Setari Cookie-uri

Este cineva din Brasov?

Buna fetelor! Astazi sora mea a facut o "descoperire" pe hi5! Este o persoana din Brasov care face la comanda rochii de mireasa superbe (defapt nu le face ea...colaboreaza cu cineva din afara si vin in tara gata facute), la preturi fff bune! O sa va pun link-ul sa le vedeti si voi: http://www.hi5.com/friend/p409089271--rochii%20superbe%20de%20mireasa_day--html .Am sunat la nr de tel gasit acolo si mi-a raspuns o doamna f draguta care mi-a spus ca trebuie sa-i trimit masurile daca nu sunt din Brasov, sa-i spun ce model vreau...Se da un avans de 50 la suta si restul la primirea rochiei.Daca sunt din Brasov pot merge personal la dansa sa-mi ia masurile.Rochia va fi gata in 20-40 de zile, in functie de complexitatea modelului. Pana aici, totul pare ok, insa sunt putin cam sceptica...chiar este pe bune??? Imi e frica sa nu fie teapa, sa dau avansul care ar insemna cam 10 milioane(lei vechi) si sa ma trezesc ca timpul trece si eu nu mai am o parte din bani si nici rochie ar fi groaznic!!! De aceea va intreb pe voi, cele din Brasov daca ati auzit ceva in legatura cu aceasta "treaba". Nu stiu daca sa am incredere sau nu!!! Va multumesc ca ati avut rabdare sa cititi tot ce am scris si astept raspunsuri de la voi. Pupici
evelinne
Postat pe 1 Aprilie 2009 13:05
ai dreptate sa nu fie teapa poate primesti ceva recomadare de la cineva, eventual poti sa mai pui pe cineva sa sune vezi cum e tot asa. Dar obligatoriu ar tb sa vezi o rochita facuta de ea. De ce nu incerci sa-ti cumperi rochita. Si eu cand m-am dus sa vad ceva rochite, doar sa vad - cred ca erau 100 de modele si am zis oauuuuu nu-mi place nici una nimic, dar vanzatoarea a fost foarte draguta si mi-a oferit ea 3 modele, primua rochita pe care am incercat-o mi-a luat mintile si am cumparato e foarte usoara, are sclipici flori, nu trebuia crinolina nici modificari era exact ce cautam - si afost un pic mai mult dect avansul tau, nici nu le-am mai probat pe celelalte. Pe umeras cand le vezi nu arat bine dar cand la imbraci e alceva.pup si succes
laura02maria
Postat pe 1 Aprilie 2009 13:42
buna eveline.eu sunt din bv si am mai vazut anunturi din astea mai peste tot ca si eu am nunta p 7 iunie si tot nu gaseam un model care sa ma multulmeasca dar sinncer eu nu am incredere in astfel de pers mai ales daca nu mergi personal sa vezi.eu zic sa nu va incurcati daca nu mergeti personal sa vedeti daca chiar exista acel atelier de astfel de rochii
pupici

Postat pe 25 Mai 2009 10:49
De ce nu stabilesti o intalnire cu doamna? De la Buc la Bv faci 2 h.
fantome
Postat pe 23 Octombrie 2009 18:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vanzari rochii de mireasa 1 De la: mariagecollection 14 Ianuarie 2011 15:46
Pantofi de Mireasa, din Piele Executati La Comanda 1 De la: TocToc_Incaltaminte 29 Februarie 2012 00:24
vand rochie de mireasa "il creatore" 1 De la: grace009640 13 Iulie 2010 13:05
INCHIRIERE ROCHIE MIREASA 1 De la: oanatdr 20 Iulie 2010 19:00
Vand 2 rochii de mireasa 1 De la: briasella 19 Noiembrie 2010 13:51