Setari Cookie-uri

ma mai iubeste oare??????

sunt cu sotul meu de 2ani jumate,avem un bebe de 1an si cinci luni.inainte era tandru,dulce,acum ne certam tot timpul,ba ramane cu baietii la bere pana tarziu,ba cand ajunge acasa nici nu ma baga in seama se baga la somn.daca il intreb ce are spune ca e obosit si se pune la pc ?daca vreau sal sarut adeseori se fereste,/iar daca il intreb cei cu el imi spune ca nu are nimik.daca vreau sa port o discutie serioasa cu el totdeauna evita .nu stiu ce sa fac va rog ajutatima.{de fel e un baiat cuminte}
danut_za
Postat pe 26 Iulie 2010 23:06
lasa-l in pace o perioada zic eu. oricum nu o sa iti spuna ce are. mai mult ca sigur se acomodeaza mai greu cu bebelusul. doar era obisnuit sa te aiba numai pt el :) ... daca spui ca este baiat bun nu ai de ce sa iti faci griji. sanatate lui bebe si sa fiti fericiti
alinapitaru
Postat pe 26 Iulie 2010 23:28
ms mult
danut_za
Postat pe 26 Iulie 2010 23:33
si eu sunt d aceeasi parere...mai lasa l putin..daka continua sau e mai rau..ia masuri!in rest..numai bn!te pup
kissuletz
Postat pe 23 August 2010 20:51
Sa va traiasca bebe! .. in primul rand :) da, e ok sa-l lasi in pace, sa nu-l intrebi ce are .. dar nici sa-l ignori. Poate ar merge cateva trucuri,sa reaprinzi focul ..sa te dezbraci in fata lui, sau sa-i trimiti un mesaj mai fierbinte ..cand e cu baietii la bere,poate vine mai repede acasa, sau sa petreceti o zi inafara orasului doar voi 2. Sunteti tineri,cred ca daca lasi sa se continue situatia, fara sa faci nimic, se va racii si mai mult
ralu_23
Postat pe 23 August 2010 21:35
Pentru unii barbatii aparitia copilului este un soc, dar ar trebui sa-i treaca. Cel mai important lucru acuma este copilul, sanatatea lui, apoi tu. Poate si tu te-ai schimbat in perioada asta, dar cred ca ar trebui sa incerci sa aveti o discutie cat mai serioasa (tinand cont ca bebe are 1 si 5 luni), dar calma.Pana la urma totul va fi bine, bafta !
darya28
Postat pe 23 August 2010 21:51
Am trecut si eu prin situatia ta si sant sigura ca asa s-a intimplat cu multe alte fete.E o pasa proasta prin care trec barbatii in urma aparitiei unui bebe.Afectiunea mamicilor este acum oferita copilasilor si intr-o mai mica masura taticilor.Totusi cred ca ar trebui sa fie un pic mai atent cu tine.Ma gandesc ca poate ti-ar da si o mana de ajutor.Este si copilul lui , nu?Asta poate ca l-ar face sa-l cunoasca mai bine pe "intrus" si sa-l faca sa se apropie si sa-l iubeasca.In ceea ce te priveste pe tine, probabil ca te-ai schimbat un pic.Cateva Kg in plus si poate un pic iritabila.Asa se intimpla cu noi toate dupa nastere.Incearca sa faci ceva in sensul asta si nu in ultimul rand , nu uita ca inainte de a fi mamica ai fost iubita sotului tau.Deci :tinute sexi, miscari sexi si tot felul de lucruri de felul asta.Ai grija sa nu fie in exces ca altfel cazi in dizgratie.Fa ca sa para totul involuntar.Sa va traiasca bebelusul si sa fie sanatos iar voi cel mai fericit cuplu de pe pamant!
blanch
Postat pe 25 August 2010 16:23
Din ce ai spus tu reiese ca inainte sa apara copilul au fost cam 3-4 luni de relatie,poate pentru el se intampla lucrurile prea repede,poate ca nici tu nu ii mai dai atentia necesara,poate ca inca nu era pregatit sa fie tatic si acum regreta ca nu a mai asteptat,poate ca nu il mai atragi dupa nastere ...poate...poate...poate.
Barbie30
Postat pe 25 August 2010 18:31
eu va multumesc tuturor pt sfaturi .vreau sa spun ca am depasit cu succes momentul acela urat din relatia nostra.la ora acutala suntem ffff fericiti, bebe a crescut,noi ne-am consolidat si mai bn relatiia .totul este ff bn acum.aaaa si pt cei care au intrebat el are 25 de ani si chiar este un om deosebit in care am gasit sprijin ,incredere si dragoste..MULTUMESC INCA O DATA PT SFATURI
danut_za
Postat pe 2 Mai 2011 22:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
SANATATEA CEL MAI DE PRET LUCRU- 2 De la: andutza_con 14 Noiembrie 2011 11:27
EPILAREA ANTEBRATULUI FETE 16 De la: kudika196886 12 Aprilie 2012 15:29
Fitness - Necesitate sau placere ? 2 De la: kudika_16240 18 Septembrie 2012 20:13
Alpinism 4 De la: RAINBOWLADY 13 Ianuarie 2012 22:07
Rugaciune 4 De la: kudika_958015 1 Aprilie 2014 13:26