Setari Cookie-uri

TINTARII CIT DE PERICULOSI SINT LA COPII ???

Pe fetita mea de 1 an a piscato TINTARENII, ciudat nu am mai vazut pina acum cum se manifesta aceste piscaturi.......se face o pata rosie de 3 cm in mijlocul ei o umflatura de 1 cm si in mijlocul umflaturii piscaturile , ca probabil o pisca de mai multe ori in acelasi loc, si curge si puroi.
Daca vi sa intimplat si la copii vostri , spuneti-mi va rog cu ce ati tratat si daca au fost cazuri de infectare...?????
powere_of_love9
Postat pe 9 Iunie 2010 13:04
De la: powere_of_love9, la data 2010-06-09 13:04:07Pe fetita mea de 1 an a piscato TINTARENII, ciudat nu am mai vazut pina acum cum se manifesta aceste piscaturi.......se face o pata rosie de 3 cm in mijlocul ei o umflatura de 1 cm si in mijlocul umflaturii piscaturile , ca probabil o pisca de mai multe ori in acelasi loc, si curge si puroi.
Daca vi sa intimplat si la copii vostri , spuneti-mi va rog cu ce ati tratat si daca au fost cazuri de infectare...?????



draguta de ea..... eu cred ca ar fi bine sa mergi la dr. de familie! nu mi se pare ok sa se manifeste chiar asa!
anastasia_m
Postat pe 9 Iunie 2010 13:11
De la: powere_of_love9, la data 2010-06-09 13:04:07Pe fetita mea de 1 an a piscato TINTARENII, ciudat nu am mai vazut pina acum cum se manifesta aceste piscaturi.......se face o pata rosie de 3 cm in mijlocul ei o umflatura de 1 cm si in mijlocul umflaturii piscaturile , ca probabil o pisca de mai multe ori in acelasi loc, si curge si puroi.
Daca vi sa intimplat si la copii vostri , spuneti-mi va rog cu ce ati tratat si daca au fost cazuri de infectare...?????

jos palaria, esti o mama extraordinar de grijulie imi place ca tu cauti antidotul pe kudika , in loc sa-ti duci copilul la medic
miss_darine
Postat pe 9 Iunie 2010 18:56
ce-i mai frumos ca a avut timp s-o masoare, sa-i faca poze, desigur in care apare si mama cu ultima palarie din coolectia botezatu, si sa scrie pe forum.
un drum la doctor dura mai putin.
geo_reincarcat_iara
Postat pe 9 Iunie 2010 21:28
De la: powere_of_love9, la data 2010-06-09 13:04:07Pe fetita mea de 1 an a piscato TINTARENII, ciudat nu am mai vazut pina acum cum se manifesta aceste piscaturi.......se face o pata rosie de 3 cm in mijlocul ei o umflatura de 1 cm si in mijlocul umflaturii piscaturile , ca probabil o pisca de mai multe ori in acelasi loc, si curge si puroi.
Daca vi sa intimplat si la copii vostri , spuneti-mi va rog cu ce ati tratat si daca au fost cazuri de infectare...?????


IMI cer scuze dar as dori daca se poate sa mi se raspunde cu cap si bun simt fara RAUTATI , stiu ca sint multi pe site , mai bine nu mai raspunde-ti daca nu aveti raspunsuri concrete sigure, DE d-tor de familie stiu si eu , am nevoie de raspunsuri de la pers. care au avut aceeasi problema. VA ROG NU FITI RAI . Nu aveti raspunsuri sigure , atunci nu mai raspundeti.
powere_of_love9
Postat pe 11 Iunie 2010 10:00
no fata da tu amu nu te supara ca nu suntem toti medici!
baba_cloanta
Postat pe 11 Iunie 2010 10:05
De la: powere_of_love9, la data 2010-06-11 10:00:49
IMI cer scuze dar as dori daca se poate sa mi se raspunde cu cap si bun simt fara RAUTATI , stiu ca sint multi pe site , mai bine nu mai raspunde-ti daca nu aveti raspunsuri concrete sigure, DE d-tor de familie stiu si eu , am nevoie de raspunsuri de la pers. care au avut aceeasi problema. VA ROG NU FITI RAI . Nu aveti raspunsuri sigure , atunci nu mai raspundeti.

deci tu persisti sa cauti raspunsuri p'aici?
Io-te raspuns concret si "cu cap": DU-TI COPILUL LA DOCTOR
miss_darine
Postat pe 11 Iunie 2010 10:23

adica aici nu-i nici un medic online?
baba_cloanta
Postat pe 11 Iunie 2010 10:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cand nu poti fi cu cel pe care il iubesti, ai sta cu cel care te iubeste? 89 De la: baby_r 29 Aprilie 2013 11:32
De ce accepta femeile sa se casatoreasca doar pt eticheta sociala ? 42 De la: Radu_Cristian_1 7 Decembrie 2014 19:22
se intoarce roata ? 26 De la: CojocariuSilvia 20 Februarie 2014 18:47
ce parere aveti despre concursurile online? 1 De la: RBK2008 30 Iunie 2010 16:25
FOTOTAPET PERSONALIZAT............ 1 De la: pdkraft 10 August 2010 00:41