Setari Cookie-uri

Cum DORM????

Cum fac sa imi culc avatarul in joc. Nu reusesc sa dau de nimic care sa ma ajute si sunt anuntata ca nu mai am stamina, iar de mancat si de baut am mancat.
macrisa
Postat pe 2 Iunie 2010 16:58
"iar de mancat si de baut am mancat"...cum dracu` vine asta?
ankris
Postat pe 2 Iunie 2010 17:02
leagana-l
roz5blue6lila7
Postat pe 2 Iunie 2010 17:14
baga-mi-as eu ceva in jocul asta idiot...
freakyyy
Postat pe 2 Iunie 2010 18:07
De la: macrisa, la data 2010-06-02 16:58:16Cum fac sa imi culc avatarul in joc. Nu reusesc sa dau de nimic care sa ma ajute si sunt anuntata ca nu mai am stamina, iar de mancat si de baut am mancat.

da si u la options..sau cv de genul intrusctiuni si afli...
asa mult ti-a placut filmul?!!!!!!!
dragon_fly88
Postat pe 2 Iunie 2010 18:13
De la: macrisa, la data 2010-06-02 16:58:16Cum fac sa imi culc avatarul in joc. Nu reusesc sa dau de nimic care sa ma ajute si sunt anuntata ca nu mai am stamina, iar de mancat si de baut am mancat.


sa-mi trag una daca inteleg ce zici aici..
prea multe "metafore" intr-o propozitie
_calandrinon_
Postat pe 2 Iunie 2010 18:17
Ce sunteti frate atat de RATATE. Dak nu te priveste ceva nu te baga in puii mei in discutie, however pe acest site PROSTIA domina. Au intrat sa comenteze 15 oameni ca m-am grabit eu si m-am exprimat gresit. SUNTETI RATATE...
macrisa
Postat pe 2 Iunie 2010 18:59
ce lume rea ..bai nene...
one_size
Postat pe 2 Iunie 2010 19:03
De la: macrisa, la data 2010-06-02 18:59:28Ce sunteti frate atat de RATATE. Dak nu te priveste ceva nu te baga in puii mei in discutie, however pe acest site PROSTIA domina. Au intrat sa comenteze 15 oameni ca m-am grabit eu si m-am exprimat gresit. SUNTETI RATATE...



Bine ca esti tu aia desteapta......Dute si mananca ca de baut ai mancat!
ankris
Postat pe 3 Iunie 2010 13:25
De la: macrisa, la data 2010-06-02 18:59:28Ce sunteti frate atat de RATATE. Dak nu te priveste ceva nu te baga in puii mei in discutie, however pe acest site PROSTIA domina. Au intrat sa comenteze 15 oameni ca m-am grabit eu si m-am exprimat gresit. SUNTETI RATATE...


Easy , ca -ti plesneste o vena ! Ai facut tu un studiu aprofundat si ai ajuns la concluzia asta ?
Baaaaa, desteapta rau trebuie sa fii !

Postat pe 3 Iunie 2010 13:28
De la: macrisa, la data 2010-06-02 16:58:16Cum fac sa imi culc avatarul in joc. Nu reusesc sa dau de nimic care sa ma ajute si sunt anuntata ca nu mai am stamina, iar de mancat si de baut am mancat.


E un joc slabutz rau si total neinteresant care vrea pe departe sa semene cu THE SIMS .
E jalnic pe langa ala , iar joculetele alea de pe job sunt plictisitoare .De ce te-oi agita atata?

Postat pe 3 Iunie 2010 13:30
Hai sa va explic cum am ajuns la concluzia ca sau proaste sau ratate...e vorba de deductie logica (cauta in dictionar).
Multe dintre voi nu ati mai auzit asta vreodata...este vorba de BUN-SIMT. Acest cuvant compus, atat de micut si irelevant pentru nesimtite include/presupune (printre altele) ca atunci cand NU TE PRIVESTE un subiect sa te abtii de la comentarii. Cu toate acestea...cand nu te poti abtine de la un lucru care tine de control mental, se poate sa ai probleme cu sanatatea psihica. Este vorba de retardul mental, cunoscut comun si sub numele de prostie.
Cu toate acestea poate multe "destepte" care au comentat aici nu au probleme cu capul. Si asa ajungem iarasi la intrebarea pe care si-o pune orice om normal, sanatos la cap "CE PUII MEI SA TE BAGI INTR-O DISCUTIE CARE NU TE PRIVESTE?", iar daca prima teorie nu este valabila, ramane valabil al doilea raspuns, foarte clar si logic, pt ca esti RATATA. De unde si pana unde? Simplu. Daca ai mai mult de 14 ani si nu ai ce face ziua in amiaza mare decat sa comentezi subiecte care NU TE PRIVESC, esti FOOOOOOOARTE ratata.
SANATATE MULTA (pe plan mintal)
macrisa
Postat pe 3 Iunie 2010 16:24
Traiasca google!!!!
ankris
Postat pe 3 Iunie 2010 17:06
De la: macrisa, la data 2010-06-03 16:24:04Hai sa va explic cum am ajuns la concluzia ca sau proaste sau ratate...e vorba de deductie logica (cauta in dictionar).
Multe dintre voi nu ati mai auzit asta vreodata...este vorba de BUN-SIMT. Acest cuvant compus, atat de micut si irelevant pentru nesimtite include/presupune (printre altele) ca atunci cand NU TE PRIVESTE un subiect sa te abtii de la comentarii. Cu toate acestea...cand nu te poti abtine de la un lucru care tine de control mental, se poate sa ai probleme cu sanatatea psihica. Este vorba de retardul mental, cunoscut comun si sub numele de prostie.
Cu toate acestea poate multe "destepte" care au comentat aici nu au probleme cu capul. Si asa ajungem iarasi la intrebarea pe care si-o pune orice om normal, sanatos la cap "CE PUII MEI SA TE BAGI INTR-O DISCUTIE CARE NU TE PRIVESTE?", iar daca prima teorie nu este valabila, ramane valabil al doilea raspuns, foarte clar si logic, pt ca esti RATATA. De unde si pana unde? Simplu. Daca ai mai mult de 14 ani si nu ai ce face ziua in amiaza mare decat sa comentezi subiecte care NU TE PRIVESC, esti FOOOOOOOARTE ratata.
SANATATE MULTA (pe plan mintal)


Fetitza draga, logica ta este de rahat si deductiile tale la fel.E un forum de discutii , ca suntem off topic s-a intamplat pentru ca insusi subiectul tau deschis este penibil, daca aveai bun simt asa cum pretinzi citeai, probabil ca ti-e greu sa faci analogii, conexiunile neuronale nu-ti permit , apoi vedeai ca sunt deja deschise pe teama respectiva cel putin3 topicuri.Daca am sau nu mai mult de 14 si am chef sa comentez si am si dispozitia n-are legatura cu nici un rateu .
Dar tu sigur esti isterica, draguta , si asta o spun dupa manifestari. Si oricum zi merci ca niste ratate au dat atentie unui avorton ca tine care se joaca pe joculete pentru copilasi .Parashuta trista si artzagoasa du-te la barbati , poate iti revii.

Postat pe 3 Iunie 2010 18:50
Aceeasi problema o am si eu.
Imi apare msj ca sunt prea obosita ptr a ma antrena.
Si a doua intrebare cum dau o petrecere in joc?
Dc ma poate ajuta cineva ii multumesc.
bebelusha1412
Postat pe 3 Iunie 2010 21:45
De la: macrisa, la data 2010-06-03 16:24:04Hai sa va explic cum am ajuns la concluzia ca sau proaste sau ratate...e vorba de deductie logica (cauta in dictionar).
Multe dintre voi nu ati mai auzit asta vreodata...este vorba de BUN-SIMT. Acest cuvant compus, atat de micut si irelevant pentru nesimtite include/presupune (printre altele) ca atunci cand NU TE PRIVESTE un subiect sa te abtii de la comentarii. Cu toate acestea...cand nu te poti abtine de la un lucru care tine de control mental, se poate sa ai probleme cu sanatatea psihica. Este vorba de retardul mental, cunoscut comun si sub numele de prostie.
Cu toate acestea poate multe "destepte" care au comentat aici nu au probleme cu capul. Si asa ajungem iarasi la intrebarea pe care si-o pune orice om normal, sanatos la cap "CE PUII MEI SA TE BAGI INTR-O DISCUTIE CARE NU TE PRIVESTE?", iar daca prima teorie nu este valabila, ramane valabil al doilea raspuns, foarte clar si logic, pt ca esti RATATA. De unde si pana unde? Simplu. Daca ai mai mult de 14 ani si nu ai ce face ziua in amiaza mare decat sa comentezi subiecte care NU TE PRIVESC, esti FOOOOOOOARTE ratata.
SANATATE MULTA (pe plan mintal)


scumpete, ai reusit sa-ti culci avatarul???
no bun atunci ia si tu somn ca esti proasta rau ,zau asa
dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Iunie 2010 22:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concurs 8 Martie 3 De la: battleofwits 7 Martie 2011 11:50
M-am indragostit nebuneste de amantul meu 282 De la: stem_29 20 Februarie 2014 18:50
Fotograf book-uri...logodne...nunti...botezuri...alte evenimente 1 De la: allyona_69 23 Iunie 2010 13:52
j 1 De la: kudika196154 14 Iunie 2010 16:12
solutie mandel...e urgent! 1 De la: rox_sb 21 Iunie 2010 22:12