Setari Cookie-uri

o rochie cu atitudine - de vanzare

Este inutil sa descriu cum se simte o mireasa in ziua nuntii. Tot ce pot sa spun este ca mi-am dorit o rochie simpla, dar fiind si in criza de timp - ne-am hotarat sa ne casatorim brusc si nu am avut de cat o luna la dispozitie pentru pregatiri - pana la urma nu am regretat nici un moment ca am ascultat sfatul bunei mele prietene si am ales-o pe aceasta. Efectul asupra celor din jur a fost ... mai mult decat m-am asteptat. E pacat sa se ingalbeneasca intr-o cutie, locul ei este in centrul atentiei, asa ca m-am hotarat sa o vand.

Rochia este din colectia Sweetheart culoare ivory, masura 10 US(38-40), nu a fost deteriorata sau patata si a fost curatata profesional. Bretelele sunt detasabile. La spate se inchide cu fermoar mascat de nasturi imbracati. Poate fi purtata si fara sutien. Trena se poate strange si se prinde cu un nasture imbracat mascat in falduri.

Orientativ, am 1,69 inaltime, 63 kg si am avut tocuri de 10 cm. Rochia poate fi ajustata ca lungime sau pe corp.

Brosa este impreuna cu rochia. Bratara si crinolina le dau cadou.

Are si o palarie facuta de comanda special pentru ea care este nepurtata. Cea pe care am purtat-o eu nu este de vanzare.

Le dau pe toate (rochia, palaria + crinolina si bratara) la 2.000 RON (negociabil).

Cateva poze puteti vedea la profilul meu.
Va astept cu drag.
qiao_bing
Postat pe 23 Ianuarie 2010 11:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vand rochie mireasa Demetrios - model GR #145 1 De la: AndreeaKenez 7 August 2009 04:34
Vand rochie Demetrios 1 De la: marygrace1988 16 Februarie 2010 16:25
Imi vand rochita 1 De la: dbi2009 13 Aprilie 2010 17:08
imi vand rochia de la cununia civila 6 De la: lif3_dr3am 19 Decembrie 2009 16:05
Fetelor, dati-mi niste sfaturi! Ce se face la gatitul miresei? 19 De la: aaggnnyy 3 Septembrie 2009 16:20