Setari Cookie-uri

Depunerea dosarului ptr cununia civila

Buna, fetelor!A dat domnul si am trecut de cel mai mare si mai frumos stres de pana acum si anume nunta mea.Acum ptr ca la mine toate au decurs ff frumos, vreau sa-mi ajut o prietena care se va marita in septembrie sa mai scape un pic de stresul prilejuit de nunta si sa se bucure de eveniment.Am citit pe un forum(din pacate nu-mi amintesc daca pe acest site)ca fetele din bucuresti au avut probleme cu depunerea doasarului la primarie ptr cununia civila, in sensul ca se fac 2 liste cu cei care vor fi cununati, sau ceva asemanator.Nici nu mai stiu exact despre cum se procedeaza, caci eu nefiind din bucuresti, nu am fost prea interesat, deci nu am tinut minte.Prietena mea e din Bucuresti si e direct interesata,dar noi nu locuim in tara si poate ne mai ajutati voi cu amanunte sau cine stie de un topic asemanator, sa-mi spuna si mie unde il pota gasi, ca am luat toete subiectele la rand si nu am gasit nimic.Va rog din suflet si va multumesc inca o data ptr ajutorul pe care mi l-ati oferit cand am avut nelamuriri legate de nunta.Casa de piatra celor care se vor casatori sau s-au casatorit deja si sa dea D-zeu sa aveti o nunta cel putin la fel de frumoasa ca si a mea,ca a fost de vis.
crisbaby
Postat pe 30 Iulie 2009 12:34
WWW.SIENSIIDJ.CABANOVA.RO


AI ACOLO INFORMATII DESPRE ACTE DE CASATORIE SI MULTE ALTELE

DJ,POZE, ZILELE CAND NU SE FACE NUNTA,ACTE PENTRU CUNUNIA CIVILA,OBICEIURI PENTRU NUNTA

TEL" 0726129782 DJ NUNTA,DJ BOTEZ
siensii
Postat pe 21 Ianuarie 2010 22:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ina 28 1 De la: kudika412767 13 Iulie 2011 00:35
ce facem cu criza? 19 De la: lif3_dr3am 19 Decembrie 2009 12:16
rochie de mireasa 1 De la: kudika166707 1 Februarie 2011 23:27
BUNA FETELOR 2 De la: cj25har 17 Iunie 2010 03:40
vand rochie de mireasa 1 De la: roxanag27 3 Februarie 2010 21:00