Masaj anticelulitic in Brasov !

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Leontinagaby Avatarul lui Leontinagaby

2 mesaje

M-ar interesa sa fac cateva sedinte de masaj anticelulitic ....daca a facut cineva la vreun centru de remodelare corporala in Brasov si a vazut ceva rezultate multumitoare m-as bucura mult sa-mi povesteasca si mie cum e ...nu am facut niciodata si astept pareri si sugestii .....cred ca conteaza mult sa-ti recomande inainte cineva o persoana care intradevar are experienta in masaj.....astept recomandari si pareri ....multumesc mult !
Raporteaza abuz de limbaj
kudika374418 Avatarul lui kudika374418

3 mesaje

De la: Leontinagaby, la data 2010-06-13 21:35:06M-ar interesa sa fac cateva sedinte de masaj anticelulitic ....daca a facut cineva la vreun centru de remodelare corporala in Brasov si a vazut ceva rezultate multumitoare m-as bucura mult sa-mi povesteasca si mie cum e ...nu am facut niciodata si astept pareri si sugestii .....cred ca conteaza mult sa-ti recomande inainte cineva o persoana care intradevar are experienta in masaj.....astept recomandari si pareri ....multumesc mult !
kudika374418 Avatarul lui kudika374418

3 mesaje

pentru a obtine rezultate vizibile se recomanda 12 sedinte de masaj anticelulitic sau impachetarii*in functie de ceea ce vrei sa obtiisi de stratul de celulita, acest lucru se poate realiza intr-un centru sau la domiciliu, va spun din experienta deoarece practic aceasta meserie iar clientele mele sunt multumite, daca te intereseaza mai multe astept sa ma contactezi
kudika375886 Avatarul lui kudika375886

3 mesaje

Ce pot sa spun din proprie experienta ca si maseur e ca trebuie sa tii si un regim sa consumi multa apa sa htla paine si la dulciuri ca sa dea rezultate masajul si impachetarile si eventula electrostimularea.

Daca te intereseaza masajul uite situl meu : masajbrasov.ro

3 mesaje

masajbrasov.dap.ro

3 mesaje

masajbrasov.dap.ro