apartamente mansarda

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent apartamente mansarda: (5 din 2 voturi)

andreeabacau Avatarul lui andreeabacau

70 mesaje
Oras: bacau

Nu prea e avantajos e mai ieftin dar nu de calitate!
Poti sa ai probleme juridice si nu si are rostul !si e riscant si dpv al vremii!
Fosta membra Kudika.ro
....?????
Raporteaza abuz de limbaj
girnitamariana Avatarul lui girnitamariana

3 mesaje

La ce fel de probleme juridice te referi? Eu sunt in cautarea unui apartament...sunt multe oferte cu apartamente mansarda care arata foarte bine ca structura fie ca e si intr-un bloc vechi...bineinteles cu vremea nu te pui dar asta nu inseamna ca trebuie sa pui capat pe apartamentele mansarda si sa te orientezi catre altceva....personal as alege o asemenea varianta..i-as face o izolatie buna la exterior...desi in multe cazuri nu e nevoie caci in prezent...mai ales la ofertele noi...lucrarea este garantata....nu trebuie sa fii maestru ca sa intelegi daca e de calitate sau nu. Si ceea ce conteaza mai mult e sa fie pe placul tau ceea ce cumperi.
neghina_liviu Avatarul lui neghina_liviu

21 mesaje

Ideia cu mansardarea la blocurile vechi este foarte buna . Stiu cateva cazuri ( de la prieteni care stau in acele blocuri ) ca firma ce a efectuat mansardarea a lucrat cu acte in regula si in plus a reabilitat si blocul respectiv . Ca sa ma fac inteles in doua din cazuri au refacut instalatia sanitara din tot blocul fara ca locatarii sa plateasca ceva , s-a refacut si fatada blocului sa nu mai vorbim ca au scapat de problema cu hidroizolatia . Apartamentele facute la mansarda s-au vandut ca painea calda .
london_mpc Avatarul lui london_mpc

4 mesaje

sunt cele mai tari apartamentele mansarda!
andra_alexandra Avatarul lui andra_alexandra

172 mesaje
Oras: tg jiu

Aceste apartamente mi-se par absolut fantastice.
gigibrbr_condo Avatarul lui gigibrbr_condo

592 mesaje
Oras: braila

daca se respecta toate cerintele tehnice nu difer dpv al confortului de celelalte apartamente incalzirea lor de razele solare nu este astfel o problema ,iarna daca sant bine izolate sant foarte calduroase
eu