Setari Cookie-uri

FASHION

AM DESCOPERIT CA ULTIMELE TENDINTE IN MATERIE DE HAINE SE INSPIRA DIN ANII '90,...OARE ASA SA FIE???!!
ella_dark
Postat pe 28 August 2008 09:15
cica stilul retro e in tendinte dar asta cred ca se stie de toata lumea ...cel putin cele si cei care sunt "fashionisti" tre sa stie sigur
deea_creata
Postat pe 28 August 2008 23:16
da oricum parerea mea e ca se poarta ce iti sta bine ...asta a fost dintodeauna...ca daca e la moda da iti sta ca naiba atunci degeaba e la moda ...parerea mea...eu sincer nu is inebunita dupa ultimele tendinte dar incerc sa fiu in rand cu toata lumea ...sper
deea_creata
Postat pe 28 August 2008 23:19
Ai dreptate Deea! De ce sa porti tot felul de ciudatenii daca nu iti plac? Intradevar trebuie sa respecti un pic tendintele, dar nici ca ciudatele alea de te uiti crucis la ele!
ciucika
Postat pe 29 August 2008 16:29
ideeal e sa imbini comfortul cu moda si cu aspectul, in sensul ca degeaba porti ceva care e la moda daca ti-e incomfortabil sau sta aiurea pe tine, dar nici sa porti ceva incat sa se uite lumea la tine ca la o ciudatenie :P
blackcryss
Postat pe 29 August 2008 21:10
mie mi se intampla adesea sa imi umpar haine pe care sa le port o singura data si apoi sa nu le mai imbrac nu pt ca lumea m-ar privi ca pe o cidata ci pt ca pur si simplu nu-mi mai plac dupa ce ajung cu ele acasa
diva_lazy
Postat pe 8 Septembrie 2008 10:43
Da, asa este. Uneori iti pare rau. La magazin cand iti faci cumparaturile te grabesti si mai ales, nu stiu daca voi a-ti observat, dar oglinzile din magazine sunt diferite de cele pe care le avem acasa. Eu ma vad mai slaba in oglinzile de la magazine. Voi? Asta se intampla poate, ca sa le cumperi produsul.
farahh
Postat pe 8 Septembrie 2008 23:55
Da, chiar te vezi mai bine! Plus ca e vorba si de psihic. Vezi de ex o bluza care arata bine pe manechin si iti place, o probezi si chiar daca nu-ti vine bine tu ai impresia ca e super. Plus ca mie mi se intampla de multe ori in magazine sa nu-mi dau seama ca nu-mi sta bine cu o anumita culoare.. si ma trezesc cu o bluza naspa..
ciucika
Postat pe 9 Septembrie 2008 12:04
Mi se intampla rar sa-mi cumpar ceva si sa nu port...pt ca de regula sunt destul de tipicara in privinta hainelor. Imi place sa fiu "on fashion" insa daca moda "nu ma prinde", renunt la ea si port ce imi sta mai bine
adutza83
Postat pe 9 Septembrie 2008 15:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
invitatie la teatru 2 De la: rockk 8 Martie 2011 04:35
Antônio Nunes 1 De la: battleofwits 2 Martie 2011 10:46
Caut muzica pt copii in format pentru karaoke 1 De la: adventurecamps 20 Ianuarie 2010 15:06
Experiente amuzante prin toaletele lumii 17 De la: Gelico 30 August 2011 09:36
concert 4 De la: luana22 5 Septembrie 2008 15:29