Setari Cookie-uri

Vand rochie de mireasa Maya Fashion

fetelor am o mare "problema": am ramas gravida (suntem fericiti ca vom avea bebe, nu asta e problema pt ca ne dorim copii), mi-am cumparat rochia de mireasa in februarie. nunta va avea loc in iulie, deci pana atunci voi avea 4-5 luni. nu-mi mai vine rochia de mireasa pana atunci. ce ma fac?
vrea cineva sa cumpere rochita?
am sa atasez poza pt cele ce sunt interesate.
de ce incerc sa o vand? pentru ca am vorbit cu patronii magazinului si nu vor sa schimbe rochia sau sa-mi faca ceva care sa-mi vina, cu greu s-au "induplecat" sugerand ca poate sa-mi largeasca fusta, dar nu ma ajuta croiala ei, pentru ca este destul de cambrata in talie si mie-mi trebuie ceva cu taietura de sub bust si in jos cu clini/bie.

ps: rochia de mireasa costa 1500 lei cu voal cu tot.
voalul este brodat ca si corsetul rochiei.
rochia este alba. marimea 40-42 sau M. eu am 1,70 si cam 60 kg.


http://www.grace.ro/comunitate/iuliam/poze/album/3349.html
este linkul cu poza rochiei si a voalului (rochia este afisata si in avatar). din pacate nu am cum sa pun voalul, dar e in genul acesta, doar ca broderia difera, este asortat cu rochia. era singurul voal din tot magazinul care se potrivea cu rochita, am probat cam tot ce avea magazinul...


(am mai deschis un topic pe alta rubrica -nunta mea- dar am zis sa incerc si aici...)
iuliam
Postat pe 24 Martie 2009 15:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vand rochie de mireasa alba White Lady model (13) 2008 4 De la: cj25har 17 Iunie 2010 03:36
vand rochie de mireasa 2 De la: moniq 29 Octombrie 2011 19:42
rochie mireasa si bolero ROSEMARIE de vanzare 1 De la: grace007279 11 Februarie 2010 17:36
Vand rochie de mireasa superba 1 De la: Claudia87 16 Iunie 2010 15:29
FORUM DE DISCUTII SI COMENTARII 1 De la: grace005802 12 Octombrie 2009 14:59