Setari Cookie-uri

voi ce parere aveti?

dragi miresici sau viitoare miresici am gasit niste dansuri mai..neobisnuite pt primul dans al mirilor.mie mi se par suuuuper da vreau sa stiu ce parere aveti si voi despre asta si mai ales daca pt invitatii din Romania nu ar fi ceva neplacut.mi se pare ca ar antrena invitatii si ii pun pe chef de dans...decat un dans plictisitor la care oamenii mai au putin si adorm,mi se pare ca ar merge un dans..surpriza.
http://www.radio21.ro/site/stiri/topuri/content/id/1636/Topul_celor_mai_anormale_dansuri_de_nunta.html asta e adresa si le puteti gasi si pe you tube la wedding surprise dance.va rog sa-mi spuneti parerea vostra ca eu as vrea sa fac asa ceva la nunta.
kudika226340
Postat pe 7 Februarie 2009 12:05
foarete tare, sunt foarte deosebite si este o idee geniala pt a face o surpiza invitatilor
Plus ca iesi un pic din tipar ceea ce te face mai deosebit..

acum singurul lucru care iti ramane este sa l convingi si pe marian s adanseze asa ..ei in general sunt mai sceptici..

:*:*:*:*:*
cristiana_dana
Postat pe 9 Februarie 2009 11:37
SUPER Si eu vroiam sa dansez salsa la nunta,in loc de neobositul vals,insa dupa ce am vazut(mai vazusem si alte dansuri),as vrea sa facem ceva asemanator cu dansul mirelui mai dolofan(m-am distrat copios vizionandu-l).
klarra
Postat pe 15 Februarie 2009 18:34
eu asta aveam de gand sa fac si asta voi face.
dana_lacatusu
Postat pe 14 Mai 2009 10:06
eu chiar o sa fac asta si deja am inceput sa fac pregatiri dar mai am o singura problema sotul meu nu gaseste pe net programe pt a realiza cd ul cu efectul acela de disc sarit sau portiuni de melodie voi cum ati procedat eu ma gandeam sa apelez la un dj astept sfaturi paaaaaa
andre_dany
Postat pe 31 Mai 2009 13:10
http://img.grace.ro/comunitate/photos/0/1/9/389102.jpg
Tycu
Postat pe 8 Iunie 2009 09:03
si noi avem un colaj...o sa fie fun..incepem lent..si continuam in forta:))....abia asteptam ...mai avem kteva zile pana pe 4 iulie...emotii mari:)..sa faceti ce va trece prin cap...k mai tarziu sa nu regretati ceva....:)..zi buna va doresc!
hanamaria2k
Postat pe 30 Iunie 2009 07:16
Buna...noi am ales cateva piese care ne plac si am facut un colaj iar "coregrafia" am realizato eu cu ajutorul unor filmulete de pe youtube sper sa iasa bine mai ales ca vom dansa impreuna cu cavalerii si domnisoarele de onoare
incepem cu blues si apoi incepe man in black ca sa ne luam pozitiile de dans toti si apoi continuam cu alte piese ritmate dupa care cavalerii si domnisoarele se retrag iar eu si viitorul sot continuam cu sfarsitul blues-ului
insa dupa ce se termina tot acest dans continuam cu alt blues ca sa facem si partea cu nasii ,avem 2 perechi....
sper sa fie bine si sa nu ma impiedic bafta tuturor miresicilor :*

AMR 19
myssnatacha
Postat pe 30 Iunie 2009 09:33
PS:casa de piatra hanamaria si sa fi fericita :)
myssnatacha
Postat pe 30 Iunie 2009 09:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
muzica pentru nunta perfecta 3 De la: sirghea 29 Septembrie 2010 11:13
Aranjamente nunti 23 De la: Jannine 3 Iulie 2010 18:24
Totul pentru nunta ta 2 De la: lumi27 10 August 2010 18:11
buna.. 3 De la: MADA_22 25 Octombrie 2009 22:54
buna 1 De la: lyly_30_2005 18 Septembrie 2009 09:26