Setari Cookie-uri

imi vand rochia de la cununia civila

buna tuturor, acum dupa ce a trecut nunta m-am ganditi sa imi vand rochia pe care am avut-o la cununia civila. din pacate eu dupa nunta m-am ingrasat cu 2kg si nu imi mai vine bine (la acea data am facut-o fix pe silueta de atunci), de aceea m-am gandit ca ar putea sa se bucure altcineva de ea.
insa nu mai este lunga asa cu o vedeti in pozele mele ci dupa cununie am scurtat-o pana la, putin dupa genunchi. am ales acesta varianta (s-o scurtez) deoarece dupa petrecerea de cununie o agatasem intr-o parte si nu mai aveam cum s-o "repar" asa ca am scurtat-o mai ales ca se poarta rochitele cu o lungime de putin peste genunchi.
eu mi-am facut rochia la croitoreasa dupa un model ales de mine, si cu mana de lucru, material si captuseala m-a costat aproximativ 400 lei. Eu o vand cu 150 lei. nu este nevoie sa se poarte sutien deoarece la sani are bureti.
ca numar este aproximativ 36 (n-as putea sa va spun numarul exact), materialul nu mai stiu exact cum se numeste dar este lucios, cu imprimeu si "cade" greu. se spala foarte usor si se calca la fel de usor.
am pus cateva poze recente cu ea in folderul "rochie de vandut".
eu sunt din Bucuresti asa ca as preferea pe cineva din Bucuresti care ar vrea s-o cumpere deoarece avem posibilitatea sa ne vedem si o poate si proba sa vada daca ii vine bine.
daca este cineva interesat va rog sa-mi trimite-ti un mesaj pe profilul meu din Grace si eu va voi raspunde si vedem cum facem.
carmela_grace
Postat pe 12 Aprilie 2009 18:21
Buna, acum am vazut anuntul tau si parerea mea ar fi sa atasez linkul unde se gasesc pozele...mersic
andreea_stel
Postat pe 28 Iulie 2009 08:56
buna, anuntul nu mai e valabil, de aceea am si scos pozele cu rochia de la profilul meu.
carmela_grace
Postat pe 28 Iulie 2009 11:45
: grand opening La Coquette Beauty Salon by Angelo Data: 25 Sep 2009, 09:10 http://www.lacoquette.ro/ numele meu e Angelo si tin sa va anunt pe aceasta cale ca in sfarsit , dupa 11 ani de experienta,6 ani petrecuti in cele mai luxoase si pretentioase spa_uri din lume ca hairstylist si spa manager, de luni o7/09 2009 voi face tot ce pot,ajutat de experienta mea pentru a va ajuta sa aratati si sa va simti cat mai bine in propia voastra piele.http://www.lacoquette.ro/ acesta e salonul meu de infrumusetare,unde eu ma voi ocupa de parul vostru, iar colegele mele vor fi alaturi de voi in legatura cu orice necesitati aveti, pentru a va simti excelent in propia piele. in sfarsit,dupa atatia ani, acesta e primul meu salon,unde veti fi rasfatate din prima clipa cand intrati ,primul salon din bucuresti unde veti fi tratate asa cum vi se cuvine,asa cum toti dorim atunci cand e vorba de trupul nostru si de frumusetea noastra.asa cum toti vrem sa fim tratati cand e vorba de banii nostri munciti pierzand ore pretioase din vietile noastre. de preturi nu va preocupati deoarece sunt ideale pentru vremurile dificile in care traim in ziua de azi.vor fi periodic promotii,promotii de care puteti anunta pe toti cei cu care doriti sa impartasiti tratamentele si momentele deosebite traite alaturi de noi,pe aceasta cale,pe messenger sau oriude doriti ,puteti transmite acest mesaj. orarul va fi de la ora 9A.M pana la ora 8 P.M. adresa si modalitatea de-a ne gasi este pe site unde consider ca va va face placere sa admirati locatia. nu uitati!!! averea noatra e mintea dar si frumusetea ajuta considerabil:)) http://www.lacoquette.ro/ tel. 0767972682 mai multe detalii aici http://www.kudika.ro/comunitate/micnegrusiurat4/poze/show/1/39037/numai- pentru-voi-fetelor.htm
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 27 Septembrie 2009 13:47
Noi filmam, fotografiile vi le oferim gratis

Nunta e un moment sublim, botezul e intruparea fireasca a doua inimi transformate intr-una singura, si orice aniversara, un moment de mare bucurie.
Imortalizati-le impreuna cu noi, transformati-le in amintiri vii si nu ve-ti regreta.
O aparatura profesionista, foto si video, de inalta claritate si fidelitate asteapata sa se puna in slujba d-tra la preturi rezonabile. Nu ezitati, suna-ti la 0742577082 sau contactati-ne la adresa de e-mail fotografie_dragosp@yahoo.com si impreuna vom face ca acest moment sa ramana mereu aevea.
Ne adresam oricui si de ori unde, caci Olt sau Dolj, Mehedinti ori Teleorman, Gorj sau Giurgiu, Valcea ori Bucuresti, Arges, Brasov si Ploiesti, ne sunt la fel de aproape, la fel de accesibile si va oferim serviciile noastre foto in mod gratuit, urmand ca d-tra sa le platiti doar pe cele video.
Aveti nevoie de un insotitor in luna de miere care sa imortalizeze unicitatea unor clipe de vis? Contati pe noi.

Titular, Dragos Popescu
0742577082
0744580054
0251335150

Video : Camera Sony DCR-VX 2100E
Foto : Nikon Digital Camera DSLR5000
eunescu09_condo
Postat pe 28 Septembrie 2009 09:36
Daca ati ramas in urma cu achizitionarea cadourilor, intrati pe www.evermarket.ro
Aici puteti gasi o gama larga de cadouri la preturi avantajoase.
Va astept!
lif3_dr3am
Postat pe 19 Decembrie 2009 16:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 2 De la: miss_darine 6 Decembrie 2010 15:47
o noua firma de inchirieri rochite de ocazie si de mireasa 2 De la: EliteMariaj 27 Septembrie 2009 10:13
targ de nunti 1 De la: miu2910 18 Noiembrie 2009 13:03
rochie de mireasa Casa de moda Adeline- 900 lei 1 De la: alina_ionita 26 Iunie 2010 23:22
rochita de mireasa imrumut 4 De la: grace000723 10 Aprilie 2009 21:11