Setari Cookie-uri

Bazna - Bassen Pension - Valentine's Day

Va invit sa petreceti un Valentine's day deosebit in hanul nostru. oferim reducere de 5% pentru membrii comunitatii Lazy care sunt activi si care raspund topicului.

Hangiul

Valentine's Day Perioada: 12-14.02.2010

Program:

vineri- 12.02.2010
# bun venit traditional
# cazare
# cina de bun venit

sambata- 13.02.2010

# mic dejun
# relaxare in Bazna, drumetii
# pranz
# cina romantica

duminica- 14.02.2010

# mic dejun

Pachetul cuprinde:

# cazare pentru doua persoane ( 2 nopti)
# mesele aferente pachetului
# cina romantica
# acces la sauna din pensiune pe toata perioada sederii( sauna finlandeza si sauna cu miere)
# bonus: o ora de tir cu arcul - tirul indragostitilor

Pretul pachetului: 440 lei / 2 persoane / camera dubla.

Pret : 440.00LEI
hangiul
Postat pe 26 Noiembrie 2009 10:07
Iar intervin hangiule, dar nu pot sa nu o fac, atata timp cat cunosc zona, iti cunosc pensiunea si te cunosc pe tine, asa ca vin si-mi dau gir-ul pentru tot ce aveti acolo si tot ce faci tu acolo. Asa ca profitati de ofertele lor, ca nu va pare rau!
Week-end placut tuturor!
micumihaela
Postat pe 28 Noiembrie 2009 19:11
Sunt membra lazy(000114)si as dori sa fac o surpriza fiicei mele Ioana, care este indragostita si s-ar bucura de oferta d-voastra. Cum se poate proceda?
carmen.galita@yahoo.com
Postat pe 4 Decembrie 2009 09:55
As fi si eu interesata, insa as dori mai multe detalii despre zona si restul. Imi puteti lasa un numar de telefon sau adresa de mail unde putem afla mai multe detalii? Multumesc.
icmgiulia2000
Postat pe 4 Decembrie 2009 13:37
Interesanta propunere! Doresc sa ii fac sotului meu o surpriza. Va fi foarte incantat, pentru ca de multa vreme ne dorim sa plecam undeva doar noi doi (fara copii).
eligagiu
Postat pe 4 Decembrie 2009 15:06
te rog frumos sa imi dai si mie adresa ta de mail daca se poate pt a-mi da mai multe detalii. multumesc
rodik23
Postat pe 4 Decembrie 2009 17:39
As fi interesat de oferta, dar am o intrebare : in ce conditii as putea veni cu un copil de 6 ani ?
Aveti un nr. de tel. sau o adresa de mail ??
Multumiri.
ovidiuc70
Postat pe 4 Decembrie 2009 17:51
da, suna interesant! e amuzant ca mai multe "reprezentante" ale sexului frumos sunt mai interesate.....
da. e un inceput!!!! mai multe amanunte vrem prea-cinstite hangiu!!!!!
si, ziua indragostitilor mai presupune si alte rasfaturi, nu numai sauna....poate un masaj,poate perne umplute cu flori uscate ( terapia cu fan)....etc
asteptam!
120856
Postat pe 4 Decembrie 2009 18:04
A, am uitat,primiti cu animale?
120856
Postat pe 4 Decembrie 2009 18:10
De la: micumihaela, la data 2009-11-28 19:11:55Iar intervin hangiule, dar nu pot sa nu o fac, atata timp cat cunosc zona, iti cunosc pensiunea si te cunosc pe tine, asa ca vin si-mi dau gir-ul pentru tot ce aveti acolo si tot ce faci tu acolo. Asa ca profitati de ofertele lor, ca nu va pare rau!
Week-end placut tuturor!
parvulescu_dan
Postat pe 4 Decembrie 2009 20:50
Referinta Mihaelei e o garantie...
parvulescu_dan
Postat pe 4 Decembrie 2009 20:51
Salutare, mai multe detalii de contact te rugam, si eu sunt interesata.
sweetheart_simy
Postat pe 5 Decembrie 2009 12:46
Super misto pensiunea iar de ospitalitate nota 11+ recomand tuturor celor care vor sa se simta bine si rasfatati
calin_dragosmihai
Postat pe 5 Decembrie 2009 15:14
super, si eu sunt interesata
da-ne repejor detalii sa rezervam si noi
diana27
Postat pe 5 Decembrie 2009 16:25
Pentru 9 familii putem discuta ?
Multumesc !
claudiupsv
Postat pe 5 Decembrie 2009 18:48
ma bucur sa vad ca oferta noastra este interesanta. Incerc sa raspund in ordinea intrebarilor astfel incat sa multumesc in egala masura pe toata lumea.
detalii despre oferta de valentine's sau orica re alte oferte gasiti fie pe site-ul nostru la adresa www.bassen.ro fie citind gazetaa noastra la adresa http://www.bassen.ro/files/Gazeta%20de%20la%20Bassen%20Pension.pdf
Pentru orice intrebari suplimentare puteti sa-mi scrieti pe adresa rezervari@bassen.ro, raspund cu placere si cu promptitudine. La fel puteti sa ma si sunati la tel: 0746-240506 ( dar e-mail-ul este gratis)
Ne plac copii asa incat familiile cu copii mici sunt binevenite, exista insa niste costuri suplimentare pentru copii ( care insa nu sunt exagerate)
La fel acceptam si animale de casa dar si pentru acestea se percepe o taxa 10 lei / animal / zi. Si noi avem tot felul de animale: caini, gaini, bibilici, gaste, rate, iepuri chiar si un tap si un fazan.
In cazul grupruilor ( care ocupa intreagul han) putem customiza oferta astfel incat fie sa-i adaugam anumite elemente fie sa o modificam functie de preferintele acestora.
In ceea ce priveste partea de rasfaturi eu zic sa nu va faceti nici o problema, ne simtim onorati sa ne treceti pragul asa ca vom face tot ce ne sta in putinta sa va simtiti excelent.
Pentru perioada cu valentine's day pensiunea are functionale doar cele 6 camere din corpul principal. pe perioada de vara sunt functionale si camerele din corpurile secundare ( inca patru)
Mutumesc pentru intrebari si pentru postarile din forum, daca am omis sa raspund la vreo intrebare va rog a ma atentiona, vin cu detalii imediat.
Pana atunci va urez tuturor sa va aduca Mos Nicolae numai sanatate si bucurii.
hangiul
Postat pe 5 Decembrie 2009 20:20
Doresc sa mai adaug ceva, in cadrul hanului nostru fiecare week-end are un anumit topic, o anumita tematica. Asta nu inseaman ca nu se poate veni "doar asa" dar in acelasi timp fiecare puteti gasi anumite week-end-uri tematice poate interesante pentru unii dintre ddumneavoastra. La fel pentru grupuri care ocupa tot hanul putem realiza diferite week-end-uri tematice functie de preferinttele acestora ( care pot fi diferite de calendarul anuntat de noi in gazeta)
O seara buna tuturor.
hangiul
Postat pe 5 Decembrie 2009 20:32
urmatoarele doua wweek-end-uri sunt:

#

Week-end-ul studentilor

Perioada: 11-13 dec

Nr nopti: 2

Program:

vineri:

# cazare
# Cina chefului de vineri

Sambata

# program de somn prelungit
# mic dejun
# pranz
# program dde relaxare, drumetie
# Cina Chefului de Sambata

duminica

# mic dejun
# fuga la scoala

Pret: 195 lei / pers / loc in camera dubla / pachet. Supliment single: 100 lei / pers

Turistii au acces la toate facilitatiile pensiunii ( gradina, gratar, sauna)

Week-end_ul : Relaxare inainte de vacanta

Perioada: 18-20.12.2009

Nr Nopti: 2

Program:

vineri:

# cazare
# cunoasterea zonei si a posibilitatilor de relaxare
# cina lejera
# sauna finlandeza

sambata

# mic dejun
# program de relaxare in cadrul complexului ( in pretul pachetului NU este inclus accesul la complex)
# pranz traditional
# program relaxare
# cina traditionala
# sauna cu miere

duminica

# mic dejun
# relaxati spre casa

Pret: 199 lei / pers / loc in camera dubla / pachet. Supliment single: 100 lei / pers

Turistii au acces la toate facilitatiile pensiunii ( gradina, gratar,etc)
hangiul
Postat pe 5 Decembrie 2009 20:55
buna,

poate n-am avut rabdare sa citesc tot dar as vrea sa stiu unde exact este aceasta pensiune?
suna foarte frumos si ma intereseaza.care sunt posibilitatile de a ajunge la voi cu masina ?eu sunt din Arad
multzumesc si Sarbatori Fericite la toti!
kudika134309
Postat pe 28 Decembrie 2009 08:28
cum se ajunge?
relli
Postat pe 25 Ianuarie 2010 15:35
Pentru a ajunge la Bazna este foarte simplu: trebuie sa ajungeti la Medias daca veniti din Bucuresti, Sibiu, Brasov ( ca directii) dupa care tineti directia Tarnaveni iar in primul sat Blajel spre finele satului se face stanga spre Bazna ( este indicator). Daca veniti din Targul Mures ( ca si directie) sau Cluj dupa Tarnaveni cand intrati in Blajel se face dreapta spre Bazna.
Gasiti si pe site o harta la adresa www.bassen.ro
hangiul
Postat pe 26 Ianuarie 2010 18:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Perioade cu Discount la Bassen Pension*** - Bazna 1 De la: hangiul 16 Februarie 2010 22:31
Week-end Rustic 1 De la: whitewizzard 4 August 2010 14:35
Weekend adventure la Bassen Pension 0 De la: 3 Martie 2010 08:30
Week-end romantic la Bassen Pension 0 De la: 3 Martie 2010 08:27
Parada de 23 august la Bassen Pension 1 De la: hangiul 3 Martie 2010 08:32