Setari Cookie-uri

NU MERGETI LA ACEASTA CLINICA

stiu ca este un forum de mirese dar cum suntem femei vreau sa va impartasesc experienta mea neplacuta la clinica Medlife, la ginecologie. Am fost programata la o doctora, Achim Irina, si tin sa prezicez ca aceasta clinica nu este deloc ieftina iar decizia mea de a da banii astia a fost luata in urma numeroaselor esecuri cu doctori prosti. Dupa ce ca eram programata, am asteptat jumatate de ora sa intru. Minunata consultatie de 100 de lei a durat nici 5 minute, doctora nu stia cum sa ma expedieze mai repede, nu a ascultat antecedentele mele, m-a consultat si a zis ca ei nu i se pare ca as avea ce sustineam eu dar daca eu asa zic, sa iau niste ovule, ca deh, daca tot mi se pare. In aceste 5 minute fabuloase, a mai intrat un domn doctor, moment in care eu eram cu chilotii in vine ca sa se converseze cu doamna despre cartea Shogun, fara sa aiba vreo jena fata de mine, pacienta in chiloti, care plateste pt timpul dumneaei. In final ies din cabinet dezamagita si ma duc la receptie, alte tute, care dupa ce ca mi-au gresit numele, CNP-ul meu nu era nici 187...(desi sunt femeie) nici 287..., era 987.... Deci oameni bunim cat de proasta sa fi sa inregistrezi un CNP asa? o mizerie de clinica, sunt f dezamagita si cand am parasit clinica am facut-o cu lacrimi in ochi. Evitati aceasta clinica si aceasta doctora!
dalegal
Postat pe 28 Septembrie 2009 17:16
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli consumat. Tel de contact 0746762204. Deasemenea oferim servicii de foto video de maistru fotograf cu vechime in domeniu de peste 20 ani, porumbei voiagiori, si unghii tehnice!!!
cj25har
Postat pe 11 Iulie 2010 12:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
la ginecolog 10 De la: virginia_blend 5 Martie 2010 23:43
intrebari 10 De la: Cassey 22 Aprilie 2010 15:04
Sotul mi-a inselat increderea,se m drogheaza...Sa-mi salvez copilul si pe mine sau sotul? 8 De la: lilyana 6 Decembrie 2009 16:56
Vand rochie de mireasa 1 De la: myssnatacha 19 August 2010 18:52
Bijuterii lucrate manual, unicat, pt mirese 1 De la: deidra 12 Noiembrie 2008 10:03