Setari Cookie-uri

Vand rochitza de mireasa

Salutare fete,
am o rochitza de mirese de vanzare si mi-ar placea ca cea care o poarta sa fie mandra de ea,zambareatza in noaptea nuntii si fericita pe timpul casniciei (la fel ca mine)
Rochitza este alba alba din material ce se muleaza frumos pe corp - nu cunosc materialele :( este fara dantela si nici impopotonata...din contra,este finutza cu un model elegant la mijloc si este destul de lungutza.Eu am avut 1.75 cu tocuri si era putin putin scurtutza..dar ar merge bine de la 1.70 in sus.
Am la ea si crinolina cu 3 cercuri,am diadema, manusi, colier,cercei pe care le dau cu rochitza si daca va plac veti straluci intreaga seara :)
Gasiti poze pe profilul meu ca sa va faceti o idee..
Rochitza cred ca o s-o dau cam cu 500 de lei chiar daca am dat pe ea 1200 de lei anul trecut.Nu este ea firma dar isi face treaba mai ceva ca un brand.
Daca va place fetelor astept raspunsurile si parerile voastre, pana atunci toate cele bune,iubire maxima, sanatate plina si bani multi :)
Juvika
Postat pe 10 Februarie 2010 18:42
Oferta agentiei FlavyStyle este pt toata tara si consta in inchirierea rochiei de mireasa. Astfel,rochia poate ramane a dvs si castigati mai multi bani decat daca ati vinde-o. Cei interesati,trimiteti poze cu rochia,anul si pretul achizitionarii,firma,pretul la care vreti sa o vindeti si nr dvs de tel, pe adresa de e-mail: flavystyle@yahoo.com. Va multumim!
flavystyle
Postat pe 11 Februarie 2010 01:51
Buna fetelor! Am si eu o superba rochie de mireasa si vreau sa o vand! Nu stiu exact ce masura este, va pot spune ca eu am 1,67m inaltime (la nunta am purtat si tocuri) si 58kg. Am cumparat-o anul trecut si a fost purtata o singura data (de mine).
Este curatata si nu este deteriorata in nici un fel, arata ca noua.
Materialul, croiala si cusaturile sunt de calitate si va garantez ca in realitate este mult mai frumoasa decat se poate vedea in poze!
Pentru cele interesate de rochita, puteti vedea poze la profilul meu, iar daca va place si doriti mai multe detalii, va rog sa imi lasati un mesaj cu id-ul de mess sa putem vorbi si eventual pentru a putea vedea mai multe poze.
Am uitat sa mentionez ca sunt din Bucuresti.
Astept mesajele voastre! Mult succes!
evelinne
Postat pe 15 Februarie 2010 12:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vand Rochie de Mireasa Demetrios. Superba!! 1 De la: grace008105 17 Martie 2010 22:50
Vand rochie de mireasa PRONOVIAS model MALI size 38(6) 2 De la: Indiana_Jones 12 Octombrie 2011 17:58
Vand / inchiriez rochita de mireasa 1 De la: grace006419 9 Noiembrie 2010 13:04
Vand rochie de mireasa stil contesa 1 De la: grace001781 11 Mai 2010 15:06
Papion sau lavaliera, pt ei? 9 De la: BarbieGirl 10 Aprilie 2010 09:18