca petrecem destul de mult timp impreuna si niciodata nu a primit nici un telefon care sa mi se para suspect , pentru mine sunt dureroase lucrurile astea , merg pe principiul ca ce a fost a fost si GATA . Bineinteles ca eu nu stiam cand se vedea cu ea sau cand vorbea cu ea la tel... am aflat dupa ... si m-am suparat foarte tare ... si mereu ma gandesc la lucrul asta ... ca daca se vede cu aia .. ca daca mai vb cu ea ... v-am spus avem o relatie frumoasa , locuim impreuna de 1 an .
Stiu ca este greu sa treci peste o relatie asa lunga , dar totusi , trecutul e trecut, prezentul conteaza . Voi ce parere aveti ???
kudika185026
Postat pe 19 Mai 2010 10:36
daca voia sa se impace cu fosta nu mai erati impreuna...asa ca..daca se vad sau se aud pentru motive banale nu-i cazul sa te agiti!nu foarte multi raman prieteni dupa ce au fost impreuna dar unii reusesc...poate ei sunt unii dintre cei ce au reusit sa nu se urasca!
one_size
Postat pe 19 Mai 2010 10:56
daca e asa cum spune cum el si doar se vad pt a discuta chestii banale cred ca poti merge si tu cu el... lucruri banale se discuta si in 3 nu?
Shhh
Postat pe 19 Mai 2010 11:33
De la: Shhh, la data 2010-05-19 11:33:53daca e asa cum spune cum el si doar se vad pt a discuta chestii banale cred ca poti merge si tu cu el... lucruri banale se discuta si in 3 nu?

corect, roaga-l sa te prezinte si fii deschisa, nu fii geloasa din prima caci vei face o impresie proasta in fata lui.
kitty_krieger
Postat pe 19 Mai 2010 14:29
Make up artist,realizez machiaje de zi,seara si mireasa cu produse profesionale.Pentru mai multe poze si detalii accesati link-ul urmator. http://anamariamakeup.blogspot.com/
kudikamakeup
Postat pe 19 Mai 2010 14:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 8 De la: kktt 15 Ianuarie 2009 12:44
The end of one love? 7 De la: stem_29 2 Decembrie 2010 20:58
ce ar trebui sa fac?! 5 De la: kudika030058 4 Iulie 2009 17:05
CLUBUL FEMEILOR 16 De la: felixcat 8 Decembrie 2009 00:42
relatie 12 De la: simonycik 15 Septembrie 2009 17:16