Setari Cookie-uri

vand rochie de mireasa bien savvy 2009 alba cu buline

Buna!Eu voi fi miresica pe 03.07.2010....imi place la nebunie rochita ta si din cate am vazut ai cam singura cu care ma potrivesc la marime...la ce pret ar fi rochita?
NT_ADRIANA
Postat pe 13 Noiembrie 2009 19:43
sper sa nu te superi pe mine, dar nu merita rochia ta asa de multi bani, cred ca ai cam exagerat la pret
oanaiullliana
Postat pe 31 Ianuarie 2010 10:37
buna. rochie gen in sirena asemanatoare acelei de la avatarul meu nu are nimeni? va multumesc anticipat!!!
alina_gabriela2009
Postat pe 4 Februarie 2010 20:44
Oferta agentiei FlavyStyle este pt toata tara si consta in inchirierea rochiei de mireasa. Astfel,rochia poate ramane a dvs si castigati mai multi bani decat daca ati vinde-o. Cei interesati,trimiteti poze cu rochia,anul si pretul achizitionarii,firma,pretul la care vreti sa o vindeti si nr dvs de tel, pe adresa de e-mail: flavystyle@yahoo.com. Va multumim!
flavystyle
Postat pe 11 Februarie 2010 01:55
Buna. In cazul in care anuntul inca este valabil as fi ingteresata de oferta ta. Transmite-mi cum am putea sa luam legatura.
ing3rasha
Postat pe 20 Februarie 2010 19:06
Buna fetelor, pentru cele interesate vand si eu rochie de mireasa, voal, bolero, arata foarte bn, sunt ca noi, am pus cateva poze si pe sit, pentru mai multe informatii ma puteti contacta pe adresa de mail.
bianca2008_grace
Postat pe 17 Martie 2010 16:46
Pt fostele mirese:

Una dintre ofertele agentiei FlavyStyle consta in inchirierea rochiei de mireasa. In acest fel rochia poate ramane a dvs si puteti castiga mai multi bani decat daca ati vinde-o. Daca sunteti interesata, trimiteti-ne poze cu rochia, anul si pretul achizitionarii, firma, pretul la care vreti sa o vindeti, o scurta descriere a acesteia si nr de tel la care va putem contacta. Aceste date sunt necesare pt evaluarea rochiei.

Va multumim!
flavystyle
Postat pe 30 Martie 2010 22:21
Dragi prieteni
În primul rând, Pls accepta cele mai bune urãri pentru tine!
http://www.supplysexylingerie.com este un producãtor de frunte internaþional ºi comerciant de sexy costume ºi Lenjerie sexy din 2002 în China. Supplysexylingerie are atelier de lucru standard ºi linia de producþie, designeri profesionisti si muncitori cu experienta. Dupã ani de dezvoltare ", ne-am capacitatea de puternicã pe producþie, cercetare ºi tehnologie. Acest site lenjerie ºi costume de gros este apt pentru mediu - activitãþi de distribuþie angro ºi mici, de cumpãrare de la noi la fel de sigure ºi mai simple posibil, puteþi plasa comanda direct de pe acest site. OEM sunt binevenite.
vom navã de pachete International / DHL / UPS / TNT / EMS, general este nevoie de 5 zile lucrãtoare de la peste tot în lume.
Plãþile noastre sunt mod Western Union, Bookers bani, Money Gram ºi paypal, alegeþi doar de platã doriþi.
Scopul principal al Supplysexylingerie este de a oferi clientilor cu products.We cele mai bune ºi cele mai valoroase sincer cu nerãbdare sã posibilitatea de a cooperat cu tine pe baza avantajului reciproc.
MSN & Email: supplysexylingerie@hotmail.com
Vã vom rãspunde fãrã nici o întârziere!
Vã rugãm sã nu ezitaþi sã ne contactaþi dacã aveþi nevoie de asistenþã suplimentarã sau dacã aveþi întrebãri.
Ceea ce priveºte cele mai bune,
Wang
sexylingerie
Postat pe 28 Decembrie 2010 05:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vand rochita Pronovias-Lorca deosebita si rezonabila ca pret... 2 De la: cj25har 17 Iunie 2010 03:42
vand rochie de miresuta suberba 5 De la: martimarti 25 Aprilie 2012 15:56
Vand rochie de mireasa materiale indiene UNICA! 1 De la: oarami_v 12 Octombrie 2009 23:07
vand rochie de mireasa superba A line ivory+voal 1 De la: grace009219 26 Iunie 2010 10:52
VAND ADIDASI,MARCA ADIDAS AdiPRENE DIN PIELE MARIMEA 44-Brasov 2 De la: dulapiorul_familiei 6 Iunie 2010 21:35