Setari Cookie-uri

Ce parere aveti de nunta la cort?

Eu mi-as dori tare mult sa am nunta la cort, in natura, mai ales ca acuma corturile dispun de aceleasi facilitati ca si restaurantele.A avut cineva nunta la cort?Imi puteti da mai multe detalii cum a iesi, cat a costata.
ddiuka
Postat pe 29 Iulie 2009 21:18
buna si eu sunt la fel ca si tine...vreau nunta la cort asa ma simt eu mai bine...in plus de asta eu sunt la o distanta de 20 km de bucuresti..si dak as face-o la restaurant nu ar veni toata lumea care ar trebuii...ca stii ce zic...aaaa nu la restaurant ka e scump...asa mai bine o fak eu frumos la cort si gata...sunntem toti fericiti...am gasit o firma de organizare a nuntii..care imi zice k e in jur de 2000 euro ...sa-mi-o oranizeze, cort ,mese, scaune stalpi de balone, baloane, inimioare etc etc...eu zic ca se merita..mai ales k eu nu am timp sa o oragnizez lucrez in afara si nu am dekat o luna de concediu..asa k..cel mai bine o firma,.,..dar nu renunta e foarte frumos la cort...ka la cort nu te simti nikaieri mai bine...am fost la foarte multe nuntii..e super frumos..eu zic ca se merita...popicii..si casa de piatra....
valentina_brunetzika
Postat pe 4 Septembrie 2009 11:19
buna si eu sunt la fel ca si tine...vreau nunta la cort asa ma simt eu mai bine...in plus de asta eu sunt la o distanta de 20 km de bucuresti..si dak as face-o la restaurant nu ar veni toata lumea care ar trebuii...ca stii ce zic...aaaa nu la restaurant ka e scump...asa mai bine o fak eu frumos la cort si gata...sunntem toti fericiti...am gasit o firma de organizare a nuntii..care imi zice k e in jur de 2000 euro ...sa-mi-o oranizeze, cort ,mese, scaune stalpi de balone, baloane, inimioare etc etc...eu zic ca se merita..mai ales k eu nu am timp sa o oragnizez lucrez in afara si nu am dekat o luna de concediu..asa k..cel mai bine o firma,.,..dar nu renunta e foarte frumos la cort...ka la cort nu te simti nikaieri mai bine...am fost la foarte multe nuntii..e super frumos..eu zic ca se merita...popicii..si casa de piatra....
valentina_brunetzika
Postat pe 4 Septembrie 2009 11:19
buna si eu sunt la fel ca si tine...vreau nunta la cort asa ma simt eu mai bine...in plus de asta eu sunt la o distanta de 20 km de bucuresti..si dak as face-o la restaurant nu ar veni toata lumea care ar trebuii...ca stii ce zic...aaaa nu la restaurant ka e scump...asa mai bine o fak eu frumos la cort si gata...sunntem toti fericiti...am gasit o firma de organizare a nuntii..care imi zice k e in jur de 2000 euro ...sa-mi-o oranizeze, cort ,mese, scaune stalpi de balone, baloane, inimioare etc etc...eu zic ca se merita..mai ales k eu nu am timp sa o oragnizez lucrez in afara si nu am dekat o luna de concediu..asa k..cel mai bine o firma,.,..dar nu renunta e foarte frumos la cort...ka la cort nu te simti nikaieri mai bine...am fost la foarte multe nuntii..e super frumos..eu zic ca se merita...popicii..si casa de piatra.... app de unde esti? asa iti dau adresa de la firma e cea mai ieftina firma dupa piata...
valentina_brunetzika
Postat pe 4 Septembrie 2009 11:20
Sunt f frumoase nuntile la cort. Eu am organizat cateva. Coturile de pind in primul rand de cort, de unde il inchiriezi si de locatie. Poti sa-l pui de exemplu pe terenul cuiva (gen Snagov) si te costa ceva mai mult sau poate ai tu un teren la care ai acces. Conteaza foarte mult catering-ul. Daca au vase speciale in care sa se pastreze mancarea calda. Poti sa faci barbeque - vine catering-ul cu gratare.Este foarte frumos la cort.
roxanap
Postat pe 18 Septembrie 2009 14:01
Buna!
Daca sunteti din Craiova si vreti aranjamente florale pentru nunti(buchete mireasa/nasa/d-re de onoare,lumanari,cocarde,bratari,gaspouri,aranjamente pe suporti din fier forjat,arcade) sau diverse alte ocazii,apelati-ma cu incredere.Ofer preturi avantajoase si calitate.Pentru detalii si poze cu aranjamentele realizate,trimiteti un e-mail la avccraiova@yahoo.com
avccraiova
Postat pe 8 Octombrie 2009 14:41
tarot_healthy
Postat pe 12 Octombrie 2009 06:14
La cort este intr-adevar superb si este mai avantajos pentru o nunta cu un numar mare de invitati,cu cat este mai mare numarul lor,cu atat iti amortizezi mai bine investitia. Daca ai un spatiu pe care il poti amplasa este foarte bine,nu va mai trebui sa platesti locatia.Nunta la cort (sau in stil american) a inceput sa ia din ce in ce mai mare amploare deoarece pare proaspata,verde. Celor interesate cat le-ar costa o nunta la cort cu mocheta,mese rotunde,scaune, huse elegante, flori/baloane, etc sa ma contacteze!O sa iasa de vis fiindca stim ce facem!
Lilly_s
Postat pe 23 Octombrie 2009 11:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
PRODUSE COSMETICE 100%VEGETALE 1 De la: mirelaflory 1 Octombrie 2009 11:45
Curatare inel aur alb 4 De la: Cassey 1 Septembrie 2009 22:32
pastile? 3 De la: Cassey 20 August 2009 12:56
Foto Video Trash The Dress - Poezia de asezat in rama 1 De la: eunescu09 28 Octombrie 2009 06:44
Am nevoie de nasi 64 De la: alynutza_0 10 Decembrie 2018 19:02