Setari Cookie-uri

Weight Watchers

cum e?
concursKudika
Postat pe 22 Decembrie 2008 12:12
buna :)

nustiu daca exista in romania deja meetinguriile de ww...

eu n am fost niciodata la ele...

dar in schimb am programul lor unde iti treci datele in feicare saptamana si treci acolo tot ce mananci si iti calculeaza cate puncte mai ai si iti arata in cat timp ajungi la greutatea dorita...in plus daca nu iti mananci toate punctele te cearta haha :)

chestia nasoala e ca eu l am avut pe germana, si era programat cu alimentele de acolo...deci nu stiam exact daca era corespunzator cu cele de aici...dar poate sa facut acuma unul pe roamna cu alimentele de aici?

in plus avea si punctele pt mancaruriile la restaurante fast foodurii etc...deci puteai sa treci chiar tot ....

eu numai stiu cat am slabit atunci, nici nu l am tinut mult (numai stiu dc)..probabil findca nustiam sigur cate puncte am mancat..

ahhh si inca ceva...erau toate sporturiile trecute acolo si cate puncte primesti in plus daca faci yoga (de ex) jumatate de ora sau asa...deci puteai si sa ti castigi mai multe puncte...

mie mi o placut cu toate ca nu l am tinut mult...dar daca este si versiunea pe romana o sa reincep :)

Pimky_healthy
Postat pe 3 Ianuarie 2009 10:57
Evenimentul inedit Mozart Rocks se afla anul acesta la cea de-a patra editie, si va avea loc la Sala Palatului, pe data de 25 iunie 2009.
Participantii la acest eveniment sunt:
-Orchestra Nationala Radio, dirijor Tiberiu Soarei, dirijorul Operei Nationale Romane 71 persoane
-Chitaristi: George Patranoiu, Remus Carteleanu, Horea Crisovan, Cezar Popescu, Calin Grigoriu, Lupu Cosmin, Claudiu Ursache, Florin Demea
-Cor : 24 Persoane
-Ansamblu coregrafic : 4 persoane
-Trupa Rock Acompaniament : 3 Persoane
-Voci: 3 Persoane
Evenimentul isi propune sa realizeze o reeducare a gustului tinerei generatii in sensul apropierii de muzica universala intr-un mod accesibil si in al doilea rand de promovare a ideii de valoare si virtuozitate in actul muzical de inalta calitate care nu se poate obtine decat prin munca si dedicatie.

Ora de incepere a concertului: 19.00.
deliapetrescu@yahoo.com
Postat pe 9 Iunie 2009 18:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Colon Help! 6 De la: kudika321363 13 Septembrie 2010 16:24
Parodontoza 17 De la: momica 13 Ianuarie 2011 12:14
CAUT UN TRATAMENT EFICIEN PENTRU INGRASAT 10 De la: kudika351541 11 Ianuarie 2011 23:34
pro sau contra dietelor disociate???? 49 De la: kudika22 15 Martie 2010 11:05
Sfaturi sanatoase pentru Sarbatori 6 De la: mitarro 23 Decembrie 2009 13:46