Setari Cookie-uri

va intreaba:

am parul brunet....asi as vrea sa imi bag suvite blonde...sau sa ma fac inainte satena si dupaia sa imi bag suvite blonde ...si am si breton introparte ca si in poza....si ink nustiu ce sa fac...nu mam hotarat...as vrea sa ma ajutati si sa imi spuneti va rog ce sa fac... ....si va rog din suflet sa iimi trimiteti raspunsunl pe adresa mea de email:diana_divina15@yahoo.com....astept raspunsul dumneavoastra...va multumesc!...:*:*;):X
healthy012264
Postat pe 5 Februarie 2010 19:09
Buna! Inainte de toate, ar trebui sa te gandesti daca ti-ar sta bine blonda. Culoarea ta naturala care e? Caci daca esti bruneta de la natura, nu-ti sta bine alta culoare, iar daca esti spre saten s-ar putea sa te mai prinda. Ca sa treci de la brunet la blond direct ar trebui sa te decolorezi, ceea ce nu-ti recomand pt ca iti strici parul, il arzi de nu-si mai revine,decat daca il tunzi. Daca, totusi ajungi la concluzia ca iti sta bine si te-ai hotarat, sfatul meu este s-o iei treptat numai din vopsea, o data pe luna iti iei nuante deschise de blond, eu recomand loreal preferance, pt ca nu ataca atat de rau parul si in cutie gasesti si un balsam minumat care iti ingrijeste parul dupa fiecare spalare. Daca te vei duce la salon, cu siguranta te va decolora. Eu m-am facut singura din roscat in blond si din maro in blond, numai din loreal preferance. Si iesi si mai ieftin acasa.asta daca stii si cum sa te faci, caci daca nu stii nu mai conteaza cat te costa, dar nu-ti recomand salonul pt ca te decoloreaza.
criss_t
Postat pe 12 Februarie 2010 22:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum ne protejam ochii impotriva radiatiei UV? 13 De la: carmen_p09 1 Octombrie 2012 23:57
crema depigmentanta eficienta 2 De la: colnago 5 Martie 2010 20:01
Cosmetice ieftine si bune 53 De la: ella33_healthy 17 Octombrie 2012 14:03
Extensii de par clip on 4 De la: kudika488618 24 Ianuarie 2012 11:24
Bronz la solar 1 De la: Soare_Roxana_1 9 Martie 2012 19:43