Centru de ingrijire

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

bssf Avatarul lui bssf

2 mesaje

Buna ziua,
Am o cunostinta care locuieste in Anglia si sufera de depresie, dar prin luna iulie va veni in Romania si va ramane aici cam trei luni. El va veni impreuna cu sotia lui, insa aceasta va calatori prin toata tara din cauza serviciului si nu va putea decat sa il viziteze, nu sa si locuiasca cu el, deci va avea nevoie de un loc unde sa stea, un centru de ingrijire, privat sau de stat, nu conteaza, unde sa fie supravegheat. Nu are nevoie de ingrijiri medicale sau medicamentatie specifica, ci doar de un loc unde sa fie cazat si supravegheat. Intrebarea mea este urmatoarea: exista un astfel de centru in Bucuresti? Daca da, puteti sa imi oferiti mai multe detalii?

O zi placuta!
Raporteaza abuz de limbaj
deliapetrescu@yahoo.com Avatarul lui deliapetrescu@yahoo.com

193 mesaje

Fundatia EDEN din Breaza - tratamente naturiste. Cauta pe internet. Prietenul tau se poate face si bine aici!
Salina_SUSESI_Timisoara Avatarul lui Salina_SUSESI_Timisoara

378 mesaje
Oras: timisoara

=-------------------------------------------------------------------------

tarot_healthy Avatarul lui tarot_healthy

754 mesaje

Dacă ați ajuns să citiți aceste rânduri și vă stârnesc interesul, nu este o pură întâmplare; ci este posibil ca tocmai eu să fiu persoana care vă poate ajuta cu anumite răspunsuri referitoare la viața dumneavoastră, fără să îmi dezvăluiți detalii despre viața personală, ca apoi să presupuneți că m-am inspirat. Rămâne doar să vă convingeți! Dacă sunteți interesat/ă, lăsați un E-mail pe: cassey.cassey20@yahoo.com și vă voi contacta în cel mai scurt timp posibil. http://cassey-tarot.weebly.com/ O săptămână frumoasă, vă doresc!