Job Ideal

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Fosta membra Kudika.ro
Va rugam sa va postati CV-ul la www.JobIdeal.ro , noul nostru portal de recrutare online.
Dupa inregistrarea pe site, CV-ul dvs va fi inclus in procesul de recrutare si veti avea acces la numeroase joburi interesante in tara si in strainatate.

Va multumim pentru adaugarea CV-ului, si asteptam cu nerabdare sa va ajutam sa gasiti Jobul Ideal.

Succes !
www.Recruitment.NoRoConsulting.com
www.jobideal.ro
Raporteaza abuz de limbaj
andreeastudio Avatarul lui andreeastudio

9 mesaje
Oras: bucuresti

Pentru mine jobul ideal este acesta unde lucrez acum, un job lejer in care castigurile sunt mari si stresul nu exista. Un job care sfideaza criza.
Fosta membra Kudika.ro
De la: andreeastudio, la data 2011-01-28 18:21:37Pentru mine jobul ideal este acesta unde lucrez acum, un job lejer in care castigurile sunt mari si stresul nu exista. Un job care sfideaza criza.

esti amanta directorului!?
Ceea Ce Crezi Despre Mine Nu Este Treaba Mea !.
bombonik_babardik Avatarul lui bombonik_babardik

2513 mesaje

De la: pickard, la data 2011-01-28 18:22:59
De la: andreeastudio, la data 2011-01-28 18:21:37Pentru mine jobul ideal este acesta unde lucrez acum, un job lejer in care castigurile sunt mari si stresul nu exista. Un job care sfideaza criza.

Ascut cutzitu
Fosta membra Kudika.ro
De la: pickard, la data 2011-01-28 18:22:59

directorul unui Studio Video Chat !!!!!!!!!
andreeastudio Avatarul lui andreeastudio

9 mesaje

Crezi ca doar amantele au joburi lejere, eu cred ca ele muncesc mai mult, oricum nu despre asta vorbeam, acum sa fim seriosi chiar sunt joburi in care se castiga bine chiar si part-time.
Fosta membra Kudika.ro
De la: andreeastudio, la data 2011-02-08 16:43:22Crezi ca doar amantele au joburi lejere, eu cred ca ele muncesc mai mult, oricum nu despre asta vorbeam, acum sa fim seriosi chiar sunt joburi in care se castiga bine chiar si part-time.

da si mie unul
Dragostea consta in dorinta de a da ceea ce este al tau altuia si de a simti fericirea acestuia ca si cum ar fi a ta.
Fosta membra Kudika.ro
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-02-08 16:48:06
De la: andreeastudio, la data 2011-02-08 16:43:22Crezi ca doar amantele au joburi lejere, eu cred ca ele muncesc mai mult, oricum nu despre asta vorbeam, acum sa fim seriosi chiar sunt joburi in care se castiga bine chiar si part-time.

da si mie unul

Fosta membra Kudika.ro
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-02-08 16:48:06...da si mie unul

ce talent ai?
NU lsați copii s se joace cu iubirea! .... Pentru femei bogate intr n NTOVRȘIRE