Setari Cookie-uri

living si bar

AM O CAMERA DE 14 MP SI DORESC SA O RESUSCITEZ.MA GANDEAM LA UN BAR INTR-UN COLT SI RESTUL GEN LIVING.ASTEPT SFATURI SI EVENTUAL POZE
IF10CRY
Postat pe 6 Februarie 2009 19:15
Eu zic ca noua ne-ar prinde bine niste poze de la fata locului, ca sa iti putem da sfaturi cat de cat la subiect...ai putea sa le atasezi la profilul tau, ca sa le putem vedea si noi, apoi sa ne dam cu parerea...asteptaaaaam!!!
feeleco
Postat pe 7 Februarie 2009 13:48
If you never...Daca vrei musai un bar in cei 14 mp.,acesta nu trebuie sa stea ,,la colt''...Conteaza:L/l a camerei,ferestrele-sursele de lumina-,usa(intrarea)camerei,ce se ,,leaga''de ea si cel mai mult,gustul tau.Sau...poate ai si reanimat-o. Dar ce putem cunoaste noi?
sculptorul
Postat pe 22 Februarie 2009 20:38
e ok ti-l poti face din lemn integral ma refer la bar sau rigips cu lemn in cazul rigipsului fa-l cu 2 fete utilizeazal la maximum spatiu
luminitagrigoriu
Postat pe 26 Februarie 2009 17:04
Daca aceasta camera nu e musai sa o faci sufragerie, eu as transforma-o intr-o camera de relax --un bar, jacuzzi, oglinzi de jur impre-jur , lumanari ,doar atat.
SABRINA_healthy
Postat pe 6 Martie 2009 11:57
Hai sa fim seriosi. 14 mp, la pariu ca e intr-un bloc, bar. FFFF tare cat poate sa aiba camera? Putin mai mult de 3x4, ca asa se construiau camerele. Faci cum crezi, ca tu stai acolo, dar, parerea mea e ca nu se merita.
madof
Postat pe 8 Martie 2009 10:23
am si eu o problema ! am un living de 20 mp iar mobila este wenge cu alb si canapeaua este bej . am impresia ca nu prea merg impreuna , cu toate ca mobila trebuie sa fie diferita de culoarea canapelei
aii
Postat pe 8 Martie 2009 13:25
asa cum au zissi ceilalti conteaza mai multi factori atunci cand vrei sa faci alegerea .... eu acasa la mine am facut un bar dar nu a ocupat prea mult spatiu ....de la intrare intri direct in living in stanga am canapeaua, masuta si lcd la dreapta un hol lung si lat care desparte bucataria de hol cu un ¨bar¨ si am 2 scaune de bar care vin foarte bine si astfel nu mi-a ocupat mult spatiu intr-o camera .... m-am folosit de peretele despartitor ... daca nu m-am explicat bine uita-te la profil ca am sa pun o poza
rocsanyk3
Postat pe 9 Martie 2009 01:32
am tot incrcat sa pun poza dar nu mi s-a atasat ..... am sa mai incerc in alta zi
rocsanyk3
Postat pe 9 Martie 2009 02:30
Buna,imi poti indica, te rog, un site de prezentare pt lucrarile tale ?

Multumesc anticipat
monicacristea_condo
Postat pe 9 Martie 2009 09:55
AM REUSIT!!!!!!! Am pus poza cu ¨barul¨ meu .. nu e terminat ca trebuie sa mai fac ceva de pus sticlele sa schimb faianta din bucatarie etc.... dar asa o idee
rocsanyk3
Postat pe 29 Martie 2009 16:57
La spatiul disponibil e complicat dar nu imposibil sa faci un aranjament asa cum vrei tu. Noi te putem ajuta cu mobilierul .

www.mobilleta.ro
mobilleta
Postat pe 26 August 2009 22:21
buna seara daca doresti unele ideii pentru bar sau living te pot ajuta,sotul meu lucreaza in domeniul si el te poate ajuta si cu ideii daca ii explici cam ce anume doresti cum doresti sa fie livingul si barul,iti mai poate da si o idee,poti vizita si siteul www.danymob.page.tl la sectiune living poate gasesti ceva un model cam cum doresti u livingul si barul.in sectiunea mobila la comanda vezi lucrari executate la client acasa mai am si alte modele dar din pacate nu am avut timp sa le adaug in site.dar puteti vb si pe mesenger. soradanny .O seara buna in continuare.
sora_flory
Postat pe 30 Ianuarie 2010 18:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Idei pentru casa toamna aceasta 2 De la: kudika427266 12 Octombrie 2015 15:10
Blatul pentu bucatarie 64 De la: maria_pavel 12 Martie 2015 11:22
Ajutor... 8 De la: electrice 7 Aprilie 2009 16:02
Fosa septica din beton 4 De la: guru_ion 23 Ianuarie 2012 08:27
schimb apartament 4 De la: condo_2009 19 Decembrie 2009 19:46