Setari Cookie-uri

tristete sau iubire

dak ar fii,k noi fetele sa alegem intre iubire,sex sau tristete ,toate am spune probab iubire,fara sa ne gandim ca dupa iubire se ajunge la tristete si de acolo,dak nu vream sa punem kpat doar la sex.am dreptate?
eu am ales tristetea, m-am despartit de prietenul meu,desi mor de dorul lui si aqm dupa o luna,pt ca nu am vrut sa fac un compromis micut.si aqm stau si ma gandesc am faqt oare bine,pt ca pana la urma cred ca puteam sa fac acel compromis,dar apoi stau si ma gandesc ca am faqt bine.
ce ziceti fetelor,merita sa facem compromisuri din dragoste sau fiekre balarie are umbra ei fara compromisuri si suferinte?
sil_mary
Postat pe 21 August 2009 16:02
De la: sil_mary, la data 2009-08-21 16:02:59dak ar fii,k noi fetele sa alegem intre iubire,sex sau tristete ,toate am spune probab iubire,fara sa ne gandim ca dupa iubire se ajunge la tristete si de acolo,dak nu vream sa punem kpat doar la sex.am dreptate?
eu am ales tristetea, m-am despartit de prietenul meu,desi mor de dorul lui si aqm dupa o luna,pt ca nu am vrut sa fac un compromis micut.si aqm stau si ma gandesc am faqt oare bine,pt ca pana la urma cred ca puteam sa fac acel compromis,dar apoi stau si ma gandesc ca am faqt bine.
ce ziceti fetelor,merita sa facem compromisuri din dragoste sau fiekre balarie are umbra ei fara compromisuri si suferinte?

Buna,nu stiu daca mai ai cont pe site-ul asta..sigur ai trecut peste problema asta,dar..te asigur ca in iubire nu e nimic usor,deoarece amandoi partenerii trebuie sa faca asta,acum depinde ce compromis faci,daca persoana te merita si cine a gresit..sau nu..daca suferi dupa el fara rost..uita-l..nu e usor,dar vei vedea ca mai exista si altcineva pt tine..in iubire intervine tristetea,vine si sexul la mom potrivit..Goood luck ;)
MaddeLinne
Postat pe 9 Ianuarie 2014 17:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vrei sa mergi la munte.....ia-l:D:D:D:D:D:D 2 De la: miu_tudor 15 Februarie 2010 00:16
ce faci cand intervine monotonia in cuplu? 54 De la: Ramona_M_ller 14 August 2011 09:41
celulele,tipurile 1 De la: condo002605 6 Decembrie 2009 21:31
amenajarea unei sufragerii la casa 6 De la: luminitagrigoriu 20 Iulie 2010 08:38
salut 2 De la: kudika506371 29 Februarie 2012 15:07