Setari Cookie-uri

NUTRITIONIST IN SIBIU

CINE IMI POATE RECOMNDA UN NUTRITIONOST BUN IN SIBIU. DUPA CUM SE VEDE, AM MARE NEVOIE
krys_tyna01
Postat pe 26 Noiembrie 2009 16:01
ITI POT RECOMANDA CU MARE CALDURA UN EXPERT IN NUTRITIE Dna BRATAN VIKI,0756203079 ARE CABINET IN TARGU MURES SI SIBIU MAI NOU,CU AJUTORUL DOAMNEI PRIETENUL MEU A SLABIT 23KG SE MENTINE LEJER,ARATA INCREDIBIL,...Succes(Ana Stolnicu -anavera76@yahoo.com)
anavera
Postat pe 3 Ianuarie 2010 16:57
buna ai mai postat pe alt forum si ceva de braila...mi se pare cam ciudat oricum.poti sa-mi dai un mesaj pe privat sa vad 2-3 poze ...sincer vreau sa-mi demostrezi ca se poate ca de vorbe goale mi s-a luat. fara suparare ms mult
just_choccotoff
Postat pe 12 Februarie 2010 11:40
PE BRAILA???????? NU VAD DE CE SA POSTEZ PE BRAILA CAND SUNT DIN SIBIU
krys_tyna01
Postat pe 12 Februarie 2010 15:14
Nutritionist fie in Sibiu sau braila, nu vei gasi stimata dmnisoaora, decta escroci care isi roga acest apelativ de reclama. Nu exista ca ocupatie, ca si medic cu specializarea nutritie. Medic poate fi insa nutritionist nu pentru simplul motiv ca nu exista o asemena specializatate in medicina. Cei care practica acesta aocupatie in mod sigur nu poseda o diploma pe care sa scrie nutritionist. Vedeti ca aveti in Sibiu scolile miltare care studiaya la specialitatea intendenta obiectul "alimente". Cred ca studentii de acolo stiu mai mult despre nutritie decat medicul. Cu stima asistent in nutritie, sau consultant cum doriti.
Nutrisan
Postat pe 12 Februarie 2010 15:28
Daca te mai intereseaza un nutritionist am sa-ti las adresa mea de mail si putem discuta. Aceasta este: mihaela_dobre1962@yahoo.com
mihaela1962
Postat pe 14 Februarie 2010 11:29
nu era vorba de tine ci de anavera! draga mea si eu sunt in lupta cu kg-mele si stau in sibiu .am hotarat ca dupa vacantza de dupa sesiune sa merg la sala .se zice ca sa mananci putin si des.daca mananci dintr-o farfurie mai mica te saturi mai repede si evident mananci mai putin.la mine functioneaza.mananca grapefruit (daca nu poti alb mananca rosu)kiwi si anans natural.se gasesc in kaufland la preturi foarte mici.cand am tinut asa am slabit 2.5 kg intr-o sap si nu m-am ingrasat decat 500 de grame knd am renuntat.nu mai manca dupa ora 17:00.stiu ca e greu ca si eu ma chinui dar acum m-am hotarat .merita.iar nutritionist poti fii chiar tu.eu cred ca si tu ca si mine trebuie sa mergi la un endocrinolog!
just_choccotoff
Postat pe 14 Februarie 2010 15:13
Buna....daca vrei sa scapi de kg in plus intr-un mod frumos, fara sa se lase pielea si sa ramana vergeturi, cred ca cel mai potrivit ar fi sa combini activitatea sportiva cu o dieta care sa se potriveasca cu aceasta. Nu stiu daca ai auzit de Kangoo Jumps, este un nou sport aparut de curand in Romania si de 9 luni si in Sibiu, la o ora de Kangoo Jumps se consuma in medie aproximativ 800-1000 calorii, rezultatele se vad intr-un timp scurt. Dupa o luna se vad muschii tonifiati, iar dupa 2-3 luni se vede si la cantar, au fost care au scapat si de 12 lg in 3 luni....asa ca merita incercat
pentru mai multe detalii poti accesa : http://highjumpkangoo.wordpress.com/
HighJump
Postat pe 25 Noiembrie 2010 16:20
am adaugat adresa ta de mesenger pt mine in speranta k ma vei auta in problemele legate de nutritie.
healthy016841
Postat pe 15 Mai 2012 02:24
salut fra in cat timp a slabit prietenul tau
Vasiu_Ovidiu_Ionut_1
Postat pe 1 Iunie 2013 21:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cabinete gastroenterologice 5 De la: office_salinasusesi_ro 4 Martie 2010 09:05
Bioritmul 2 De la: tarot 19 Mai 2010 13:09
Clinici de fertilizare in vitro 130 De la: pysypisi 19 Octombrie 2014 23:37
Clinica foarte buna FIV(fertilizare in-vitro) BRASOV, pt cine are nevoie!!!!! 2 De la: tarot 19 Mai 2010 12:53
Recomandare pt operarea varicelo 3 De la: kudika481475 13 Martie 2013 12:06