living si bar

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent living si bar: (5 din 2 voturi)

IF10CRY Avatarul lui IF10CRY

1 mesaj

AM O CAMERA DE 14 MP SI DORESC SA O RESUSCITEZ.MA GANDEAM LA UN BAR INTR-UN COLT SI RESTUL GEN LIVING.ASTEPT SFATURI SI EVENTUAL POZE
feeleco Avatarul lui feeleco

70 mesaje
Oras: satu mare

Eu zic ca noua ne-ar prinde bine niste poze de la fata locului, ca sa iti putem da sfaturi cat de cat la subiect...ai putea sa le atasezi la profilul tau, ca sa le putem vedea si noi, apoi sa ne dam cu parerea...asteptaaaaam!!!
Raporteaza abuz de limbaj
idealidea design
Fosta membra Kudika.ro
If you never...Daca vrei musai un bar in cei 14 mp.,acesta nu trebuie sa stea ,,la colt''...Conteaza:L/l a camerei,ferestrele-sursele de lumina-,usa(intrarea)camerei,ce se ,,leaga''de ea si cel mai mult,gustul tau.Sau...poate ai si reanimat-o. Dar ce putem cunoaste noi?
luminitagrigoriu Avatarul lui luminitagrigoriu

261 mesaje
Oras: iasi

e ok ti-l poti face din lemn integral ma refer la bar sau rigips cu lemn in cazul rigipsului fa-l cu 2 fete utilizeazal la maximum spatiu
SABRINA_healthy Avatarul lui SABRINA_healthy

24 mesaje
Oras: constanta

Daca aceasta camera nu e musai sa o faci sufragerie, eu as transforma-o intr-o camera de relax --un bar, jacuzzi, oglinzi de jur impre-jur , lumanari ,doar atat.
madof Avatarul lui madof

2 mesaje

Hai sa fim seriosi. 14 mp, la pariu ca e intr-un bloc, bar. FFFF tare cat poate sa aiba camera? Putin mai mult de 3x4, ca asa se construiau camerele. Faci cum crezi, ca tu stai acolo, dar, parerea mea e ca nu se merita.
aii Avatarul lui aii

1 mesaj
Oras: bucuresti

am si eu o problema ! am un living de 20 mp iar mobila este wenge cu alb si canapeaua este bej . am impresia ca nu prea merg impreuna , cu toate ca mobila trebuie sa fie diferita de culoarea canapelei
rocsanyk3 Avatarul lui rocsanyk3

290 mesaje

asa cum au zissi ceilalti conteaza mai multi factori atunci cand vrei sa faci alegerea .... eu acasa la mine am facut un bar dar nu a ocupat prea mult spatiu ....de la intrare intri direct in living in stanga am canapeaua, masuta si lcd la dreapta un hol lung si lat care desparte bucataria de hol cu un ¨bar¨ si am 2 scaune de bar care vin foarte bine si astfel nu mi-a ocupat mult spatiu intr-o camera .... m-am folosit de peretele despartitor ... daca nu m-am explicat bine uita-te la profil ca am sa pun o poza

290 mesaje

am tot incrcat sa pun poza dar nu mi s-a atasat ..... am sa mai incerc in alta zi
monicacristea_condo Avatarul lui monicacristea_condo

3 mesaje

Buna,imi poti indica, te rog, un site de prezentare pt lucrarile tale ?

Multumesc anticipat

290 mesaje

AM REUSIT!!!!!!! Am pus poza cu ¨barul¨ meu .. nu e terminat ca trebuie sa mai fac ceva de pus sticlele sa schimb faianta din bucatarie etc.... dar asa o idee
mobilleta Avatarul lui mobilleta

9 mesaje

La spatiul disponibil e complicat dar nu imposibil sa faci un aranjament asa cum vrei tu. Noi te putem ajuta cu mobilierul .

www.mobilleta.ro
sora_flory Avatarul lui sora_flory

65 mesaje

buna seara daca doresti unele ideii pentru bar sau living te pot ajuta,sotul meu lucreaza in domeniul si el te poate ajuta si cu ideii daca ii explici cam ce anume doresti cum doresti sa fie livingul si barul,iti mai poate da si o idee,poti vizita si siteul www.danymob.page.tl la sectiune living poate gasesti ceva un model cam cum doresti u livingul si barul.in sectiunea mobila la comanda vezi lucrari executate la client acasa mai am si alte modele dar din pacate nu am avut timp sa le adaug in site.dar puteti vb si pe mesenger. soradanny .O seara buna in continuare.