Setari Cookie-uri

oare vrea o relatie cu mine?

buna...as vrea sa ma ajutati cu niste sfaturi.Sa trec direct laubiect .Intr.o zi ma adaugat pe mess un baiat pe care nu.l cunosteam am vorbit vreo saptamana cu el si era un prieten ...dea.l unui prieten de.al meu....si mereu ma baga ins eama chiar imi placea de el si.... ma intrebat dak putem sa avem o relatie...desigur iam raspuns negativ pt ca nu il cunosteam...si de atunki ne.am dat intalniri si kand venea ziua sa ne intalnim nu zikea nimik...si nu ne.am mai intalnit...nush pare banal dar cred ka m.am indragostyt si el n cred ka e genu de baiat care sa aiba o relatie cat de cat serioasa plz ajumati.ma cu sfaturi
cireshika
Postat pe 27 Iunie 2010 12:46
De la: kudika200159, la data 2010-06-27 12:46:17buna...as vrea sa ma ajutati cu niste sfaturi.Sa trec direct laubiect .Intr.o zi ma adaugat pe mess un baiat pe care nu.l cunosteam am vorbit vreo saptamana cu el si era un prieten ...dea.l unui prieten de.al meu....si mereu ma baga ins eama chiar imi placea de el si.... ma intrebat dak putem sa avem o relatie...desigur iam raspuns negativ pt ca nu il cunosteam...si de atunki ne.am dat intalniri si kand venea ziua sa ne intalnim nu zikea nimik...si nu ne.am mai intalnit...nush pare banal dar cred ka m.am indragostyt si el n cred ka e genu de baiat care sa aiba o relatie cat de cat serioasa plz ajumati.ma cu sfaturi
cireshika
Postat pe 28 Iunie 2010 13:52
nu pot sa te "ajumat"
miss_darine
Postat pe 29 Iunie 2010 10:37
De la: miss_darine, la data 2010-06-29 10:37:52 nu pot sa te "ajumat"

nu fi fata rea ajuma fata!
size_back
Postat pe 29 Iunie 2010 10:45
De la: kudika200159, la data 2010-06-27 12:46:17buna...as vrea sa ma ajutati cu niste sfaturi.Sa trec direct laubiect .Intr.o zi ma adaugat pe mess un baiat pe care nu.l cunosteam am vorbit vreo saptamana cu el si era un prieten ...dea.l unui prieten de.al meu....si mereu ma baga ins eama chiar imi placea de el si.... ma intrebat dak putem sa avem o relatie...desigur iam raspuns negativ pt ca nu il cunosteam...si de atunki ne.am dat intalniri si kand venea ziua sa ne intalnim nu zikea nimik...si nu ne.am mai intalnit...nush pare banal dar cred ka m.am indragostyt si el n cred ka e genu de baiat care sa aiba o relatie cat de cat serioasa plz ajumati.ma cu sfaturi

1-ul sfat e scrie romaneste, nu messenguit..si ne...nimic
2.tipul era prieten al prietenilor tai...si nu-l stiai? ori tu nu ai prieteni...ori ceva e contradictie p-acilea?
3.deci..invitatiile la intalnire erau valabile numai pe mess?ca in viata reala...era disparut brusc?
nu are chef de o relatie..e o joaca d-aia tampita...
degeaba te-ai indragostit-ca nici nu-l stii, dar mai mult, nu va fi...
si daca i-ai raspuns negativ la intrebare-mi se pare normal, pt ca nu-l cunosti, ce te mai "intalnesti" cu el?
si de fapt, ce mai vrei? faptele vorbesc de la sine- e prea las sau timid sa vorbiti sau macar sa va cunoasteti....
si nu mai alerga dupa baieti pe mess..sau dupa mess.

alegeti unul mai din viata reala si mai viu...ala-mi pare genul counter strike toata ziua si cam atat..si cu un neuron fugitiv.
dragon_fly88
Postat pe 9 Iulie 2010 16:33
Nu stiu de ce dar mie imi aduce aminte de "M-a invitat la un film!OARE DE CE?"
Barbie30
Postat pe 9 Iulie 2010 16:36
De la: Barbie30, la data 2010-07-09 16:36:14Nu stiu de ce dar mie imi aduce aminte de "M-a invitat la un film!OARE DE CE?"



anastasia_m
Postat pe 9 Iulie 2010 16:38
De la: Barbie30, la data 2010-07-09 16:36:14Nu stiu de ce dar mie imi aduce aminte de "M-a invitat la un film!OARE DE CE?"



anastasia_m
Postat pe 9 Iulie 2010 16:38
De la: kudika200159, la data 2010-06-27 12:46:17buna...as vrea sa ma ajutati cu niste sfaturi.Sa trec direct laubiect .Intr.o zi ma adaugat pe mess un baiat pe care nu.l cunosteam am vorbit vreo saptamana cu el si era un prieten ...dea.l unui prieten de.al meu....si mereu ma baga ins eama chiar imi placea de el si.... ma intrebat dak putem sa avem o relatie...desigur iam raspuns negativ pt ca nu il cunosteam...si de atunki ne.am dat intalniri si kand venea ziua sa ne intalnim nu zikea nimik...si nu ne.am mai intalnit...nush pare banal dar cred ka m.am indragostyt si el n cred ka e genu de baiat care sa aiba o relatie cat de cat serioasa plz ajumati.ma cu sfaturi

te rog ,ai grija la exprimare!ce te aprinzi asa repede? cred ca esti mititica rau.iti va trece la fel de repede.
aizana
Postat pe 17 Iulie 2010 09:57
n-am inteles nimic:))
habar-nai sa explici ceva..cred ca esti si tu vreo copila de 12,13 ani cu "probleme in amor"

inainte sa te preocupe dragostea,mai treci pe la scoala la niste ore de gramatica..si eventual niste lectii de exprimare:) e esential in viata iti spun eu
ameelia
Postat pe 13 August 2010 16:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dragostea 11 De la: _iluzie_ 13 Octombrie 2009 13:30
Cat de bune sunt acele cursuri Eurocor? 1 De la: kudika228464 16 Iulie 2010 10:12
dragoste 37 De la: rashela 25 Februarie 2011 03:48
am facut o mica prostie 7 De la: just_laura 8 Aprilie 2009 16:21
am citit ca a aparut magazin PALMER'S in ro, dar unde??? 6 De la: Cassey 28 Decembrie 2008 22:42