Setari Cookie-uri

dragoste sau nebunie??

nici nu stiu cum sa incep...of
Pe langa locul unde stau eu in strainatate am vazut un barbat cu un Bmw negru ,mie placandu-mi masinile la nebunie m-am uitat insistent la masina am urmarit-o cu privirea pana s-a oprit la cativa pasi de cladirea unde sunt eu...a coborat un barbat bine facut cu parul negru pana sub urechi facut cu gel dar varfurile crete cu pantaloni albi si cu camasa roz....arata bestial...
Atrecut o zi,doua tot venea acolo...dupa un timp m-am prins ca el e proprietarul acolo sau ceva de genul..İeri de exemplu eram la magazin,fix langa cladirea unde era el...numa and il vad ca coboara din cladire cu ochelari si cheile de la masina in mana,mauit la el,el se uita la mine in ochii,da din cap si se urca in masina,si bineinteles pleca..Astazi cand veneam de la primbare il vad ca parcheaza masina si urca in cladire am ramas incremenita si fata imi era rosie....Aseara,Alaltasera il vises in continuu..Nu stiu ce se intampla cu mine..
Ce sa fac ? Sa ma duc sa dau peste el??Cum sa vorbesc cu el...aa...simai este o problema..eu am 15 ani si eu cred ca are 27-31...nu stiu sigur..
Ce sa fac??
:(( si nu imi pot lua gandul de la el..
Madish
Postat pe 20 Iulie 2010 20:25
De la: Madish, la data 2010-07-20 20:25:39nici nu stiu cum sa incep...of
Pe langa locul unde stau eu in strainatate am vazut un barbat cu un Bmw negru ,mie placandu-mi masinile la nebunie m-am uitat insistent la masina am urmarit-o cu privirea pana s-a oprit la cativa pasi de cladirea unde sunt eu...a coborat un barbat bine facut cu parul negru pana sub urechi facut cu gel dar varfurile crete cu pantaloni albi si cu camasa roz....arata bestial...
Atrecut o zi,doua tot venea acolo...dupa un timp m-am prins ca el e proprietarul acolo sau ceva de genul..İeri de exemplu eram la magazin,fix langa cladirea unde era el...numa and il vad ca coboara din cladire cu ochelari si cheile de la masina in mana,mauit la el,el se uita la mine in ochii,da din cap si se urca in masina,si bineinteles pleca..Astazi cand veneam de la primbare il vad ca parcheaza masina si urca in cladire am ramas incremenita si fata imi era rosie....Aseara,Alaltasera il vises in continuu..Nu stiu ce se intampla cu mine..
Ce sa fac ? Sa ma duc sa dau peste el??Cum sa vorbesc cu el...aa...simai este o problema..eu am 15 ani si eu cred ca are 27-31...nu stiu sigur..
Ce sa fac??
:(( si nu imi pot lua gandul de la el..


Vrei sa intre domnu' la corupere de minori?
Nici dragoste, nici nebunie, pur si simplu iti place, poate ca incepi sa te-ndragostesti de el.. dar daca toata treaba nu duce la nimic mai mult, n-ai sa ajungi prea departe. Si oricum, esti cam micuta. Trebuie sa mai copilaresti putin, ai timp sa experimentezi arta dragostei
kudilik
Postat pe 20 Iulie 2010 20:29
dragoste sau nebunie... e cumva de pe topicul "ceva sau altceva"? in cazul asta aleg sex. in locul tau asa alege sa mai cobor nasul la pustani de varsta mea. asta nici un scuipicel nu da pe tine. iti dai seama cate pisde are?
Shhh
Postat pe 20 Iulie 2010 20:31
Nu cred ca vrea la puscarie!
Barbie30
Postat pe 20 Iulie 2010 20:31
De la: Madish, la data 2010-07-20 20:25:39 un barbat bine facut cu parul negru pana sub urechi facut cu gel dar varfurile crete cu pantaloni albi si cu camasa roz

GAY!!!
kitty_krieger
Postat pe 20 Iulie 2010 21:08
De la: kitty_krieger, la data 2010-07-20 21:08:14
De la: Madish, la data 2010-07-20 20:25:39 un barbat bine facut cu parul negru pana sub urechi facut cu gel dar varfurile crete cu pantaloni albi si cu camasa roz

GAY!!!


In cazul asta cred ca vrea la puscarie!
Barbie30
Postat pe 20 Iulie 2010 21:14
....numai dupa masini iti fug ochii!
roz5blue6lila7
Postat pe 20 Iulie 2010 21:20
oau..camasa roz e bonbon? poate iti plac bomboanele inca si d-aia..
cu gel...ptiu..ce sexy e
si bmw..sau cum s-o scrie..trasnet
stii..cam asa e:
"eu am bani si-s macho...ascult manele si-s crescut la tara, am furat nitel, am pus un kil de sprey pe mine peste transpiratie...am facut liceul la cuca macaii...si numar banii..mor dusmanii...si femeile..sunt una si una..moarte..in limba dupa mine...sunt bestial...bag 200 la ora...imi zboara gelu' din cap(nu de pe cap)..sunt masina de sex...sunt strasnic de real"
dragon_fly88
Postat pe 20 Iulie 2010 21:27
De la: kitty_krieger, la data 2010-07-20 21:08:14
De la: Madish, la data 2010-07-20 20:25:39 un barbat bine facut cu parul negru pana sub urechi facut cu gel dar varfurile crete cu pantaloni albi si cu camasa roz

GAY!!!


m'am gandit si eu ca e gay... dar ar putea fi un cocalar...
Shhh
Postat pe 20 Iulie 2010 21:37
Nu cred ca sunteti aici ca sa discutati vestimentatia baiatului respectiv. In ziua de astazi nu prea mai e nicio problema varsta intr-o relatie..cred ca mass-media promoveaza destul aceste "lucruri extradordinare". Oricum, trecand direct la subiect consider ca nu are niciun rost sa stai sa iti faci iluzii la domnul/ baiatul cu pricina. Cum zicea cineva mai sus ai putea sa te orientezi spre cineva de varsta ta, cu care sa ai multe lucuri in comun sau macar sa va puteti bucura cu aceeasi intensiate de lucruri. Ai doar 15 ani nu prea pot sa imi imaginez cum ar evolua o relatrie cu un patron Nu ca mi-as face sperante ca vrea ceva serios de la tine, dar na..ca sa te bagi in pat orice e posibil. Am o prietena care a trecut prin asa ceva si nu a depasit deloc cu usurinta momentul. Alegerea e in mainile tale, dar daca ai cerut un sfat ..incearca sa il iei in considerare>
tazz_woman
Postat pe 20 Iulie 2010 21:48
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-20 21:27:37oau..camasa roz e bonbon? poate iti plac bomboanele inca si d-aia..
cu gel...ptiu..ce sexy e
si bmw..sau cum s-o scrie..trasnet
stii..cam asa e:
"eu am bani si-s macho...ascult manele si-s crescut la tara, am furat nitel, am pus un kil de sprey pe mine peste transpiratie...am facut liceul la cuca macaii...si numar banii..mor dusmanii...si femeile..sunt una si una..moarte..in limba dupa mine...sunt bestial...bag 200 la ora...imi zboara gelu' din cap(nu de pe cap)..sunt masina de sex...sunt strasnic de real"

ai uitat ca masina lui este aspirator pentru femei, fetite..
roz5blue6lila7
Postat pe 20 Iulie 2010 22:19
deci...in primul rand nu este gay.
Si in nici un caz cocalar ..nu e roman..eu stau intr-o tara straina.
Cred ca inebunesc...Sİ aseara l-am visat..
Sİ stau numa cu ochii pe locul unde e el..
Cred ca sunt obsedata..
aaa..Sİ bine inteles nu se imbraca numai in camasa roz..
İntrebare..Va plac de Denis Stefan??
Madish
Postat pe 21 Iulie 2010 16:32
mda...voi astea de 15ani, mai stiti altceva in afara de p%la, masini si bani...banii ALTORA?!pune drecu' mana pe-o carte mai bine!
bebecso
Postat pe 21 Iulie 2010 16:42
De la: Madish, la data 2010-07-20 20:25:39nici nu stiu cum sa incep...of
Pe langa locul unde stau eu in strainatate am vazut un barbat cu un Bmw negru ,mie placandu-mi masinile la nebunie m-am uitat insistent la masina am urmarit-o cu privirea pana s-a oprit la cativa pasi de cladirea unde sunt eu...a coborat un barbat bine facut cu parul negru pana sub urechi facut cu gel dar varfurile crete cu pantaloni albi si cu camasa roz....arata bestial...
Atrecut o zi,doua tot venea acolo...dupa un timp m-am prins ca el e proprietarul acolo sau ceva de genul..İeri de exemplu eram la magazin,fix langa cladirea unde era el...numa and il vad ca coboara din cladire cu ochelari si cheile de la masina in mana,mauit la el,el se uita la mine in ochii,da din cap si se urca in masina,si bineinteles pleca..Astazi cand veneam de la primbare il vad ca parcheaza masina si urca in cladire am ramas incremenita si fata imi era rosie....Aseara,Alaltasera il vises in continuu..Nu stiu ce se intampla cu mine..
Ce sa fac ? Sa ma duc sa dau peste el??Cum sa vorbesc cu el...aa...simai este o problema..eu am 15 ani si eu cred ca are 27-31...nu stiu sigur..
Ce sa fac??
:(( si nu imi pot lua gandul de la el..






... ia-ti un sort de blugi gen foarte scurti, un sutien cu push-upuri imense, o galetusha cu spuma si o perie si dute cind apare din nou si intreaba-l daca nu vrea sa ii speli masina ... daca vrea incepe sa te prelingi pe masina cit mai lasciv pina observa ce bunaciune esti ... daca nu vrea punei un cui la roata si stai cu cricul la colt ...

... dar dupa ce termini de visat apucate de INVATAT ca esti inca tinara ca, cu pompatul se va gasi cineva mai tirziu sa te ajute ...
marco918
Postat pe 21 Iulie 2010 16:44
pt bebecso si dragon_fly :

cele mai tari pareri sunt intru totul de accord cu voi..
bumbu83
Postat pe 21 Iulie 2010 18:15
De la: Madish, la data 2010-07-21 16:32:55deci...in primul rand nu este gay.
Si in nici un caz cocalar ..nu e roman..eu stau intr-o tara straina.
Cred ca inebunesc...Sİ aseara l-am visat..
Sİ stau numa cu ochii pe locul unde e el..
Cred ca sunt obsedata..
aaa..Sİ bine inteles nu se imbraca numai in camasa roz..
İntrebare..Va plac de Denis Stefan??


Eu zis sa nu stai doar cu ochii pe locul pe unde trece,sa stai acolo intepenita 24din 24 pana apare el ca sa vezi daca te baga in seama!
Barbie30
Postat pe 21 Iulie 2010 18:56
De la: Madish, la data 2010-07-21 16:32:55deci...in primul rand nu este gay.
Si in nici un caz cocalar ..nu e roman..eu stau intr-o tara straina.
Cred ca inebunesc...Sİ aseara l-am visat..
Sİ stau numa cu ochii pe locul unde e el..
Cred ca sunt obsedata..
aaa..Sİ bine inteles nu se imbraca numai in camasa roz..
İntrebare..Va plac de Denis Stefan??

Asa crezi tu, ca aia n-au cocalarii lor
Raspuns la intrebarea ta: nu.

Cat despre tine, e doar o indragosteala adolescentina, am patit-o cu toatele. Cand vei fi mai mare vei face si tu misto de asta.
kitty_krieger
Postat pe 21 Iulie 2010 22:35
De la: marco918, la data 2010-07-21 16:44:28
De la: Madish, la data 2010-07-20 20:25:39nici nu stiu cum sa incep...of
Pe langa locul unde stau eu in strainatate am vazut un barbat cu un Bmw negru ,mie placandu-mi masinile la nebunie m-am uitat insistent la masina am urmarit-o cu privirea pana s-a oprit la cativa pasi de cladirea unde sunt eu...a coborat un barbat bine facut cu parul negru pana sub urechi facut cu gel dar varfurile crete cu pantaloni albi si cu camasa roz....arata bestial...
Atrecut o zi,doua tot venea acolo...dupa un timp m-am prins ca el e proprietarul acolo sau ceva de genul..İeri de exemplu eram la magazin,fix langa cladirea unde era el...numa and il vad ca coboara din cladire cu ochelari si cheile de la masina in mana,mauit la el,el se uita la mine in ochii,da din cap si se urca in masina,si bineinteles pleca..Astazi cand veneam de la primbare il vad ca parcheaza masina si urca in cladire am ramas incremenita si fata imi era rosie....Aseara,Alaltasera il vises in continuu..Nu stiu ce se intampla cu mine..
Ce sa fac ? Sa ma duc sa dau peste el??Cum sa vorbesc cu el...aa...simai este o problema..eu am 15 ani si eu cred ca are 27-31...nu stiu sigur..
Ce sa fac??
:(( si nu imi pot lua gandul de la el..






... ia-ti un sort de blugi gen foarte scurti, un sutien cu push-upuri imense, o galetusha cu spuma si o perie si dute cind apare din nou si intreaba-l daca nu vrea sa ii speli masina ... daca vrea incepe sa te prelingi pe masina cit mai lasciv pina observa ce bunaciune esti ... daca nu vrea punei un cui la roata si stai cu cricul la colt ...

... dar dupa ce termini de visat apucate de INVATAT ca esti inca tinara ca, cu pompatul se va gasi cineva mai tirziu sa te ajute ...



anastasia_m
Postat pe 22 Iulie 2010 08:20
nu mai bine era pe vremea aceea cand lipeam postere pe pereti si visam la ele?
_oktober_
Postat pe 22 Iulie 2010 08:23
De la: Madish, la data 2010-07-21 16:32:55deci...in primul rand nu este gay.
Si in nici un caz cocalar ..nu e roman..eu stau intr-o tara straina.
Cred ca inebunesc...Sİ aseara l-am visat..
Sİ stau numa cu ochii pe locul unde e el..
Cred ca sunt obsedata..
aaa..Sİ bine inteles nu se imbraca numai in camasa roz..
İntrebare..Va plac de Denis Stefan??



imi mentin parerea te uiti prea mult la telenovele nu ca ar fi ceva foarte rau dar incearca sa mai schimbi genul!
fante_de_dorobanti
Postat pe 22 Iulie 2010 08:49
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-07-22 08:49:41
De la: Madish, la data 2010-07-21 16:32:55deci...in primul rand nu este gay.
Si in nici un caz cocalar ..nu e roman..eu stau intr-o tara straina.
Cred ca inebunesc...Sİ aseara l-am visat..
Sİ stau numa cu ochii pe locul unde e el..
Cred ca sunt obsedata..
aaa..Sİ bine inteles nu se imbraca numai in camasa roz..
İntrebare..Va plac de Denis Stefan??



imi mentin parerea te uiti prea mult la telenovele nu ca ar fi ceva foarte rau dar incearca sa mai schimbi genul!
neatza fante
_Cryssa_
Postat pe 22 Iulie 2010 09:15

Eu am vrut un sfat,nu sa ma judecati..
Dar mi-am dat seara ca este doar o placere platonica,chiar daca acuma sunt prietena cu el nu o sa mai fiu ''indragostita'' platonic...
Si multumesc pentru sfaturi si criticile date de voi..
Madish
Postat pe 22 Iulie 2010 10:36
De la: Madish, la data 2010-07-22 10:36:57
Eu am vrut un sfat,nu sa ma judecati..
Dar mi-am dat seara ca este doar o placere platonica,chiar daca acuma sunt prietena cu el nu o sa mai fiu ''indragostita'' platonic...
Si multumesc pentru sfaturi si criticile date de voi..


cat de prietena????????
mah..sa stii ca la 15 ani si mi-au placut postati din postere si un 2 pasiuni de 3 luni si eram roza cand trecea pe langa mine...curaj lipsa...deci
asa...repet..cat de prietena?
dragon_fly88
Postat pe 24 Iulie 2010 08:24
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-24 08:24:42
mah..sa stii ca la 15 ani si mi-au placut postati din postere si un 2 pasiuni de 3 luni si eram roza cand trecea pe langa mine...curaj lipsa...deci

ti-o fost foame?
kitty_krieger
Postat pe 24 Iulie 2010 10:24
De la: kitty_krieger, la data 2010-07-24 10:24:47
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-24 08:24:42
mah..sa stii ca la 15 ani si mie mi-au placut postati din postere si una- 2 pasiuni de 3 luni si eram roza cand trecea pe langa mine...curaj lipsa...deci

ti-o fost foame?

da kitty..stii..masa de dimineata ce cea mai importanta
dragon_fly88
Postat pe 24 Iulie 2010 10:28

İndeajuns de prietena incat sa nu ajunga si mai sus..
Ce zici tu de postari??
Madish
Postat pe 24 Iulie 2010 19:49
De la: Madish, la data 2010-07-20 20:25:39nici nu stiu cum sa incep...of
Pe langa locul unde stau eu in strainatate am vazut un barbat cu un Bmw negru ,mie placandu-mi masinile la nebunie m-am uitat insistent la masina am urmarit-o cu privirea pana s-a oprit la cativa pasi de cladirea unde sunt eu...a coborat un barbat bine facut cu parul negru pana sub urechi facut cu gel dar varfurile crete cu pantaloni albi si cu camasa roz....arata bestial...
Atrecut o zi,doua tot venea acolo...dupa un timp m-am prins ca el e proprietarul acolo sau ceva de genul..İeri de exemplu eram la magazin,fix langa cladirea unde era el...numa and il vad ca coboara din cladire cu ochelari si cheile de la masina in mana,mauit la el,el se uita la mine in ochii,da din cap si se urca in masina,si bineinteles pleca..Astazi cand veneam de la primbare il vad ca parcheaza masina si urca in cladire am ramas incremenita si fata imi era rosie....Aseara,Alaltasera il vises in continuu..Nu stiu ce se intampla cu mine..
Ce sa fac ? Sa ma duc sa dau peste el??Cum sa vorbesc cu el...aa...simai este o problema..eu am 15 ani si eu cred ca are 27-31...nu stiu sigur..
Ce sa fac??
:(( si nu imi pot lua gandul de la el..

tu vorbesti serios???
probabil a dat din spranceana si a zis"uitate nene si la mucoasa asta"
27-31 sau cati zici tu , esti minora si nu se baga ala , plus ca la cat de bine arata dupa cum zici tu el vrea o femeie pe aceeasi lungime de unda ca el, matura, dotata etc.
Eu cred ca te gandesti la el pt ca pustii de 16-17 ani sunt imaturi, nerespectuosi s.a.m.d si cauti pe cineva ..mm intelegi tu. Dar oricum eu zic sa iti iei gandul de la el.
Sa zicem ca....sa zicem ca va faceti cunostinta, ce crezi ca o sa vrea? o relatie de durata, cerere in casatorie?? doar sa te f.... bine si bye bye
God help us
clau19
Postat pe 24 Iulie 2010 19:56
De la: Madish, la data 2010-07-24 19:49:29
İndeajuns de prietena incat sa nu ajunga si mai sus..
Ce zici tu de postari??

mai...poate trebuia sa zici "...sa nu ajunga jos..." desi nu se va intampla mai nimic
eu de postari..sa comentez?
eu am zis-o atunci cu iz de ironie si tristete, pt ca uneori, minorele si numai(mai nou) se viseaza cu tipi mai mari, mai impliniti, cica au experienta...
desi, bunul simt e nul la mai toti
nu stiu e normal sa il visezi..ai in subconstient dorinta de macar a-l vedea
dragon_fly88
Postat pe 24 Iulie 2010 20:03

Cum am spus...sunt doar prietena cu el si atata tor..eu ma mai gandesc sa ajungem si mai departe...
Da si e adevarat arata bine si nu ca sa ma laud dar la varsta mea eu arat bine adica oameni care nu ma cunosc spun ca am 17-18 ani..mai ales ca fac si sport...
Si la ce te referi cu bunul simt?
Madish
Postat pe 24 Iulie 2010 21:33
ai 15 ani???hmmm...cred ca ar trebui sa mai cresti...si nu ma refer biologic ci mental..
zici ca barbatul are bmw ??deci te-ai indragostit de masinuta nu de el ca la felul cum l-ai descris e praf
tine-o tot asa ca peste 1 an 2 ajungi pe centura spaniei sau italiei :sml-happy0065
jonny26
Postat pe 25 Iulie 2010 16:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
profesorul de fizica-albert andrei 37 De la: cel_cu_barba_sura 7 Noiembrie 2010 13:58
fecioara & fecioara 30 De la: pamela_1 29 Mai 2009 16:28
Cred ca nimic nu va mai fi ca la inceput 8 De la: Summer_ 15 Iulie 2010 18:45
Un mic sfat 15 De la: kudika201066 2 Martie 2011 20:35
Lenjerie intima 1 De la: kudika_1033448 19 Iulie 2018 17:11