Setari Cookie-uri

Vand rochie de mireasa creatie Adore Couture

Buna ziua, viitoare miresici!
Nunta mea a trecut...a fost o nunta de vis...iar acest lucru s-a datorat in parte si rochiei mele de mireasa,in care m-am simtit extraordinar,eleganta si foarte usoara.Nu vreau sa o tin in sifonier sa treaca timpul peste ea acolo,mai bine se bucura de ea si alte mireasa...asa ca am scos-o la vanzare.Este facuta la comanda,deci putem spune ca este unicat,este o rochie vaporoasa,usoara,in care am avut deplina libertate de miscare.Cei care au realizat-o sunt cei de la salonul Adore Couture,cei care aduc la noi in tara rochiile Slanovskiy,iar cine le-a trecut pragul si-au dat seama de profesionalismul lor si calitatea serviciilor oferite.Se potriveste unei fete cu trasaturi mignone,inalta cam de 1,65-1,68,potrivita ca si greutate,adica pe la 55-60 kg(cam un 38-40, sa zicem,sau M,eu cam atat port la camasi,sacouri,sau alte rochii).La spate are un corset care datorita siretelului permite si o usoara depasire a acestei greutati...Trena se poate ridica si prinde cu un clips care are aplicatii cu cristale SW.Nu ma pricep foarte bine la descrieri,asa ca cel mai bine e sa o vedeti voi,am atasat cateva imagini,ca sa va dati seama cum se aseaza,sau cum cade...Eu am achizitionat-o la pretul de 2600 ron si o dau la 1300 ron,dar nu e batut in cuie...negociem...
Pentru mai multe imagini intrati pe link-ul de mai jos.
http://picasaweb.google.com/ladybirdeu
Va astept la o vizionare live,eventual o proba,care se face in Bucuresti .
lady_bird
Postat pe 17 Mai 2010 15:52
Dar cum incarc poze?Si nici link-ul nu e activ...pentru vizualizarea pozelor din link,tastati-l manual/dati un copy-paste in browser.........nu am vazut nici o optiune de incarcare a pozelor,sau e pe aici si nu vad eu?
lady_bird
Postat pe 17 Mai 2010 16:03
Am pus cateva in album...
lady_bird
Postat pe 17 Mai 2010 16:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mama nu il vrea ca ginere.. 64 De la: angelo_micnegrusiurat 26 August 2010 11:19
Vand Rochie de Mireasa cu Trena 1 De la: grace005914 18 Octombrie 2009 19:12
vand rochie de mireasa 1 De la: ionela_807 2 Martie 2010 20:25
rochie mireasa si bolero ROSEMARIE de vanzare 1 De la: grace007279 11 Februarie 2010 17:36
VAND ROCHIE DE MIREASA 1 De la: grace007731 27 Februarie 2010 08:42