Setari Cookie-uri

Vand rochie de mireasa stil REGAL

Rochie facuta la comanda, de culoare alb usor spre crem, materiale de calitate,cu trena. Fiind facuta la comanda, marimea este M spre S, inaltime 1.70. Puteti vedea poze intrand pe profilul meu.Pretul este de 2300 RON
I_Gavrilovici
Postat pe 3 Decembrie 2009 10:54
VAND ROCHIE DE MIREASA PENTRU FEMEI MAI PLINUTE, NU O DAU SCUMP PENTRU CA MA GANDESC CA SUNT MULTE FEMEI CARE SI-AR DORI O ROCHITA IEFTINA , AM DAT 1800RON INSA EU O DAU CU 700 RON , ASTEPT MESAJE PE MESS , ID : ema_ion20022001
ema_ion
Postat pe 17 Decembrie 2009 14:30
buna seara ,ai fost tare draguta mireasa,rochia super,poti sa ma ajuti cu adresa si arasul de unde ai cumparato?
gorganionel_yahoo_it
Postat pe 17 Decembrie 2009 21:03
De la: I_Gavrilovici, la data 2009-12-03 10:54:57Rochie facuta la comanda, de culoare alb usor spre crem, materiale de calitate,cu trena. Fiind facuta la comanda, marimea este M spre S, inaltime 1.70. Puteti vedea poze intrand pe profilul meu.Pretul este de 2300 RON

Salut!! E superba rochita ta, imi place la nebunie, doar ca eu imi doresc sa-mi fac si eu la comanda rochita mea numai ca mi-e cam frica toata lumea ma descurajeaza ca dc nu arata cum imi doresc la final dc e prea scumpa, daca si daca si daca oricum e imi odresc sa fie speciala si deosebita, de asta imi doream la comanda, te rog ajuta-ma cu un sfat!!! Mersi mult
lucky_happy
Postat pe 17 Decembrie 2009 23:16
Buna! Eu sunt din Cluj Napoca si mi-am facut rochia la o croitoreasa destul de renumita, este si designer. Are si site www.delicate.ro. Si eu am fost initial "infricata" de multim si chiar de propriile mele idei sa imi fac rochia la comanda. Insa, am cunoscut destul de multe persoane care si=au facur rocha la aceasta croitoreasa, doamna Romanam si erau foarte multumite, am vazut o rochie facuta de ea la o prietena, si am zis ca e superba, fara sa stiu cine a facut=o, m=a impresionat oarte mult stilul, modul cum arata. Ea are deja foarte multi clienti, pe perioada de primavara-vara=oamna lucreaa intruna. Ce pot sa iti spun este ca, daca vrei cu tarie sa ai o anumita rochie, ai in mintea ta un anumit stil, sa nu renunti, si eu am fost asa. Daca vrei sa iti faci la comanda, iti recomand 1. sa ai un model foarte bine desenat in mineta ta si sa-l desenezi sau sa ai o poza, 2. sa cauti o croitoreasa despre care ai auzit si ai vazut ce face, sa aiba renume bun 3.sa fii detaliata cu croitoreasa 3. la fiecare proba fii hotarata, si sa nu-ti fie greau sa spui ce nu iti place, sa ii arti ff bine ce vrei, cu sa arate. Cam atat , cred... Eu am fost foarte multumita decum mi=a iesit , iar croitoreasa si-a dat tot intereseul, este o tipa foarte faina, cu idei moderne, foarte dedicata, si este dispusa chiar si la ultima proba sa schibe lucruri majore. Iti doresc sa dai peste o astfel de persoana! Mult succes cu nunta!
I_Gavrilovici
Postat pe 18 Decembrie 2009 20:48
De la: I_Gavrilovici, la data 2009-12-18 20:48:28Buna! Eu sunt din Cluj Napoca si mi-am facut rochia la o croitoreasa destul de renumita, este si designer. Are si site www.delicate.ro. Si eu am fost initial "infricata" de multim si chiar de propriile mele idei sa imi fac rochia la comanda. Insa, am cunoscut destul de multe persoane care si=au facur rocha la aceasta croitoreasa, doamna Romanam si erau foarte multumite, am vazut o rochie facuta de ea la o prietena, si am zis ca e superba, fara sa stiu cine a facut=o, m=a impresionat oarte mult stilul, modul cum arata. Ea are deja foarte multi clienti, pe perioada de primavara-vara=oamna lucreaa intruna. Ce pot sa iti spun este ca, daca vrei cu tarie sa ai o anumita rochie, ai in mintea ta un anumit stil, sa nu renunti, si eu am fost asa. Daca vrei sa iti faci la comanda, iti recomand 1. sa ai un model foarte bine desenat in mineta ta si sa-l desenezi sau sa ai o poza, 2. sa cauti o croitoreasa despre care ai auzit si ai vazut ce face, sa aiba renume bun 3.sa fii detaliata cu croitoreasa 3. la fiecare proba fii hotarata, si sa nu-ti fie greau sa spui ce nu iti place, sa ii arti ff bine ce vrei, cu sa arate. Cam atat , cred... Eu am fost foarte multumita decum mi=a iesit , iar croitoreasa si-a dat tot intereseul, este o tipa foarte faina, cu idei moderne, foarte dedicata, si este dispusa chiar si la ultima proba sa schibe lucruri majore. Iti doresc sa dai peste o astfel de persoana! Mult succes cu nunta!


Sunt foarte curioasa pretul rochitei, mi-a placut foarte mult inclusi cele de pe site, as vrea sincer sa iau legatura cu ea, si as vrea sa stiu si cat dureaza pana e gat, cum a fost la tine, mersi mult de ajutor!!!
lucky_happy
Postat pe 6 Ianuarie 2010 00:04
Salut,

Manopera costa intre 10 si 15 milioane,+ materialele, care , desi am crezut initial ca sunt ieftine, sunt defapt(unele) foarte scumpe.Pe langa asta, chestiile adaugate se platesc( cum ar fi voalul sau altele). Eu am ajuns cu rochia mea la ceva peste 30 de milioane. Dar, cum am zis depinde foarte mult de cat de complicata e de facut si ce materiale vrei.Daca ai nunta vara asta, si nu esti din Cluj ai putea sa ii trimit un mailsau sa vorbesti cu ea la telefon sa iti spuna cand sa vii la ea. Este o doamna deosebita, cu care poti comunica, cu idei faine si este dispusa sa faca schimbari majore la rochie inca si la penultima proba. Ea are un apartament cu vreo 3 camere intr-un bloc in care este numai atelierul ei, numai rochii, modele, postere, oglinzi mari, si are deja si angajate care sunt si ele foarte dragute. Ideea e ca , ea ti-o face intr-o luna, doua luni cel mult, insa tu vorbeste cu ea mult mai din timp, pt ca este foarte ocupata si are multe programari si s-ar putea s anu te mai poata lua daca nu ii zici cu cel putin 3 luni inainte. Iti spun ca si eu cand mergeam la ea la proba , totdeauna iesea cineva inaintea mea, iar dupa mine venea altcineva.La proba este foarte frumos, iti vine sa numai pleci:). Totul este stii cu adevarat ce vrei, si sa explici foarte clar, prin desene chiar daca vrei. Eu totul i-am arata in detaliu, inclusiv cum sa fie aranjata broderia in partea de jos, i-am aratat pe masa bucatie de broderie si cum sa fie ansamblate. Si ea, daca la ceva nu stii iti da idei foarte bune. Mult succes!
I_Gavrilovici
Postat pe 13 Ianuarie 2010 19:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vand rochie de mireasa 1 De la: kudika413908 20 Iulie 2011 11:44
vand rochie de mireasa La Sposa 2010 Leira 3 De la: julianaaa 7 Septembrie 2010 01:12
vand rochie mireasa 1 De la: kudika323654 29 Septembrie 2010 17:47
VAND ROCHIE DIN COLECTIA LA SPOSA/ BIEN SAVVY 2 De la: grace004690 29 Ianuarie 2010 15:47
Vand rochie de mireasa noua Mirandi 1 De la: grace004003 10 Iulie 2009 16:02