Setari Cookie-uri

Si eu vand rochita de mireasa (varianta 2 in 1)

Tocmai pentru ca m-am simtit foarte bine in rochita mea de mireasa, m-am hotarat sa o vand. Este facuta la comanda, dupa o idee a mea - aveam nevoie de rochita lunga, stil printesa, dar in acelasi timp si de o rochita comoda, scurta.
Asa ca am colaborat cu o croitoreasa de la o casa de moda (care a lucrat si la rochitele de la "Dansez pentru tine") si a iesit exact ce imi doream: o rochie simpla, delicata, eleganta si in acelasi timp inedita! In timpul dansului nostru am ales momentul potrivit pentru a ramane in rochita scurta - evident a fost o surpriza totala pentru invitati, iar eu m-am putut bucura de petrecere intr-o rochita comoda, pe stilul meu.

Rochita poate fi vazuta si in pozele de la profil (vreau sa mentionez ca nu are crinolina, ci tull care poate fi umflat in functie de dorinta fiecaruia).
Deci, pentru cele interesate, putem discuta amanunte prin email: monica.rotaru09@gmail.com

Masura mea este 36. Pentru accesorii suplimentare, gen bolero, manusi etc. mai am material ca cel din care a fost facuta rochita.

Va urez tuturor o nunta cat mai frumoasa!
Monicutza_grace
Postat pe 9 Septembrie 2009 10:40
Si eu vand rochita de mireasa...este Demetrios, stilul de printesa, are trena (cu sistem de prindere)...eu am luat-o prin primavara (am avut nunta in iunie) cu 2000 EUR, acum o dau cu 3500 RON. Pentru viitoarele miresici interesate, va rog sa lasati mesaj privat.



PS: Puteti vedea poze la profilul meu
grace000477
Postat pe 9 Septembrie 2009 16:24
Rochita de mireasa o vand pentru 1000 ron (negociabil) inclusiv proba si posibilitatea de a fi modificata! Pentru detalii nu ezitati sa ma intrebati!
Monicutza_grace
Postat pe 7 Octombrie 2009 10:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vand rochie de mireasa WHITE LADY in constanta, 1 De la: rebeca_bis 5 Iulie 2009 23:33
Foto Video Trash The Dress 1 De la: eunescu09 30 Octombrie 2009 07:52
Vand rochie mireasa San Patrick Capricho 6 De la: iulia03 10 Mai 2012 10:08
Cumpar voal demetrios ivory lung din 2 parti, cu cristale pe margine si bijuterii aurii 1 De la: livutaj 5 Martie 2010 14:24
Vand o superba rochie de mireasa cu trena! Ultima strigare! 1 De la: Evelinne 15 Februarie 2010 12:34