Setari Cookie-uri

Cine doreste o pisicuta abandonata?

Acum cateva zile o familie de la mine din bloc si-a aruncat pisica in strada. Asta dupa ce au luat-o de mica si au tinut-o vreo 2 ani in casa. Acum biata pisica sta numai in jurul scarii noastre si miorlaie disperata si se uita la usa scarii asteptand sa o primeasca inapoi. E simpatica si prietenoasa si tocmai pt ca e asa prietenoasa si nu toti oamenii sunt binevoitori mi-e sa nu pateasca ceva, mai ales ca fiind tinuta de mica in casa nu stie cum sa se descurce pe strada. Asa ca daca exista printre voi iubitoare de animale dornice sa ofere o casa unei pisici abandonate dati-mi un msg in privat sau raspundeti pe forum. Eu sunt din Bucuresti zona Titan dar am cusca de transport pt pisici (am si eu in dotare acasa o blanoasa) si pot aduce pisica in zona persoanei care doreste sa o ia. Asta sperand ca supravietuieste pe strada pana ii gasesc un nou stapan.

PS: Pisi e o maidaneza alba, slaba, cu urechile si coada gri tarcat. I-am facut cateva poze dar nu stiu cum sa le postez.
koribaby
Postat pe 10 Iulie 2010 00:00
de ce nu o iei la tine pana ii gasesti o casa ,asta ca sa fi sigura ca nu pateste nimic . intre timp poti sa o pui la donatii pe site-ul eanimale.ro , eu acolo am reusit sa dau multe pisicute, desi nimeni nu prea ia pisici deja mature din pacate :(. sper sa ii gasesti o casuta
witcher
Postat pe 10 Iulie 2010 02:14
nu am cum sa o iau pt ca am deja o pisica si este super afurisita cu alte animalute ca am mai avut tentative de a o puna fata in fata cu alte pisici sau catelusi si iese razboi. o sa incerc sa pun anuntul si pe site-uri cu donatii de animale,nici nu stiam ca exista, merci de sfat
koribaby
Postat pe 10 Iulie 2010 15:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
La mijloc intre 2 barbati????? pe care-l aleg???? 15 De la: kudika_6509 8 Mai 2012 11:22
Unsubscribe 2 De la: OanaTrifu 9 Iunie 2008 09:38
LOC DE CEARTA,CATERINGA SI EVENTUAL LOC DE INJURAT! 435 De la: onnyta 10 Iulie 2008 11:58
CREDETI CA VIRUSUL CU COARNE KUDIKA-FLAME ESTE DE FAPT FRANCESKA ? 5 De la: kudika_6668 24 Iunie 2012 09:06
stresdul acumulat inaintea examenelor 14 De la: ritailie 19 Mai 2008 23:33