pareri

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

lazy000028 Avatarul lui lazy000028

8 mesaje

ce parere aveti despre agentia christian tour? sau agatur?nu stiu ce sa fac daca sa rezerv sau nu.dati-mi si voi un sfat.mersi
Raporteaza abuz de limbaj
biancagu Avatarul lui biancagu

3 mesaje
Oras: cluj

Prin Cristian tour am fost anul trecut, in vara, in Grecia. Sunt nasoli rau si la cazare si la transport, cel putin cei din Cluj. De cealalta agentie nu am auzit
gabriello_g Avatarul lui gabriello_g

35 mesaje
Oras: bucuresti

si eu am fost odata cu ei...nu te lasa balta ..nu am avut probleme sunt ok cam atat
VIO_lazy Avatarul lui VIO_lazy

11 mesaje
Oras: galati

De la: lazy000028, la data 2009-03-10 08:54:06ce parere aveti despre agentia christian tour? sau agatur?nu stiu ce sa fac daca sa rezerv sau nu.dati-mi si voi un sfat.mersi
ESTI DIN GALATI CU SIGURANTA,DACA INTREBI DE AGATUR.EI SUNT DOAR REVANZATORI,NU AU NICI UN PROGRAM PROPRIU EXTERN.DESPRE CRISTIAN TUR E OK DACA ALEGI VARIANTA CU TRANSPORT PROPRIU.
vio
123girl Avatarul lui 123girl

109 mesaje

unde vrei sa pleci? eu am agentie de turism in galati si pot sa-ti dau oferta...poti sa incerci...agentia mea garanteaza pentru toate pachetele..
pup

De la: lazy000028, la data 2009-03-10 08:54:06ce parere aveti despre agentia christian tour? sau agatur?nu stiu ce sa fac daca sa rezerv sau nu.dati-mi si voi un sfat.mersi
codrutza_lazy Avatarul lui codrutza_lazy

10 mesaje

Am o parere extrem de proasta despre toate agentiile de turism din Romania! Niste sarlatani care NICIODATA nu isi respecta intocmai contractele!
Mai bine organizati-va singuri vacantele, direct la hoteluri, direct la firmele de inchirieri masini, direct la companiile aeriene, etc... Cu un GPS va descurcati oriunde, nu aveti nevoie de ghizii lor neseriosi! Iar dc pierdeti ceva, pierdeti pe mana vostra! Despre obiectivele turistice, e netu' plin, asa ca... nu mai stati pe ganduri si plecati in vacanta pe cont propriu! Succes!
19730408 Avatarul lui 19730408

2 mesaje

Incearca cu agentia Vacanta. Nu stiu daca au sedii si in Galati, dar sunt o agentie veche de peste 30 de ani. Si sunt foarte seriosi.
lazy000653 Avatarul lui lazy000653

34 mesaje

Nu am fost niciodata plecata prin vre-o firma .Am sa citesc ce a-ti facut voi pe unde v-ai colindat.
lazy000653 Avatarul lui lazy000653

34 mesaje

Sper sa mai apuc zile in care sa ma plimb prin lume Doamne ajuta tuturor carora le place drumetia.
kudika418276 Avatarul lui kudika418276

1 mesaj

agentia cristhan tour este o agentie de rahat , preturi mari , eferte generoase , descriere de vis si cand ajungi acolo te trezesti cu un hotel , de fapt cu o cocina de hotel de ***
kudika418875 Avatarul lui kudika418875

4 mesaje

De acord! Dupa o experienta recenta cu Medeea Tour Bucuresti m-am lecuit! Prima data poti fi fraierul lor, a doua oara daca apelezi la ei inseamna ca esti prost de-a dreptul!
Leonna Avatarul lui Leonna

6 mesaje

De la: kudika418875, la data 2011-08-15 11:36:57De acord! Dupa o experienta recenta cu Medeea Tour Bucuresti m-am lecuit! Prima data poti fi fraierul lor, a doua oara daca apelezi la ei inseamna ca esti prost de-a dreptul!

Asta este o "agentie" de apartament.
EVITATI !!!
De "seriosi" ce sunt "patronul" un individ ce aduce bine a "brunet autohton" dupa cat de (ne)civilizat si agresiv in limbajeste daca indraznesti sa le arati nemultumirea fata de "serviciile" care le ofera.
Un exemplu: O prietena de-a mea s-a dus sa vada ce oferte au. "Patronul" cel bbrunet autohton cu inca cativa indivizi dubiosi si facusera gratar cu lemne pe...balconul "firmei". La figurat firma ce era agatata de balcon "Medeea Tour" era invaluita de fumul carnatilor si a suncilor. La figurat se "afumase". Evident ca prietena mea a facut cale intoarsa. Si bine a facut !!!