Setari Cookie-uri

UN SFAT VA ROG!!!!!!

Buna feteler,am o relatie de aproape 6 ani,iar de patru ani locuim impreuna si cam de atunci soacra nu ma mai inghite...a inceput sa bage strambe,iar eu ca o fraiera veneam acasa si ma certam cu iubitul meu,daca el o confrunta dupa,spunea ca eu sunt prea sensibila si ca ea doar glumeste.Acum un an i-a spus unei cumnate ca s-a saturat sa il vada suferind alaturi de mine.Va dati seama ca m-a dat total peste cap,adica de ce ar sta cu mine daca nu este fericit,din mila...de frica?!!! De atunci nu m-am mai dus la ea,daca ea are o parere atat de proasta despre mine,o scutesc de prezenta mea.L-am intrebat de unde a dedus mama lui asta,daca se plange la ea de relatia noastra si a spus ca nu.Nu o pot confrunta pe tema asta pentru ca as baga-o pe cumnata mea la mijloc si nu vreau.De o vreme ma tot preseaza sa trec pe la ea,dar nu pot,nu vreau,m-au ranit atat de tare cuvintele ei incat nu vreau sa mai am de-a face cu ea.Si cel mai mult il renesc pe iubitul meu,pentru ca vad ca il doare,dar pur si simplu nu pot uita.Ajutati-ma cu un sfat sa trec peste impasul asta !!!
floryflor
Postat pe 2 Mai 2010 01:44
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli.Tel de contact 0746762204 sau www.nuntacluj.page.tl
cj25har
Postat pe 19 Iunie 2010 10:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
inchiriez porumbei pt nunti 2 De la: cj25har 11 Iulie 2010 12:50
Marturii 1 De la: Veronica_Ene_1 13 Ianuarie 2014 14:44
Craciun Fericit! 16 De la: cj25har 15 Iunie 2010 08:18
pareri referitor la porumbei pentru nunta 65 De la: 21 August 2015 20:50
didutzu 3 De la: gabielle88 12 Iulie 2009 13:42