Setari Cookie-uri

un mic ajutor

sunt foarte noua pe aces site si nu stiu cum sa iau legatura cu un administrator
am intrat si eu in concursul pentru rochitele de mireasa+ocazie si am o mica curiozitate, nu inteleg cum de intr-un minut fata care este pe primul loc reuseste sa faca rost de 100 de voturi sau sa treaca de pe locul 4 pe locul 1, curios rau
plus una din prietenele de mi le-am facut pe acest forum a primit un mail foarte urat de la aceasta domnisoara, cuvitne care nu se pot repeta
va rog frumos sa va interesati de aceasta problema pentru ca sincer puneti in joc un premiu in valoare de 2000 Euro si mi-ar placea sa-l castige una din fetele care chiar au in plan o nunta nu fete care nu doresc altceva decat sa castige pe spinarea altora
va multumesc mult pentru rabdarea acordata
agny
Postat pe 15 Iunie 2008 23:45
Nu prea intzeleg?!?! M-ai facut curioasa shi am "cautat-o" shi eu pe fata de pe locul I. Am vazut acolo ca pe data de 11 iunie ai votat-o chiar shi tu (i-ai acordat un 10) shi ai 2 comentarii (le copiez mot a mot): "of nu te mai gaseam, doream sa mentionez faptul ca daca nu te voteaza fetele e din cauza ca sunt invidoase:P pupici" shi
"esti superba chiar sti ce te avantajeaza 10 de la mine" . Ma potzi lamuri?
manti
Postat pe 17 Iunie 2008 09:37
pai alte mesaje decat cele in gen "esti foarte frumoasa... zboara 10 fluturasi spre tine azi si vor zbura si maine. voteaza-ma si tu pe mine" nu sunt. nu am vazut prea multe comentarii care sa chiar spuna ceva. toata lumea fuge dupa voturi. insa administratorii asta si urmaresc, sa fie cat mai multa lume pe site. imi plac aceste tipuri de concurs, si am participat si acum insa nu are rost sa "lupti" pentru puncte pt ca tot cele mai insistente, deci cele care chiar nu au ce face in timpul liber vor castiga.
aly26
Postat pe 19 Iunie 2008 21:41
Mare dreptate aveti. Lumea nici nu-si bate capul sa faca prea multe comentarii. Posteaza unul care apare la toata lumea. Tare faza...Initial am luat vreo 2 comentarii ca pe un compliment,dar m-am lamurit repede cum sta treaba la acest concurs. Si,vorba ta, aly26, trebuie sa dispui de tare mult timp sa votezi de dimineata pana seara.
andreeadascalu
Postat pe 19 Iunie 2008 22:35
Nu mai inteleg concursul asta, pe langa faptul ca nu stiu pe ce criterii se dau fluturasi nu inteleg de ce aceeasi persoana pune 100 de poze la fel sau isi pune albumul cu poze aici, nu inteleg cum se poatwe participa la un concurs de rochite in lenjerie sau cu o poza neagra in care nu se vede nimic si mai primeste si commenturi gen "ti-am dat 10 puncte"
danabubu
Postat pe 20 Iunie 2008 15:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau sa ma angajez la antidrog ! 4 De la: alfredodecurtofreco 27 Noiembrie 2010 14:23
s-a facut dreptate 3 De la: andreiutu 25 Iunie 2008 20:16
Incorectitudine 2 De la: kentutza 2 Iulie 2008 22:03
lalala 1 De la: cj25har 22 Iunie 2010 19:57
Marturii de nunta-miniaturi venetiene 1 De la: ElvenDesign 17 Iunie 2011 15:48