Setari Cookie-uri

Machiaj de vis?

Machiez mirese la cel mai avantajos pret si la modul cel mai fabulos !

Oras: Cluj-Napoca
Tel: 0733025755
Pret: 50 ron

Va astept cu drag! Rodica
RodicaSouca
Postat pe 24 Ianuarie 2010 21:24
Pacat ca nu esti din Bucuresti si eu imi doresc pe cineva care sa ma machieze la nunta si sa imi stea bine,dar din pacate ce am contactat pana acum a fost o tipa de pe site care nu mi-a cerut nici mai mult nici mai putin de 80 de euro, suma exagerat de mare.cred eu
ely1983
Postat pe 18 Februarie 2010 13:42
Asa cum a zis si ely1983, pacat k nu esti din bucuresti.
si eu am nevoie de cineva care sa ma macheze bine pt nunta...
iuliana2010
Postat pe 25 Februarie 2010 11:15
Intr-adevar nu va machiati singure in ziua cea mai frumoasa din viata voastra, deoarece emotiile si stresul din ziua respectiva, o sa te impiedice sa-ti realizezi perfect machiajul!
Sunt make-up artist si in acelasi timp am fost si mireasa si nu m-am machiat singura in ziua respectiva!
Pentru inceput ar trebui sa realizati cateva tratamente faciale pentru a avea un ten pregatit pt ziua cea mare, apoi in ziua respectiva sa se aplice o masca ( se gaseste la sephora) si apoi baza de machiaj de calitate ( MAC, MAKE- UP FOREVER)si dupa se incepe machiajul propiu-zis, plus ca la ochii ca sa nu se stranga fardul nu este nevoie doar de baza de machiaj sunt anumite trucuri ca si la buze sa reziste rujul, gloss-ul cat mai mult exista tehnica buzelor perfecte... sunt anumite trucuri care un make-up artist le foloseste ca machiajul sa reziste pana a doua zi.
Fardurile nu se aplica oricum ci in conformitate cu morfologia ochilor in concordanta cu cerintele si personalitatea miresei, a rochiei, etc..... Daca doriti sa discutam mai multe ma puteti contacta la irenne_p@yahoo.ca, de asemenea va pot trimite si poze cu machiaje realizate de mine cat si link-ul cu mai multe machiaje.
Ma deplasez si la domiciul clientei chiar si inafara Bucurestiului.

inna_grace
Postat pe 1 Martie 2010 15:25
Intr-adevar nu va machiati singure in ziua cea mai frumoasa din viata voastra, deoarece emotiile si stresul din ziua respectiva, o sa te impiedice sa-ti realizezi perfect machiajul!
Sunt make-up artist si in acelasi timp am fost si mireasa si nu m-am machiat singura in ziua respectiva!
Pentru inceput ar trebui sa realizati cateva tratamente faciale pentru a avea un ten pregatit pt ziua cea mare, apoi in ziua respectiva sa se aplice o masca ( se gaseste la sephora) si apoi baza de machiaj de calitate ( MAC, MAKE- UP FOREVER)si dupa se incepe machiajul propiu-zis, plus ca la ochii ca sa nu se stranga fardul nu este nevoie doar de baza de machiaj sunt anumite trucuri ca si la buze sa reziste rujul, gloss-ul cat mai mult exista tehnica buzelor perfecte... sunt anumite trucuri care un make-up artist le foloseste ca machiajul sa reziste pana a doua zi.
Fardurile nu se aplica oricum ci in conformitate cu morfologia ochilor in concordanta cu cerintele si personalitatea miresei, a rochiei, etc..... Daca doriti sa discutam mai multe ma puteti contacta la irenne_p@yahoo.ca, de asemenea va pot trimite si poze cu machiaje realizate de mine cat si link-ul cu mai multe machiaje.
Ma deplasez si la domiciul clientei chiar si inafara Bucurestiului.

inna_grace
Postat pe 1 Martie 2010 15:25
realizez machiaj profesional mirese cu produse Dior Lancome etc ofer peroba si poze in orice oras ma deplasez pe mirese si minim 3 persoane pt programari 0723065330
cris_make_up_artist
Postat pe 6 Martie 2010 15:21
realizez machiaj profesional mirese cu produse Dior Lancome etc ofer peroba si poze in orice oras ma deplasez pe mirese si minim 3 persoane pt programari 0723065330
bucuresti cristina
cris_make_up_artist
Postat pe 6 Martie 2010 15:22
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli consumat. Tel de contact 0746762204. Deasemenea oferim servicii de foto video de maistru fotograf cu vechime in domeniu de peste 20 ani, porumbei voiagiori, si unghii tehnice!!!
cj25har
Postat pe 11 Iulie 2010 12:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o seara...! 15 De la: Diamond 24 Iulie 2010 02:15
ofer toate pregatirile pt petrecerea burlacilor 1 De la: Dj_Luka 23 Iunie 2010 21:39
nasi:( 10 De la: numarul59 26 Iulie 2011 11:17
Dj, sonorizare, foto, video, lumini, baloane - diverse evenimente 2 De la: Diamond 24 Iulie 2010 02:09
Formatii/interpreti de muzica populara si de petrecere din Banat si Ardeal 5 De la: flavia_enjoyband 22 Ianuarie 2011 08:28