Setari Cookie-uri

insarcinata si abandonata

relatie de 2 ani, ea ramane insarcinata si el pleaca.pe motiv ca nu a fost suficient de femeie sa tina un barbat langa ea. ii spune sa se descurce singura ca e problema ei, cu toate ca cu 2 zile inainte o ceruse de sotie. dupa o sapt el vrea sa se intoarca dupa cum spune, ca este dreptul lui de a-si creste copilul si de dragul acestuia accepta sa se impace. nu pentru ca ar iubi-o. ce ati face in locul ei? il primiti inapoi
kudika183900
Postat pe 1 Iulie 2010 21:46
Daca inapoi inseamna pe presul de la usa ,atunci da!
Barbie30
Postat pe 1 Iulie 2010 21:47
De la: kudika183900, la data 2010-07-01 21:46:06relatie de 2 ani, ea ramane insarcinata si el pleaca.pe motiv ca nu a fost suficient de femeie sa tina un barbat langa ea. ii spune sa se descurce singura ca e problema ei, cu toate ca cu 2 zile inainte o ceruse de sotie. dupa o sapt el vrea sa se intoarca dupa cum spune, ca este dreptul lui de a-si creste copilul si de dragul acestuia accepta sa se impace. nu pentru ca ar iubi-o. ce ati face in locul ei? il primiti inapoi


anastasia_m
Postat pe 1 Iulie 2010 21:48
nu.il dau in judecata sa imi plateasca pensie alimentara
oana_gabi
Postat pe 1 Iulie 2010 23:08
De la: kudika183900, la data 2010-07-01 21:46:06relatie de 2 ani, ea ramane insarcinata si el pleaca.pe motiv ca nu a fost suficient de femeie sa tina un barbat langa ea. ii spune sa se descurce singura ca e problema ei, cu toate ca cu 2 zile inainte o ceruse de sotie. dupa o sapt el vrea sa se intoarca dupa cum spune, ca este dreptul lui de a-si creste copilul si de dragul acestuia accepta sa se impace. nu pentru ca ar iubi-o. ce ati face in locul ei? il primiti inapoi


poate a intrat in panica
mitura
Postat pe 1 Iulie 2010 23:10
De la: mitura, la data 2010-07-01 23:10:39
De la: kudika183900, la data 2010-07-01 21:46:06relatie de 2 ani, ea ramane insarcinata si el pleaca.pe motiv ca nu a fost suficient de femeie sa tina un barbat langa ea. ii spune sa se descurce singura ca e problema ei, cu toate ca cu 2 zile inainte o ceruse de sotie. dupa o sapt el vrea sa se intoarca dupa cum spune, ca este dreptul lui de a-si creste copilul si de dragul acestuia accepta sa se impace. nu pentru ca ar iubi-o. ce ati face in locul ei? il primiti inapoi


poate a intrat in panica


poate ca sigur a intrat in panica...cand vine vorba de copii majoritatea intra in panica...
sunt intr-o relatie de 2 ani...daca as fi in situatia ei.. l-as primi inapoi...un copil merita sa aiba ambii parinti. iar daca ii refuz acest lucru inca de la nastere fara sa incerc macar sa ii ofer un tata, as regreta toata viata
xyedy
Postat pe 2 Iulie 2010 11:58
Si ce varsta are personajul "negativ"? Cu siguranta a intrat in panica, dar este un semn bun ca s-a intors, insa nu cred ca explicatia lui a fost atat de egoista. Mai e ceva la mijloc.
Concluzie: Da, ar trebui sa-l primeasca, sa incerce sa formeze o familie, dar nu doar de dragul copilului. Daca nu reusesc sa aiba o relatie armonioasa atunci: la revedere!
i_andra
Postat pe 2 Iulie 2010 15:42
mda. eu sincer,daca as fi in aceasta situatie...hmm...nu cred ca l'as primi inapoi. intr'adevar,un copil are nevoie de ambii parinti,dar decat un tata ca el..
sunt destule mame care isi cresc singure copiii.
oricum,depinde ce simte persoana respectiva,relatia dintre cei doi,si multe altele...
greu de decis..
Baby_Peach
Postat pe 4 Iulie 2010 03:32
am inteles bine o cere in casatorie dupa cateva zile afla ca e insarcinata ii zice sa se descurce cum poate dupa care revine la ganduri mai bune si zice hai ca am un copil si vreau sa l cresc e dreptul meu ce fel de barbat mai e si asta sau a cerut o in casatorie doar asa sa o tina linistita o perioada pana vedea el cum scapa de ea ,din moment ce crei o persona in casatorie inseamna ca o iubesti enorm si cand afli ca mai asteapta si un copil ar trebui sa fi in al noulea cer nu sa dai bir cu fugiti si dupa sa ii spui hai ca ma intorc la tine doar pt copil sa fim serioase va fi mereu ceva de reprosat daca se casatoresc ca s au casatorit doar pt copil si vor avea tot timpul discuti si certuri din cauza asta mai bine singura decat cu unu asa nu e ok deloc
lucia_loredana
Postat pe 4 Iulie 2010 03:52
De la: lucia_loredana, la data 2010-07-04 03:52:51am inteles bine o cere in casatorie dupa cateva zile afla ca e insarcinata ii zice sa se descurce cum poate dupa care revine la ganduri mai bune si zice hai ca am un copil si vreau sa l cresc e dreptul meu ce fel de barbat mai e si asta sau a cerut o in casatorie doar asa sa o tina linistita o perioada pana vedea el cum scapa de ea ,din moment ce crei o persona in casatorie inseamna ca o iubesti enorm si cand afli ca mai asteapta si un copil ar trebui sa fi in al noulea cer nu sa dai bir cu fugiti si dupa sa ii spui hai ca ma intorc la tine doar pt copil sa fim serioase va fi mereu ceva de reprosat daca se casatoresc ca s au casatorit doar pt copil si vor avea tot timpul discuti si certuri din cauza asta mai bine singura decat cu unu asa nu e ok deloc


intre timp, s-a inventat punct'. un mic si jucus semn care face sa desparta niste cuvinte astfel incat sa apara din senin un inteles.
geo_reincarcat_iara
Postat pe 4 Iulie 2010 07:04
a patito o cunojtinta de-a mea....cnva a spus k il da in judecata si k ii cere pensie alimentara....insa tatal are dreptul sa-si vada copilul de nuj kte ori pe luna(se decide in instantza)...aja k ce vreti...tatal kt mai departe si fara nici un ban sau tatal kt mai aproape de copil si q kte mil pe luna?









yo una aj alege banii si as vrea un supraveghetor in timpul vizitelor copilului la tata(ai dreptul la asta)
Andreyutza93
Postat pe 5 Iulie 2010 20:56
"de nuj kte ori pe luna"
deja sunt zboruri intergalactice luna-retur?
miss_darine
Postat pe 5 Iulie 2010 21:01
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-07-04 07:04:27
De la: lucia_loredana, la data 2010-07-04 03:52:51am inteles bine o cere in casatorie dupa cateva zile afla ca e insarcinata ii zice sa se descurce cum poate dupa care revine la ganduri mai bune si zice hai ca am un copil si vreau sa l cresc e dreptul meu ce fel de barbat mai e si asta sau a cerut o in casatorie doar asa sa o tina linistita o perioada pana vedea el cum scapa de ea ,din moment ce crei o persona in casatorie inseamna ca o iubesti enorm si cand afli ca mai asteapta si un copil ar trebui sa fi in al noulea cer nu sa dai bir cu fugiti si dupa sa ii spui hai ca ma intorc la tine doar pt copil sa fim serioase va fi mereu ceva de reprosat daca se casatoresc ca s au casatorit doar pt copil si vor avea tot timpul discuti si certuri din cauza asta mai bine singura decat cu unu asa nu e ok deloc


intre timp, s-a inventat punct'. un mic si jucus semn care face sa desparta niste cuvinte astfel incat sa apara din senin un inteles.

ntz ntz ntz, rautate mica...am detectat io o virgula p'acolo
miss_darine
Postat pe 5 Iulie 2010 21:04
De la: miss_darine, la data 2010-07-05 21:01:56"de nuj kte ori pe luna"
deja sunt zboruri intergalactice luna-retur?

Barbie30
Postat pe 5 Iulie 2010 21:07
risti sa il primesti inapoi, ca dupa o luna-doua sa se "panicheze" iar si sa plece? cam indecis si cu o atitudine ingrozitoare "nu a fost suficient femeie" - ce treaba are asta cu copilul? idiot de-a dreptul
w_a_s_p
Postat pe 14 Iulie 2010 16:21
eu zic sa gaseasca alt "tatic"
w_a_s_p
Postat pe 14 Iulie 2010 16:22
Despre tine e voba? Pe 24 iunie te plangeai ca prietenul tau are senzatia ca se simte ca un pedofil cand face dragoste cu tine.I-a trecut senzatia asta? Ce-o sa faci daca peste un timp o sa-si aduca aminte ca nu esti suficient de femeie? Si-a pierdut dreptul de a-si creste copilul in momentul in care a plecat. Totusi tu stii mai bine daca mai poti salva ceva.
kitty_na
Postat pe 14 Iulie 2010 17:18
te iau eu de sotie cu tot cu copil ce zici merge sau nu .....
kudika151382
Postat pe 1 Septembrie 2010 23:56
De la: kudika183900, la data 2010-07-01 21:46:06relatie de 2 ani, ea ramane insarcinata si el pleaca.pe motiv ca nu a fost suficient de femeie sa tina un barbat langa ea. ii spune sa se descurce singura ca e problema ei, cu toate ca cu 2 zile inainte o ceruse de sotie. dupa o sapt el vrea sa se intoarca dupa cum spune, ca este dreptul lui de a-si creste copilul si de dragul acestuia accepta sa se impace. nu pentru ca ar iubi-o. ce ati face in locul ei? il primiti inapoi


Insarcinata esti tu?
arpydia
Postat pe 14 Septembrie 2010 11:32
De la: arpydia, la data 2010-09-14 11:32:06
De la: kudika183900, la data 2010-07-01 21:46:06relatie de 2 ani, ea ramane insarcinata si el pleaca.pe motiv ca nu a fost suficient de femeie sa tina un barbat langa ea. ii spune sa se descurce singura ca e problema ei, cu toate ca cu 2 zile inainte o ceruse de sotie. dupa o sapt el vrea sa se intoarca dupa cum spune, ca este dreptul lui de a-si creste copilul si de dragul acestuia accepta sa se impace. nu pentru ca ar iubi-o. ce ati face in locul ei? il primiti inapoi


Insarcinata esti tu?
da tu nu esti insarcinata?
kudika029282
Postat pe 14 Septembrie 2010 16:52
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-07-04 07:04:27
De la: lucia_loredana, la data 2010-07-04 03:52:51am inteles bine o cere in casatorie dupa cateva zile afla ca e insarcinata ii zice sa se descurce cum poate dupa care revine la ganduri mai bune si zice hai ca am un copil si vreau sa l cresc e dreptul meu ce fel de barbat mai e si asta sau a cerut o in casatorie doar asa sa o tina linistita o perioada pana vedea el cum scapa de ea ,din moment ce crei o persona in casatorie inseamna ca o iubesti enorm si cand afli ca mai asteapta si un copil ar trebui sa fi in al noulea cer nu sa dai bir cu fugiti si dupa sa ii spui hai ca ma intorc la tine doar pt copil sa fim serioase va fi mereu ceva de reprosat daca se casatoresc ca s au casatorit doar pt copil si vor avea tot timpul discuti si certuri din cauza asta mai bine singura decat cu unu asa nu e ok deloc


intre timp, s-a inventat punct'. un mic si jucus semn care face sa desparta niste cuvinte astfel incat sa apara din senin un inteles.


para ar fi Diaconescu
ilovethisgame
Postat pe 14 Septembrie 2010 17:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sex party Sibiu 1 De la: kudika_12624 4 Martie 2013 02:41
succesul si sexul 28 De la: kudika043628 6 Iulie 2009 17:52
sexul intre verisori primari 101 De la: angelradios 25 August 2010 13:00
dezbracatii prin casa 47 De la: laura2hot 19 Iunie 2010 10:12
Sexul in viitor 120 De la: Eva32 26 Septembrie 2011 00:40