Setari Cookie-uri

municipalul....

nu vreau sa intinez pregatirea medicala a celor de la universitar, dar... fiecare caz despre care am auzit ca a fost tratat acolo a cam esuat... am fist cu mai multi prieteni la urgenta la ei, si nu au recunoscut o anexita cu peritonita nici la echi... ma rog, am plecat la floreasca si cei de acolo au pus disgniosticul si au tratat-o...
dibu_iulia
Postat pe 3 Iulie 2008 19:33
de acord!
g2na
Postat pe 30 Iulie 2008 17:08
De la: alinaiulia, la data 2008-07-03 19:33:30nu vreau sa intinez pregatirea medicala a celor de la universitar, dar... fiecare caz despre care am auzit ca a fost tratat acolo a cam esuat... am fist cu mai multi prieteni la urgenta la ei, si nu au recunoscut o anexita cu peritonita nici la echi... ma rog, am plecat la floreasca si cei de acolo au pus disgniosticul si au tratat-o...



Acolo a murit socrul meu(50 de ani)in conditiile in care existau sanse de recuperare...feriti-va de acest spital!
ninapetcu
Postat pe 9 Decembrie 2008 13:54
Poate ca a fost doar o intamplare.Eu am facut o radiografie la MEDICOVER, destul de scumpa si radiografia si consultatia si medicul si radiologul mi-au spus ca n-am absolut nimic, doar o simpla durere de picior, in conditiile in care aveam niste dureri atroce si piciorul stang nu-l mai ridicam din pamant de vreo 3 luni. LA municipal medicul ortoped mi-a spus ca trebuie sa merg urgent la un neurolog, acolo, surpriza, mi-a fost descoperita o hernie voluminoasa subminala cu recomandarea operatie de urgenta, am fost operata in municipal de doctorul PAPAGHEORGHE si asistata de raposata lui sotie, MATEI CAMELIA si sunt OK. Cateva luni mai tarziu am avut iar dureri, scenariul s-a repetat, m-a vazut un alt neurolog de la MEDICOVER care nici macar n-a fost capabil sa constate cauza durerii, am sunat iar neurologul care m-a operat si care mi-a spus foarte clar ca nefacand gimnastica recomandata de el risc sa se rigidizeze coloana. Asa ca...., tot respectul pentru cei de la Municipal.
kukla
Postat pe 28 Decembrie 2008 10:25
Buna!Este unul din cele mai groaznice spitale si imi permit sa va spun si dece.in 2007am fost internata cu dureri abdominale,in acea perioada faceam dializa la Carol Davila,spitalul avea obligatia ca,pe perioada in care am fost internata sa imi dea salvare care sa ma duca si sa ma aduca de la dializa,eei,de dus m-au dus la dializa dar de adus au uitat sa ma aduca inapoi la spital(dializa faceam de la ora17/30pana la ora23)am stat pana la ora 12/30cand au catadisit sa vina sa ma ia,dupa ce dadusem 8 telefoane. Anul trecut am facut transplant renal la fundeni, sectia urologie,sectie de nota 10.Anul acesta am cazut in curte si mi-am fisurat incheietura mainii drepte,am ajuns la municipal cu masina mea ,am stat pe la usile lor,le-am atras atentia ca am facut transplant,ca imi e rau,degeaba,vb ca la pereti si dr de acolo a zis ca nu sant urgenta,sotul meu a fost asa de furios atunci, a tipat la ei,a dat telefon la tv si abia cand au auzit ca vb cu un reporter m-au bagat in seama.Dr de la desocare a zis asa"daca ati facut transplant,dc nu purtati o masca la gura,sa nu luati microbi din spital"?asta dupa ce am stat cu mana umflata cam 2 ore la usa lor.Asta e municipalul,zis si spitalul de exterminare a pacientilor.P.S.stiti ca acolo mor cei mai multi pacienti care fac dializa?
Va doresc o zi buna si ocoliti municipalul.
doinitaeda
Postat pe 12 Octombrie 2009 17:16

AICI ! (tratamente la cabinet)
ACOLO ! (tratamente distale)
Pentru ADULTI SI COPII
TERAPIE CU LUMINA SI APA VIE
ENGLEZA si ROMANA si EBRAICA.
PROFESIONALISM , RESPECT , CREATIVITATE , ARMONIE , SANATATE.
LIGHT MASSAGE and LIGHT COSMETIC ,
SUB SUPRAVEGHERE MEDICALA SI
CONSILIERE PSIHOLOGICA,
REFLEXOTERAPIE ,
MASAJ DE RELAXARE SI TERAPEUTIC,
TRATAMENTE COSMETICE
TRATAMENTE ENERGETICE
CU LUMINA POLARIZATA (BIOPTRON PRO) ,
RAZE INFRAROSII SI HELIU(CERAGEM).
dar si
TIBETAN REIKI , ASCENSION REIKI, PRANIC HEALING ,FENG SHUI, RADIESTEZIE si INFORENERGETICA,CHI_CHUNG MEDICAL, PSIHOTERAPIE PRANICA, FENG SHUI PRANIC&VASTU,
CRISTALOTERAPIE PRANICA , CROMOTERAPIE,MELOTERAPIE, AROMOTERAPIE , etc) dar si cursuri de
USUI and TIBETAN REIKI, ASCENSION REIKI, POWER KI
oferim gratuit cu IUBIRE SI RECUNOSTINTA
LEAVING WATER THERAPY
APA VIE
=apa structurata si energizata cu proprietati terapeutice si bactericide .
Cerem si oferim seriozitate.
Pentru informatii suplimentare si programare va rugam sa ne contactati.
ioana.bobocea@yahoo.com
0744.300.432 (IOANA)
Fix ; 021.420.80.96




IOANA1947
Postat pe 23 Octombrie 2009 10:25
Buna, sunt de acord cu voi. La Municipal daca mergi la urgenta trebuie sa stai la usa la coada sa-ti iei numar de ordine, chiar daca ai ajuns la urgenta, nu-i nimic mai rezisti tu inca vreo ora daca ai noroc sa intri, apoi mai ai de asteptat si pe la alte usi, depinde unde te trimit ca na, si acolo e coada...pentru mine Municipalul nu reprezinta un spital, decat sa merg Doamne Fereste! acolo sa ma tratez de ceva mai sigur e sa raman acasa ca poate mai am sanse. Cei mai mari spagari, nici asternuturile nu ti le schimba, nici un calmant dupa operatie nu-ti fac daca nu scoti banii din buzunar. mergeti la orice alt spital, macar daca sunt sarace, sunt doctori buni care scot ei banii din buzunare sa trateze bolnavii...ex. Spitalul Judetean Ilfov.
miki2009
Postat pe 9 Decembrie 2009 15:08
Medicover........no comment....mai bine Municipal sau alt spital public
andreea2010_healthy
Postat pe 5 Februarie 2010 16:16
http://www.agentiasmile.ro/index.php?pag_index=2&id_oferta=572&title_pag=OFERTA+PASTE+2009
STATIUNEA SINAIA

PENSIUNEA BOEMA 3*

CAZARE 3 NOPTI CU MIC DEJUN SI CINA + MASA TRADITIONALA DE PASTE
TARIF 549 LEI / PERSOANA / PACHET.


cornel_sabin
Postat pe 27 Februarie 2010 00:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Recomandare: Clinica de ortopedie 1 De la: kudika313468 9 Noiembrie 2010 14:08
HOLOGRAME ENERGETICE 1 De la: andutza_con 13 Mai 2011 10:37
Examene si tratamente ORL,protezare auditiva BAHA 1 De la: kudika368517 31 Martie 2011 06:52
Dr. Hudita Decebal 1 De la: Nio20 31 Martie 2011 09:30
NUTRITIONIST IN SIBIU 10 De la: krys_tyna01 1 Iunie 2013 21:54