Setari Cookie-uri

rochita de nasa

salutare. om o mare problema, daca ii pot spune asa. voi fi nasa peste cateva saptamani si ca rochita mi-a picat cu tronc una de culoare neagra. cineve mi-a spus ca e cam nasol sa port negre la rochita de nasa , dar e atat de frumoasa si finuta. e foarte simpla. are in fata doar niste pietricele. ce sa fac. si imi place ca ma face mai subtirica si ascunde pernitele. daca are cineva un sfat. va multumesc.
adrysweet
Postat pe 30 Aprilie 2010 09:07
De la: adrysweet, la data 2010-04-30 09:07:39salutare. om o mare problema, daca ii pot spune asa. voi fi nasa peste cateva saptamani si ca rochita mi-a picat cu tronc una de culoare neagra. cineve mi-a spus ca e cam nasol sa port negre la rochita de nasa , dar e atat de frumoasa si finuta. e foarte simpla. are in fata doar niste pietricele. ce sa fac. si imi place ca ma face mai subtirica si ascunde pernitele. daca are cineva un sfat. va multumesc.


Sincer sambata trecuta am fost la o nunta si nasa avea rochie neagra.Si in primul rand trebuie sa te simti tu bine in ea nu ca a zis tzatza Leana ca nu se poarta negru la nasa. Porti ce-ti place, le convine bine, nu le convine asta e :) Eu zic ca o sa fii o nasa frumoasa si eleganta, pentru ca negru e elegant.Mai ales daca stii sa o asortezi cu un pantof frumos si niste bijuterii frumoase.
bianca_petrescu
Postat pe 30 Aprilie 2010 09:15
Si nasa mea a avut rochita neagra... nu e bine sa crezi in atatea superstitii... daca tie iti place rochita ia-o, nu te lasa influentata de culoare Si mai e un avantaj: nu ii va fi greu miresei sa iti asorteze buchetul, la negru merge orice ;)

P.S. Si eu voi fi nasa in septembrie si momentan sunt in cautare de rochite :)
b_ralu_83
Postat pe 30 Aprilie 2010 10:02
Si eu am cununat anul trecut si am avut rochie neagra cu o brasa mica argintie si paiete negre in fata.
Chiar nu am auzit chestia asta sa nu porti negru la nunta
flo1980
Postat pe 6 Mai 2010 09:00
va multumesc pt sfaturi. mi-am cumparat rochita si nu-mi pare rau. arat f. bine in ea.
adrysweet
Postat pe 6 Mai 2010 09:27
Nu conteaza culoare rochiei impartant e sa te simti tu bine in ea.........
lenutica_grace
Postat pe 6 Mai 2010 09:29
Si nasa mea a purtat rochie neagra la nunta
delialungulescu
Postat pe 6 Mai 2010 09:30
buna!si eu cred ca este foarte OK sa porti rochita neagra,chiar daca esti nasa...asa k da-i inainte q tupeu j poarta ceea ce iti place,te face sa te simti bn j iti sta bn...gandeste-te,qm ar fi s iti pui p tn,o culoare kre se "poarta la o nasa" j s nu dea bn pe tn?te-ai mai simti bn?eu nu cred...pupici j distractie placuta;)
bebelusha_oana
Postat pe 6 Mai 2010 09:30
Buna, si eu voi fi nasa si nu stiu pe unde sa caut rochite de nasa!! Daca exista ceva site-uri pe care le stiti cu rochite frumoase va rog din suflet sa-mi dati de stire!!Va pup.
cocoleta_20
Postat pe 6 Mai 2010 10:47
buna ziua
si eu viu fi nasa in iunie si mi-am luat tot o rochie neagra cu aplicatii de paiete in fata scurta pana ;la genunchi si cu spatele gol; cred ca pentru seara e OK; si pana la urma ce? daca tie iti place de ce nu; sparge tiparele si fii altfel
kudika023104
Postat pe 6 Mai 2010 11:52
machiaj profesional si special pt mirese si evenimente sepeciale,OFERTA PT NUNTI!!!pt mai multe persoane se ofera o reducere!!!peturi foarte bune...pensat,tratamente faciale,machiaj profesional cu produse Lancome,CHANEL,Dior, ETC gene false la domiciliul clientei, pt programari 0723065330 oferta este valabila pt bucuresti si inprejurimi dar si pt alte orase daca este un numar mai mare de persoaneda ofer poze
cris_make_up_artist
Postat pe 6 Mai 2010 12:44
poate nu ar fi stricat sa intrebi si pe mireasa daca are ceva impotriva sa porti rochia neagra ca nasa.

si eu am nasit anul trecut si chiar in ziua nuntii, inainte sa ajung la mireasa, ma intreaba mireasa la telefon : ce rochie ei, neagra?!!! e clar ca nu i-ar fi convenit ! si daca ar fi fost neagra, pana la urma ce ar fi facut , chiar in ziua nuntii?
klaudika_grace
Postat pe 6 Mai 2010 15:11
am fost impreuna cu mireasa cand am ales rochita. si ei i-a placut cum imi sta.
adrysweet
Postat pe 6 Mai 2010 15:35
buna!o sa am si eu nunta in iulie si as vrea sa-mi spui pretul pt machiajul profesional,si rugamintea de a-mi trimite niste poze cu machiaje pt nunti.multumesc mult!dana
florescu_dana007
Postat pe 6 Mai 2010 16:47
si nasa mea a fost cu mine sa isi cumpere rochitele ...:X:X:X
angik_grace
Postat pe 6 Mai 2010 17:34
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli.Tel de contact 0746762204 sau www.nuntacluj.page.tl
cj25har
Postat pe 16 Iunie 2010 13:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce parere aveti despre a face dragoste de Craciun? 23 De la: cristinn 10 Noiembrie 2009 11:12
Verighete 3 De la: kudika495392 12 Ianuarie 2015 13:20
poti fi martor la starea civila daca nu esti cetatean roman??? 4 De la: Tassy 19 Iunie 2009 13:57
EXTENSII CLIP ON SUPERBE 320 RON /SET,LIVRARE PERSONALA 1 De la: Charmmy 30 Octombrie 2011 12:19
buna fetelor! 4 De la: Cassey 18 August 2009 20:50