Setari Cookie-uri

S-A TERMINAT CONCURSUL SAU NU?

Vreau si eu sa stiu daca s-a incheiat concursul sau nu...multumesc.
micha_love2001
Postat pe 28 Octombrie 2008 10:55
De la: micha_love2001, la data 2008-10-28 10:55:38 Vreau si eu sa stiu daca s-a incheiat concursul sau nu...multumesc.

.
Am impresia ca acest concusr a fost o dovata de TOTAL NEPROFESIONALISM din partea organizatorilor este inadmisibil sa se mai poata vota dupa ora stabilita ca fiind data de finalizare a concursului si cu atat mai mult de neprofesionist sa semai poata face inscrieri in concurs asta da dovada ca nu stiu ce fac iar articolele de calitate care sunt publicate pe site ori sunt luate si traduse sau copiate de pe alte siteuri de profil ori sunt echipa care se ocupa ce publicat chiar stie ce face dar cei de ma marketing si management sunt pe pe langa.
Oricum rezultatul acestui concurs este nerelevant asa ca nu va mai faceti griji de concursul acesta si de cine va castiga ca o sa se continue pana castiga cine vor cei care au organizat asa ca parerea mea e sa puna ei din bazele de date puncte la ID care vor si apoi sa termine concursul acesta JENANT!

APROPO MAI FAC SI SPAM CACI PRIMESTI MESAJE DE LA EI CHIAR DACA ESTI DEZABONAL

Postat pe 29 Octombrie 2008 09:09
Pai las ca pt organizatorii concursului profesionist inseamna sa:
1. Afisez un text prin care anunta ca sa terminat votul dar se mai poate vota
2. Pe prima pagina in site www.grace.ro la 3 zile dupa inchererea concursului apare mesajul: "Astazi la ora 16:00 se incheie concursul Mireasa Grace 2008! Mai ai inca timp sa iti inviti prietenii sa te voteze ... "
3. Nu publica castigatorul dupa de 3 zile de la incheierea concursului
4. La 3 zile si ceva de la terminarea concursului inca se mai pot face si inscrieri in concurs (Asta pt ca utilizator creat in 30 are mai mult de 10 puncte desii concursul sa incheia in 27 oct.)

NO COMENT !
E CLAR SCOPUL SITEULUI E ALTUL DECAT ACELA DE A STABILI MIREASA ANULUI.

Postat pe 31 Octombrie 2008 00:04
EU CRED CA AR TREUII SA ISI STEARGA TOATA LUMEA CONTURILE SA NU MAI AIBE CONTOR MARE LA UTILIZATORI LOGATI

Postat pe 31 Octombrie 2008 00:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum sa ascundem ciperoza/roseata fetii 2 De la: ironia 3 Martie 2011 14:30
Hristos a inviat! 20 De la: aditza_ursuletz 23 Aprilie 2009 12:17
vand rochie de mireasa 2 De la: raluk4coco 2 Iulie 2009 15:34
un raspuns va rog:) 12 De la: kudika508794 18 Iunie 2012 15:30
A facut cineva un altfel de nunta? 51 De la: gracemakeup 18 Iunie 2010 15:08