Setari Cookie-uri

Unghii False

Aplic unghii false,80-ron la domiciliul meu cat si a clintelor.
modele permanente diverse...cateva din ele le pute-ti vedea pe pagina de profil,iar pt mai multe detalii ma pute-ti contacta:
id.mess. baby_leech1987@yahoo.com
Ai grijã de mâinile tale, pentru cã ele reprezintã cartea ta de vizitã. Un aspect neîngrijit al unghiilor dãuneazã imaginii pe care cei din jur ºi-o vor forma despre tine.
Mâinile trebuie sã arate întotdeauna impecabil. Faptul cã gãteºti frecvent sau cã ai multe vase de spãlat nu reprezintã o scuzã pentru a avea mâinile ºi mai ales unghiile neîngrijite.

kori_grace
Postat pe 4 Mai 2009 21:04
buna, da nu ai spus din ce oras esti?
cammy86
Postat pe 16 Iunie 2009 13:22
buna, fetelor. sunt noua pe aici. poate ma ajuta si pe mine cineva.... am ajuns in piatra neamt , unde voi ramine pina in octombrie. problema e ca nu stiu unde sa merg sa imi intretin unghiile mele frumoase. am unghii din gel si ar cam trebui sa merg la intretinere ... au crescut f repede . mi-ati putea recomanda un salon?
sau pe cineva care sa se ocupe de unghiile mele? eu am cautat pe net, dar nu am gasit aproape nimic. multumesc .
kudika035556
Postat pe 6 Iulie 2009 14:36
http://insanezone.ro/alexandra33-2016.html dati un click si o sa muriti de ras.......merita vazut......(nu e reclama).....:*:*:D:D
andra33_grace
Postat pe 15 Iulie 2009 23:16
sunteti chiar enervante cu concursurile astea prin care primiti puncte...da nu puteti macar sa spuneti despre ce e vorba????? esti a nush cata persoana care lasa comment de asta cu "intra super tare...merita vazut"...macar daca ai scrie despre ce e vorba....as intra mai mult de placere
cammy86
Postat pe 16 Iulie 2009 16:22
tarot_healthy
Postat pe 31 August 2009 10:34
Buna fetelor as dori sa imi spuneti intre cele care au facut o afacere din aplicarea unghiilor tehnice, daca este o afacere rentabila , care este castigul mediu lunar? pun aceste intrebari deoarece ma gandesc sa investesc si eu in domeniul asta.
iulia201_grace
Postat pe 9 Septembrie 2009 09:49
Buna fetelor as dori sa imi spuneti intre cele care au facut o afacere din aplicarea unghiilor tehnice, daca este o afacere rentabila , care este castigul mediu lunar? pun aceste intrebari deoarece ma gandesc sa investesc si eu in domeniul asta.
iulia201_grace
Postat pe 9 Septembrie 2009 09:49
Pentru fetele din Ploiesti: Aplic unghii false cu gel, extensii unghii, protectie unghii naturale cu gel, modele 3D,nail art, design special pentru mirese. 0729026733, id mess: home_nails
home_nails
Postat pe 13 Octombrie 2009 11:29
eu sunt din Bacau...daca vrea cineva extensii din unghii false cu gel sau acril pentru ziua nuntii sau nu numai va pot ajuta cu cea mai mare placere...
nu numai ca fata respectiva face cele mai incredibile modele...sunt si rezistente...
Iza88
Postat pe 2 Martie 2010 05:00
Coco Nails, Hair, Make-Up, Bar Constanta - o experienta unica - Va ofera servicii complete de manichiura si pedichiura, hair styling exceptional si machiaje ultramoderne - carti de vizita ale personalitatii si frumusetii dumneavoastra, stil si eleganta. Rasfatati-va cu o manichiura spa, o pedichiura de relaxare, un refreshing facial, sau un hair styling exceptional. Veti adora timpul relaxant petrecut in salonul nostru de manichiura si frumusete! Fotoliile si minibarul, manichiura si pedichiura luxoase, sunt doar cateva exemple din oferta noastra de servicii de lux cu stil. Tehnicieni nostri de unghii sunt profesionisti si experimentati, precum si echipamentul nostru este de cea mai buna calitate, astfel va veti bucura de ingrijirea decadenta a unghiilor si de relaxarea serviciilor spa, numai la Coco Nails Constanta


Bulevardul MAMAIA, nr.232, Constanta, judetul Constanta
0341/881831; 0724178995
RxGB06
Postat pe 10 Martie 2010 23:36
Nu prea am o parere buna despre unghiile cu gel.Poate pentru o nopate..
kudika_17683
Postat pe 19 August 2013 22:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Club Cortina 4 De la: kudika_28132 5 Februarie 2013 22:10
Machiaj profesional si Gene false Resita-Caras-Sevein 1 De la: Cricket 17 Aprilie 2010 21:06
APLIC UNGHII FALSE CU GEL UV IN CLUJ NAPOCA 4 De la: cj25har 4 Iunie 2010 13:30
Relaxare inainte de nunta 2 De la: Amalia06 17 Aprilie 2012 11:09
UNGHII FALSE-GENE FALSE 1 De la: grace000251 19 Mai 2010 15:04