Setari Cookie-uri

Dubai

Cine a fost la Dubai? Ati zburat cu balonul cu aer cald? Ce va placut si ati dori sa revedeti? Vreau sa merg acolo in curand.
medlink57
Postat pe 23 Mai 2009 17:08
Cel mai bine ar fi sa postati niste poze din Dubai, pentru cei care nu au fost sa vada si ei minunatiile de acolo.
Mary_Anel
Postat pe 5 Iunie 2009 12:32
am fost in Dubai anul trecut si vreau sa iti spun ca a fost superb. oamenii sunt extraordinari, ai o multime de locuri de vizitat iar luxul e la el acasa.
parcuri luxuriante, muzee spectaculoase, hotelurile de un lux izbitor, mall-urile ca niste palate.....si nu uita de safari in desert, poti vedea oazele pline de verdeata in mijlocul pustiului, camilele ( poate te duci la curse), nisipul uimitor.
preturile sunt super ok.
mi-a placut la nebunie si ma intorc acolo de fiecare data cand am vacanta.
un sfat- august e cea mai fierbinte luna din an cu temperaturi de peste 50 de grade iar aerul e irespirabil, ai grija. sa ai mereu apa la tine.
sper ca ti-am fost de folos :)
distractie placuta
CRISS_ARABA
Postat pe 5 Iunie 2009 18:17
dum
Postat pe 6 Iunie 2009 21:42
Multumesc mult! Sper sa fac fotografii reusite si sa vi le postez, dar mai este pana atunci (noiembrie) ,Cred ca atunci va fi o temperatura mai acceptabila si se sfarseste Ramadanul. Nu merg doar pentru distractie dar imi voi face timp sa vad cat pot de mult.Safari in desert si dansuri din buric la lumina focurilor de tabara,mersul cu trenul Orient Expres pana la Abu Dabi, excursie cu balonul cu aer cald deasupra desertului,orasul vechi cu moscheele , pietele de aur, Burj al Arab cu turul hotelului si diner inclus...Sa vad timpul si buzunarul. Sant reduceri la zborul Tarom si este doar 200 de euro dus si intors.
medlink57
Postat pe 30 Iunie 2009 13:31
Oferta!!!
12.08.2009 – 8 nopti - ISRAEL PELERIN IN TARA SFANTA
ADORMIREA MAICII DOMNULUI + SCHIMBAREA MANTUITORULUI LA FATA PE MUNTELE TABOR
895 euro/persoana/pachet - program
SERVICII INCLUSE:
- Bilet de avion Bucureºti – Tel Aviv – Bucureºti
- Taxele de aeroport
- Cazare 8 nopti in hoteluri de minim 3* in camera dubla
- Demipensiune in conformitate cu programul
- Transport cu autocar modern cu aer conditionat categorie 3*
- Taxe de intrare la obiectivele trecute in program
- Asigurare medicalã
- Ghid însoþitor de limba românã si asistenta religioasa
- Bacsisul pentru soferul si ghidul israelian
123girl
Postat pe 13 Iulie 2009 15:45
Multumesc mult!
medlink57
Postat pe 25 Iulie 2009 11:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna! 24 De la: DarkMAGIC 16 August 2011 16:10
Ce incape intr-o valiza 120 De la: mimy18_bv 30 Ianuarie 2014 16:30
Site cu poze amuzante 6 De la: Jane_Charissa_1 22 Februarie 2012 11:00
http://superfete.cancan.ro/2010/08/georgiana-17/ 1 De la: GeOrGyAnAD 13 August 2010 17:25
FOTOTAPET PERSONALIZAT TABLOURI PERSONALIZATE 1 De la: fototapettt 27 Ianuarie 2011 16:27